Skocz do zawartości

Wyciekające informacje z urzędów


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

Nieszczelne? Chyba za dużo powiedziane, dane firm chyba są ogólnie dostępne (oczywiście nie wszystkie dane). Znajomy w Irlandii założył firmę, na drugi dzień dostał kurierem z dwóch firm w pięknie zalakowanych kopertach oferty dotyczące strony www, hostingu, wizytówek itp wraz z próbnymi propozycjami. Wszystko na pięknym papierze. To dopiero tempo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw. dane firmowe są ogólnodostępne. Lepiej sie przyzwyczaj bo lada chwila zaczniesz dostawać przynajmniej kilka telefonów tygodniowo ;) Jak chcesz to wezmę cie na przeszkolenie "jak skończyć upierdliwą rozmowę telefoniczną w 10 sekund" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam nad załorzeniem jakiejś firmy czy coś, kupiłem starą domenę i chyba poprzednicy niedopilnowali aby klienci dostali nowe namiary (zresztą nadal jest podawany stary mail). Szkoda żeby te wszystkie zapytania ofertowe się marnowały ...

Radioactive@home - nauka dla przyszłości, kotfryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normanos jak możesz napisz jak to robisz :)

Asertywność i tyle.

Szybkie przerywanie głupich wyuczonych sloganów.

Jako, że na ogól zaczynają od jakiś rozmytych tekstów (witam, chciałbym się umówić; chodiz o spotkanie, chcemy uzupełnić panstwa dane) natychmiast przerywam i prosze o konkrety, potem na ogól drugi raz prosze o KONKRETY i tu zalezy czy człowiek idzie na współprace i streszcza o co tak na prawdę mu chodzi czy idzie dalej w zaparte więc wtedy grzeczne dziękuje ale jestem zajety i do widzenia.

Mnie w zasadzie nie wk******a te telefony jak te gadki o niczym (:D) Po kiego mi facet cos nawija o jakims spotkaniu jak nawet nie powiedział co chce. Mysli, że mam w cholere czasu i sie nudze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam na nich "sposobik"-niech sobie dzwonią,mam telefon w tak-tak'u i jeśli Pani dzwoni ze stacjonarki/lub innej sieci i nawija załóżmy z 15 min to dostaję z tego połowę.przy paru takich telefonach/mies zawsze coś się uskłada:)choć co niektórzy to są mocno upierdliwi i np chcą do mnie przyjechać z najnowszymi modelami telefonów.czekam jeszcze na telefon z panoramy firm,Ci to potrafią nawijać no i konto by się pięknie podładowało;),ale coś nie chcą zadzwonic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech sobie dzwonią,mam telefon w tak-tak'u i jeśli Pani dzwoni ze stacjonarki/lub innej sieci i nawija załóżmy z 15 min to dostaję z tego połowę.przy paru takich telefonach/mies zawsze coś się uskłada:)

pełen profesjonalizm, firma z telefonem na kartę i tolerowanie nonsensownych rozmów żeby sobie nabić konto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełen profesjonalizm, firma z telefonem na kartę

luq

a co zle? a jakie ma to znaczenie czy tak tak czy orange czy voiceIP czy jeszcze jakies TP czy Tele2

idac twoim tokiem rozumowania przyj... mozna sie do modelu telefonu jaki lezy na biurku

zawsze sie ktos znajdzie kto takie pierdy wyciaga

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności