Skocz do zawartości

Mod rewrite - co właściwie daje


AdamAGP2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak sam juz napisales, ze mozna w linkach zawrzec slowa kluczowe.

Sa one tez bardziej przyjazne dla google niz link typu strona.pl/index.php?3252nb4ib2u4342 nie uwazasz? Dzieki czemu G je latwiej lyka.

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sam juz napisales, ze mozna w linkach zawrzec slowa kluczowe.

Sa one tez bardziej przyjazne dla google niz link typu strona.pl/index.php?3252nb4ib2u4342 nie uwazasz? Dzieki czemu G je latwiej lyka.

No tak, ale nie miałem na myśli takich linków strona.pl/index.php?3252nb4ib2u4342 tylko takie króciutkie strona.pl/?p=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiał może ktoś mod rewrite na serwerze ovh?

Ja mam ustawione i wsumie nie rozni sie to niczym od innych hostingow, podobno kiedys byla jakas dziwna wersja ale poprawili.

A co do sensu to ja poprostu lubie ich wyglad, a przy okazji wlasnie jak mowiles mozna umiescic slowa kluczowe w adresie.

Jesli chodzi o indeksacje to sie nie wypowiem bo nie testowalem(wszedzie mam mod_rewrite).

murfx.com - tworzenie stron internetowych

Jeśli chcesz się z kimś podzielić wiedzą na temat budownictwa, lub jest ekspertem z tematyki komputery i internet, zapraszam do moich tematycznych zbiorów wiedzy na autorskim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiał może ktoś mod rewrite na serwerze ovh?

Ja mam ustawione i wsumie nie rozni sie to niczym od innych hostingow, podobno kiedys byla jakas dziwna wersja ale poprawili.

Wystarczy wrzucić .htaccess? Bo chciałem właśnie sobie założyć taki https://www.ovh.pl/produkty/1000gp.xml dają za darmo do domen .pl regionalnych też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wrzucić .htaccess? Bo chciałem właśnie sobie założyć taki https://www.ovh.pl/produkty/1000gp.xml dają za darmo do domen .pl regionalnych też

Ja mam 90 plan i dziala normalnie, tylko wstawiam .htaccess.

murfx.com - tworzenie stron internetowych

Jeśli chcesz się z kimś podzielić wiedzą na temat budownictwa, lub jest ekspertem z tematyki komputery i internet, zapraszam do moich tematycznych zbiorów wiedzy na autorskim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wrzucić .htaccess? Bo chciałem właśnie sobie założyć taki https://www.ovh.pl/produkty/1000gp.xml dają za darmo do domen .pl regionalnych też

Warto czytać regulaminy i pomoc, np: https://pomoc.ovh.pl/HtaccessModRewrite

Mod_rewrite jest dostępny w OVH we wszystkich ofertach hostingowych, za wyjątkiem serwisu 60free.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy 30gb miesięcznego transferu i 25mb MySQL na precla. 25MB to nie będzie mało? Na kilka lat powinno starczyć. Jeden precel po 2 miesiącach zajmuje mi 0,6MB, ale może to dlatego, że zainstalowałem wp-cache, chociaż wszystkie cache wywaliłem. No i coś tam też zajmują podstawowe elementy WP. Jak wywalam coś z WP to z bazy też wylatuje? bo widziałem, że ktoś tu pisał o czyszczeniu bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy 30gb miesięcznego transferu i 25mb MySQL na precla.

Na precelka na pewno wystarczy.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzicie, że google nie bierze pod uwagę parametrów? Zastanawiałem się, jeśli sobie dam: rowery.php?akcesoria=pedaly - to wyszukiwarka nie uzna tych parametrów za słowa kluczowe?

Portal komputerowy

-
webmastering, biznes

Forum IT - informatyka, komputery, technologie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzicie, że google nie bierze pod uwagę parametrów? Zastanawiałem się, jeśli sobie dam: rowery.php?akcesoria=pedaly - to wyszukiwarka nie uzna tych parametrów za słowa kluczowe?

Z tego co wiem, to nie uzna. Gdyby to było indeksowane, google by się zapchało sesjami. Na przykład tutaj: index.php?akcesoria=pedaly?sessid=d8erd65td46i54jy5346u4kyt4uj - skąd google ma wiedzieć co się przyda a co nie? Przeceniacie googla, aż taki mądry nie jest ;)

Poprawcie mnie, jeżeli się mylę.

www.GeneracjaPC.info - Twój Vortal Nowych Technologii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaczy prosty leksykon wmontować w Google,a myślisz że czemu jak wpiszez w Google pozykonowanie to Ci da podpowiedż ze ma być pozycjonowanie.Bierz pod uwagę że Google nie bierze do roboty byle kogo,tylko najdolniejszyc programistów a tacy dużo potrafią.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności