Skocz do zawartości

O CNEB króciutko


Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Hellz, musisz zobaczyć naszą ofertę, zwariowaliśmy, rozdajemy pieniądze!

Hellzie, miło mi Cię poinformować, że jesteś jednym z niewielu naszych klientów, którzy zostali wybrani aby otrzymać dodatkowe bonusy! Tak, zwariowaliśmy, rozdajemy pieniądze i TY Hellzie możesz je mieć!

Śmiali się z nas kiedy ogłaszaliśmy to po raz pierwszy, ale teraz wszyscy nam zazdroszczą i Tobie też mogą! Teraz przy zakupach powyżej 3458552395 zł i 99 groszy dostaniesz bon o wartości 5 złotych. Tak, nie przecieraj swoich oczu ze zdziwienia! Po prostu zwariowaliśmy! Oddajemy nasze dochody!

Czy już wiesz na co przeznaczysz te pieniądze?

Na Twoim miejscu Hellzie, nie zastawiałbbym się długo, oferta nie może czekać w nieskończoność. Zamów juz teraz poradnik "Jak pi*******ć nieprzeciętne głupoty", a w prezencie otrzymasz dodatkowo grabie stalowe nierdzewne! Ta oferta jest skierowana tylko do CIEBIE! Nie przegap takiej okazji.

Bożena Ściemniarska

Twój osobisty konsultant

--

ps. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na przykład to, że jak chcesz skupić uwagę na jakimś artykule (ebooku) to wydawało mi się, że duzy tytul i już, a okazuje się, że tytul moze byc maly, duze czerwony napis DARMOWY FRAGMENT i juz klient zwraca uwage na to co chcesz. Dodatkowo CNEB mi uświadomiło jak ważne jest utrzymywanie kontaktów z klientami i jakie to daje efekty.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanos ;)

Ale zapomniałeś o Polityce Prywatności:

Szanujemy Twoją Prywatność. W każdej chwili możesz wysłać potwierdzenie żądania o wycofaniu swoje rezygnacji z odmowy otrzymywania Autorespondera. Klikając TUTAJ na TAK, automatycznie zgadzasz się na otrzymywanie od nas informacji, klikając na NIE, nie wyrażasz zgody na wycofanie Cię z automailingu Grupy CNEB. Otrzymałeś ten e-mail, ponieważ Ty lub ktoś podający się za Ciebie, lub ktoś odwiedzający naszą stronę lub Twój znajomy lub znajomy Znajomego lub przechodziliśmy z tragarzami lub znaleźliśmy Twój e-mail w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład to, że jak chcesz skupić uwagę na jakimś artykule (ebooku) to wydawało mi się, że duzy tytul i już, a okazuje się, że tytul moze byc maly, duze czerwony napis DARMOWY FRAGMENT i juz klient zwraca uwage na to co chcesz. Dodatkowo CNEB mi uświadomiło jak ważne jest utrzymywanie kontaktów z klientami i jakie to daje efekty.

daje to takie same efekty jak DARMOWE POZYCJONOWANIE

piszesz o marketingowym przedszkolu

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i przedszkole, ale jak napisałem: Byłem gnojkiem z L.O. bez żadnego marketingowego doświadczenia. Napisałem, że na początku wiele skorzystałem, teraz już nie chce mi się czytać bo wydaje się, że wszystko o tym samym lub takim samym rozwiązaniu.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo CNEB mi uświadomiło jak ważne jest utrzymywanie kontaktów z klientami i jakie to daje efekty.

Crash zeby za takie wiadome rzeczy jeszcze placic?

:blink:

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@netelektryk - kiedyś pisałem to co CrashXT potwierdził. Wiele młodych osób swoją przygodę z e-marketingiem czy w ogóle marketingiem, zaczyna od CNEB (bo łatwo tam trafić). Trzeba przyznać Majewskiemu, że dla rozwoju tej dziedziny zrobił sporo oby nie powiedzieć, że więcej niż wszystkie rządy po 89 roku. Dał / zaszczepił w młodych ludziach zainteresowania, które później skutkują kolejnymi serwisami, własnymi firmami i ciekawymi pomysłami.

Praktycznie każdy po jakimś czasie zaczyna rozumieć, że metody CNEB nadają się do określonych grup, zaczyna szukać nowych rozwiązań, bardziej zgłębiać tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele młodych osób swoją przygodę z e-marketingiem czy w ogóle marketingiem, zaczyna od CNEB

Przez takich młodych ludzi uznających jego za "guru"i ja trafiłem do CNEB. Tylko, że ja już wtedy uznałem, że większość to plewy, a ziarna jest niewiele. Niemniej przez nich trafiłem na słowo "pozycjonowanie" i pośrednio na to forum.

Z drugiej strony - zrobił na tym kasę? Zrobił. Przecież w gruncie rzeczy o to chodzi. Na końcu tego długiego łańcucha jest księgowa oraz rachunek zysków i strat, który zweryfikuje każdą teorię. On pewnie jest zadowolony z tej weryfikacji. ;)

@Normanos - jestem pod wrażeniem. Mógłbyś teksty do precli pisać ( oczywiście w ramach wprawek literackich - incognito). Zbiłbyś majatek :rolleyes:

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden, mamy dla Ciebie 970 zł!

Witaj Yeden!

Zauważyliśmy, że jako jeden z nielicznych nie odebrałeś jeszcze swojego bonu na 5 zł. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dodatkową ofertę: kup dwa poradniki, a trzeci otrzymasz gratis! Mało tego, do Twojego zamówienia zostanie dołączony sekator i rękawice robocze zupełnie za darmo!

Musisz sie pospieszyć! Cena poradnika to 29.99 zł ale jutro wyniesie już 39.99 zł, a w przyszłym tygodniu będzie już po 999,99 zł! Nie możesz zmarnować takiej okazji, możesz zaoszczędzić nawet 970 zł!

Już wiesz co zrobisz z taką górą pieniędzy?

Joanna Robiwbambusa

Twój osobisty doradca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności