Skocz do zawartości

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości


Altinet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w AIP działam od roku, więc może też się wypowiem.

Opłata- 244zł czyli prawie taka jak ZUS dla nowych firm

+dostęp do porad prawnych, księgowej (prawdę mówiąc jutro pierwszy raz będę z tego korzystał, ale studiowałem na wydziale prawa, więc w prostszych sprawach sam se radziłem)

+ i to duży za wsparcie marketingowe- jeśli Twój pomysł na biznes ma ręce i nogi, to naprawdę potrafią załatwić coś, o co normalnie trudno np artykuły w prasie np w moim przypadku to były chyba z 4 w prasie lokalnej- jeden raz nawet na okładce ;)

+dostęp do biura i telefonu. celowo pisze "dostęp" bo niestety nie ma możliwości ciągłej okupacji ;) no przynajmniej u mnie

+zniżka 50% na hosting w kei.pl i dodatkowo 3 miesiące za free

czasami dają też zaproszenia na różne imprezy pseudo biznesowe. Raz poszedłem na taką sponsorowaną przez johnego walkera- whisky do oporu za free, dużo fajnych dziewczyn, a na koniec dostałem dwie ofert pracy :) ale to tylko raz tak fajnie było :rotfl:

Ogólnie nie narzekam, ale nie pieję też z zachwytu- piałbym gdyby jakąś kasę na start dawali :)

Pytanie do zorientowanych- jak wygląda cesja domeny po rozwiązaniu umowy?? Ktoś już to przechodził?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można gdzieś przeczytać o tym? To znaczy ile trzeba mieć lat etc., bo np. tutaj https://www.inkubatory.pl/stara/public_html/index.php?id=133 nic nie piszą o wieku minimalnym ...

Napisz email lukas24.24@o2.pl jeśli mam wobec Ciebie zobowiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A będąc w szkole średniej mogę przystąpić do AIP? ;)

Zadzwoń do nich i się zapytaj 056 660 84 20. Jak założysz to zgłoś się do mnie- w tym samym inkubatorze jestem ;)

A jak nie założysz to też możesz się zgłosić np na praktyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata- 244zł czyli prawie taka jak ZUS dla nowych firm

200zł (bez vat) jeśli masz środki na swoim (sub)koncie w AIP

To chyba w różnych inkubatorach jesteśmy- w Toruniu płacisz bez względu na to. Mógłbyś napisać, w którym Ty jesteś? Może zmienię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności