Skocz do zawartości

Linkor...


keNzi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś, by nie chciał dodać jednej mojej strony do systemu LINKOR (https://www.e-breakers.skip.pl). Jeśli ktoś by mógł ją dodać to prosiłbym o napisanie tego tutaj. Jedynie co moge zaoferować za to to, że będzie miał reklame w postaci bannera na stronie gdzie po kliknieciu bedzie osoba przekierowana na jego ID.

PS: ja nie moge zainstalowac Linkora spowodu braku F-cji CURL na serwerze, a adminom się nie chce tego wgrywać ;/.

#MarTech Solutions Architect z wieloletnim doświadczeniem na placu boju w eCommerce jak i innych branżach, również tych zlokalizowanych na lokalnych rynkach. Obecnie w 100% zaangażowany w Laboratorium Marketing Automation Digi2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co prawda nie mogę Cię wpuścić na moje punkty bo mam ich mało - są giganci którzy mają jak się ostatnio chwalą 50tys. (jak oni to robią to nie wiem - podejrzewam, że doliczyło mu wszystkie subdomeny) . W takiej sytuacji mogę polecić przeniesienie portalu na inny serwer, u mnie jak podałem adminowi takie info to trochę się wysilił.

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powtórze prośbe :P

#MarTech Solutions Architect z wieloletnim doświadczeniem na placu boju w eCommerce jak i innych branżach, również tych zlokalizowanych na lokalnych rynkach. Obecnie w 100% zaangażowany w Laboratorium Marketing Automation Digi2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie to nic trudnego JJOKE. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to chętnie pomogę.

Polecam darmowy system wymiany linków linkor. Zdecydowanie zwiększa link popularity i daje prawie 100% pewności znalezienia się na pierwszej stronie wyników w google, msn, onet, yahoo i innych. Naprawdę polecam!

Wystarczy się zarejestrować. Pierwsze efekty widoczne już po kilku dniach.

Przestań w kółko Linkor jest dobry ale dla kogoś kto ma wiele stron wtedy jego waga jest dobra i coś zyska

A pozycjonowania NIE ZASTAPI!!! To nie jest forum Linkora

Jak masz mało witryn to LINKOROWI za Free przysparzasz siły w pozycjonowaniu a nie sobie -poczytaj coś najpierw zanim coś napiszesz!!

K.B

Link do strony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mogę i nie bede wchodził w szczególy

Wiec zamknę temat

K.B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności