Skocz do zawartości

zauwazyliscie reklame na PiO


bumfank

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie jakiś marketing, PR jakiś niezrozumiały ??

Z tekstów wynika, że kilku Panów przy piwku postanowiło połączyć swe siły żeby "rządzić rynkiem". Ukrywanie tego byłoby śmieszne, bo takich pomysłów było endzisiąt i co chiwlę słyszę, że ktoś się zjednoczył, żeby zgarnać największych klientów. Oczywiście wszystko potem rozbija się o pieniądze, każdy je chce nikt nie chce pracować, a więc powodzenia.

Chyba, że bawicie się w specjalne "podsycanie atmosfery", żeby coś fajnego potem tu ogłosić :).

Ale proponuję trochę rozsądku, żeby nie było jak z promocją eweblinka, kiedy dzień po "otwarciu" pojawiły się entuzjastyczne posty "to działa!", jest super itp. (nie twierdzę, że system jest słaby :), ale proszę o litość dla rozumu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale proponuję trochę rozsądku, żeby nie było jak z promocją eweblinka, kiedy dzień po "otwarciu" pojawiły się entuzjastyczne posty "to działa!", jest super itp. (nie twierdzę, że system jest słaby :), ale proszę o litość dla rozumu :).

Tego nie rozumiem... ;)

Od samego początku byłem betatesterem e-weblinka i od samego początku system działał :) bo każdy z nasz wrzucił swoje zaplecze i na start było więcej domen niż w niejednym już działającym systemie ;)

Nikt z betatesterów nie rzucał haseł "to działa!". Kto chciał, ten powiedział: "Działa - mówię to ja - betatester" ;)

Nawet jeśli zdarzyłoby się, że paru Panów przy piwku się dogadało, to nikt nie robi tu sobie żadnego PR :) za to Tłum jest żądny krwi i z każdego skrawka wypowiedzi potrafi rozdmuchać aferę ;) Ludzie chcą igrzysk :)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że bawicie się w specjalne "podsycanie atmosfery"
Taka rola Szooka na tym świecie :)
Ale proponuję trochę rozsądku, żeby nie było jak z promocją eweblinka, kiedy dzień po "otwarciu" pojawiły się entuzjastyczne posty "to działa!", jest super itp.

Jakbyś testował coś parę miesięcy to też byś był entuzjastycznie nastawiony kiedy w końcu praca wychodzi na zewnątrz :)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale proponuję trochę rozsądku, żeby nie było jak z promocją eweblinka, kiedy dzień po "otwarciu" pojawiły się entuzjastyczne posty "to działa!", jest super itp.
Jakbyś testował coś parę miesięcy to też byś był entuzjastycznie nastawiony kiedy w końcu praca wychodzi na zewnątrz :)

wiem i ... w sumie ja to nawet rozumiem, ale takie zachowanie dla rozsądnych ludzi naprawde może wyglądac smiesznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrtn:

A niech się jednoczą. Jak będę przebijał pozycję strony, nad którą pracuje cała grupa, a nie jeden pozycjoner będzie mi to sprawiało więcej satysfakcji :)

"Bestia najgorsza zna nieco litości, lecz ja jej nie znam, więc nie jestem bestią" - William Shakespeare, Richard III.

Gido.pl Must.pl Kokai.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo kurka jaka grupa. Xann to cos nawymysla a znowu :) że to ja, ale w sumie fajnie.

Nie mysle żeby chodziło o to by 1 strone pozycjonowała grupa bo to marnowanie zasobów, ale już wspólny marketing itp. to faktycznie mógłby być ciekawy pomysł. Czy ktoś musi robić sobie PR ee nie sądze, chyba każdy na pio każdego zna. Dlatego raczej nikomu na robieniu sobie marketingu (w tej garstce ludzi) nie zalezy.

Kazdy ma z nich swoje dojscia nie zalezne od pio i siebie i to chyba dobrze jest wykorzystać w działaniach marketingowych. A samemu sobie to juz raczej nie musza robic bo maja go w nadmiarze.

Mrtn zgadzam sie ze :) jak cos ma byc to nalezy to napisac i mysle ze gdy przyjdzie ten czas to ktoś o tym napisze napewno. Co do weblinka to sam przyznasz że ludzie zaraz nadinrpretują informacje.

Gdzieś ktos dla żartu napisał że system jest Michała - bo faktycznie jednym z programistów jest osoba o imieniu Michał a już wszyscy sobie domówili że wiedzą lepiej kogo to jest system i że jest adminów PIO. No ale teraz już twórca ujawnił dane i spekulacje i afery zostały ucięte. Choć poprostu to pokazuje że z przekazywaniem informacji należy być ostrożnym bo ludzie i tak zintepretują je jak chcą - wedle swoich wizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

stary, twoje posty są irytujące, gdyby to chociaż było coś porządnego (ta strona), ale z tym co reklamujesz to na wiśnie możesz iść ;)

Kochanie, każde kolczyki wyglądają na Tobie przecudownie

Chcesz sprawić bliskiej Ci osobie unikalny prezent? Przejrzyj ofertę mojego sklepu z rękodziełem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności