Skocz do zawartości

Rozważania nt. branży IT


Altinet

Rekomendowane odpowiedzi

Ten rynek jest na tyle dynamiczny, że zawsze jest miejsce dla nowego gracza. Choć właściwe pytania powinny brzmieć, kiedy istniejący gracze przestaną nadążać ? Kiedy pojawią się nowe pomysły? Jestem w branży IT ponad 10 lat ( ale się stary poczułem :)) i wiem jedno, że jeśli ktoś wie co będzie robił za rok (i ma zamiar się tego trzymać :)), to znaczy że nie ma miejsca dla niego w IT (czy ITC). Przykładem niech będą certyfikaty, ilu z nas ma takie które kiedyś coś znaczyły, a dziś już nikt nie pamięta o nich :). Przykłady można mnożyć.

"Dopiero gdy wolna wola znowu zaskoczyła, przerwali bieg po torze przeszkód ich własnej konstrukcji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwertyuiop: jeżeli nie wie się co się będzie robiło za rok to nigdzie do niczego się nie dojdzie - przeanalizuj to na podstawie tzw. specjalistów / senior-ów.

bumfank: gwarantuję Ci, że brakuje Ci wielu innych rzeczy niż tylko pieniędzy, gdybyś miał jakiś rzeczywisty biznes zainwestowałbyś groszowe sprawy w edukację jak napisać biznes plan, następnie stworzyłbyś i dostać $ z dobrym planem to nie jest najmniejszy problem.

Altinet: zawsze jest miejsce dla zapaleńców, ludzi wiedzących co chcą osiągnąć, którzy nie boją się pracy.

Internet jest taką branżą, że przy bardzo dużym zaangażowaniu startując od 0 możesz po pół roku dojść do 5 cyferek / msc - powodzenia!

pozdro 600

:)

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności