Skocz do zawartości

DMOZ - zna ktos jakiegos redkatora w dmoz?


aroncz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

... ale za każdym razem - ogłoszenie odrzucone. To samo w przypadku dodawania strony do dmoz, trzeba próbować w nieskończoność by zatwierdzili strone, a i tak nie wiadomo czy przyjmą. No cóż... wszędzie gdzieś mafia sie znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz ubiegał się o kategorie wysokiego szczebla to jasne, że odrzucą. A Zastanów się na czym się znasz, wybierz kategorię, przeczytaj poradnik redaktora z trzy razy i wio.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1. TopBlogger - o blogowaniu

2. Staffordshire Bull Terrier Dark Side Tak Wiele Miłości

3. sobek.pl - język angielski

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
... ale za każdym razem - ogłoszenie odrzucone. To samo w przypadku dodawania strony do dmoz, trzeba próbować w nieskończoność by zatwierdzili strone, a i tak nie wiadomo czy przyjmą. No cóż... wszędzie gdzieś mafia sie znajdzie ;)

Moja strona z wyszukiwarką internetową (jeszcze stara wersja, bo zająłem się skryptem katalogu) też długo cierpiała na brak wpisu w dmoz. Czekałem 3 miechy i nic. Wtedy po 3 miesicach wkurzyłem się niesamowicie (co jest u mnie bardzo nienormalne abym się wkurzył) napisałem do admina zgłoszenie o usunięcie aktualnemu moderatorowi działu praw do jego moderacji (traci wtedy również link do własnej strony), podając jako powód niwewykonywanie swoich obowiązków (czas ostatniej aktywności moderatora w dziale był przeterminowany 2 miesiące (a więc mój wpis na pewno czytał). Po około miesiącu strona znalazła się w dmoz.

PS. Warto napisać do administratora polskiej części katalogu, jak również po angielsku do głównego administratora, nie podając linków (mają go w historii zgłoszeń).

Nakładka na Windows - zmień za darmo wygląd swojego systemu operacyjnego.

(Obrazek avatar chroniony prawami autorskimi)

W wolnej chili, jeżeli masz temat, na który chcesz pisać, możesz napisać ciekawy artykuł lub reklamę tekstową w biuletynie informacyjnym poświęconym publikowaniu opinii oraz oferującym darmową reklamę z odnośnikami w treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja strona z wyszukiwarką internetową (jeszcze stara wersja, bo zająłem się skryptem katalogu) też długo cierpiała na brak wpisu w dmoz. Czekałem 3 miechy i nic. Wtedy po 3 miesicach wkurzyłem się niesamowicie (co jest u mnie bardzo nienormalne abym się wkurzył) napisałem do admina zgłoszenie o usunięcie aktualnemu moderatorowi działu praw do jego moderacji (traci wtedy również link do własnej strony), podając jako powód niwewykonywanie swoich obowiązków (czas ostatniej aktywności moderatora w dziale był przeterminowany 2 miesiące (a więc mój wpis na pewno czytał). Po około miesiącu strona znalazła się w dmoz.

czyli jak wszędzie... Jak nie opierdolisz to nie zalatwisz (ew. jak nie przekupisz) ... :/

pozdr

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak wszędzie... Jak nie opierdolisz to nie zalatwisz (ew. jak nie przekupisz) ... :/

dodać trzeba jeszcze

jak nie masz znajomości to też nie załatwisz

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak wszędzie... Jak nie opierdolisz to nie zalatwisz (ew. jak nie przekupisz) ... :/

dodać trzeba jeszcze

jak nie masz znajomości to też nie załatwisz

znajomości nie miałem, ale załatwiłem.

Nakładka na Windows - zmień za darmo wygląd swojego systemu operacyjnego.

(Obrazek avatar chroniony prawami autorskimi)

W wolnej chili, jeżeli masz temat, na który chcesz pisać, możesz napisać ciekawy artykuł lub reklamę tekstową w biuletynie informacyjnym poświęconym publikowaniu opinii oraz oferującym darmową reklamę z odnośnikami w treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak wszędzie... Jak nie opierdolisz to nie zalatwisz (ew. jak nie przekupisz) ... :/

dodać trzeba jeszcze

jak nie masz znajomości to też nie załatwisz

znajomości nie miałem, ale załatwiłem.

użyłeś bramki nr 1 (opierdol) ;)

pozdr

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problem z dodaniem swojej strony. Tworzę witrynę o Tomaszowie Mazowieckim. Nie było tam redaktora więc się zgłosiłem. Nie ściemniałem, napisałem, że tworzę nasztomaszow.pl, że wcześniej pracowałem dla innej firmy tworzącej inną stronę o tym mieście. Tak się składa, że jestem bardzo mocno związany z netem w Tomaszowie i uważam, że jestem naprawdę odpowiednią osobą na to stanowisko ;) Najważniejsze to pisać prawdę i mieć dobre zamiary. Po kilku dniach dostałem pozytywną odpowiedź. Zalogowałem się, pododawałem jeszcze trochę stron, zrobiłem ogólnie porządek.

Niestety coraz częściej słyszę, że są w katalogu redaktorzy, którzy usuwają swoją konkurencję lub są przekupni ;/ Ale tacy ludzie są chyba wszędzie...

I jeszcze jedno słowo z punktu widzenia redaktora: nie bądźcie źli gdy musicie trochę poczekać na akceptację strony. Ja sam wchodzę do panelu jak mi się przypomni a przypomina mi się rzadko. Na szczęście nie ma u mnie zbyt dużego ruchu, jakby ktoś tam chciał dodać stronę to zawsze może się przypomnieć korzystając z formularza kontaktowego i napisać do mnie żebym ruszył du**ę ;) Ale staram się raz na miesiąc tam wchodzić, to wystarcza żeby był u mnie porządek i aktualne strony.

Sprzedam artykuły, 1 grosz za 5000 znaków!

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=126817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety coraz częściej słyszę, że są w katalogu redaktorzy, którzy usuwają swoją konkurencję lub są przekupni ;/

zdecydowanie tak jest, w kategorii do której ja chcę dodać swoją stronę są same portale i dosłownie jakaś 1 marna stronka, a bez problemu dodali mnie do katalogo onetu i WP za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w regionalnych kategoriach jest łatwiej (znam dużo osób, które bez problemów dodały site) dodać stronę, niż tam gdzie redaktorzy na swoich stronach trzepią dużą kasę np. Biznes czy Komputery

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem redaktorem. Ocb? ;)

Jest nas za mało i mało kto ma czas pracowac za free ostatnio...

ps: bardzo łatwo wykryc ze redaktor jest stronnicyz, wtedy go wywalamy z katageorii. Trzeba to zgalszac do redaktorow sekcji wyzej lub polskiej sekcji ogolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności