Skocz do zawartości

Google szpieg


noone

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...=Szukaj&lr=

Domena zakupiona głównie pod fajny adres mailowy :) imie@nazwisko.pl

Na stronie wszystkie możliwe zmienne dotyczące użytkownika - warto zajrzeć w cache google ;)

Do domeny nie prowadzi i nigdy nie prowadził żaden najsłabszy lineczek :) nigdy nie zgłaszałem urla do żadnej wyszukiwarki, a google widzi ją od samego początku... co Wy na to? :)

Kiedyś na PiO był post, że google nie zaindeksuje domeny bez linka - ośmielam się na tej podstawie obalić tą teorię ;)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo jednak prowadzi jakiś link, strona istnieje w webarchive (styczeń), wątpliwe, abyś mógł upilnować to, że nic tam nie linkowało.

Link nie prowadzi i nie prowadził żaden. Nigdy nie było tam żadnego serwisu, więc nie sądzę, żeby ktoś linkował do nieistniejącej strony.

GToolbara nie używałem, ale nie mogę zagwarantować, że ktoś, kto otwierał tę stronę go nie ma. A to potwierdza jedynie teorię spiskową :)

Tak czy inaczej ciekawostką jest to, że linków nie ma a strona jest w indeksie :)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz linka.

Bot whois wchodzi na każdą domenę jaką zakupię maksymalnie po 12h, niezależnie czy są linki czy też nie.

Już od kilku miesięcy zastanawiam się czy ta stronka nie jest przyczyną większości "magicznych" indeksacji.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności