Skocz do zawartości

Laptop


Tomahawk

Rekomendowane odpowiedzi

@No More Google

A jaki jest to ekran nie męczący wzroku?

Każdy, na którym będzie się wygodnie pracować - wszystko zależy od indywidualnych preferencji - dlatego najlepiej sprawdzić na własne oczy jak to "świeci".

Obecnie niemal każdy ekran to tzw. lustro, które naprawdę męczy wzrok - np. moje oczy mówią "nie" i dlatego siedzę przy starszym laptopie (ekran matowy czy jakoś tak) :hello:

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@No More Google

A jaki jest to ekran nie męczący wzroku?

Każdy, na którym będzie się wygodnie pracować - wszystko zależy od indywidualnych preferencji - dlatego najlepiej sprawdzić na własne oczy jak to "świeci".

Obecnie niemal każdy ekran to tzw. lustro, które naprawdę męczy wzrok - np. moje oczy mówią "nie" i dlatego siedzę przy starszym laptopie (ekran matowy czy jakoś tak) :hello:

warto dodac ze wiekszosc laptopow ma mozliwosc regulacji jasnosci wyswietlacza, co jest cholernie praktyczne i wygodne na wrazliwe oczy ;_)

Blog Technologii WWW: DailyWeb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie niemal każdy ekran to tzw. lustro, które naprawdę męczy wzrok - np. moje oczy mówią "nie" i dlatego siedzę przy starszym laptopie (ekran matowy czy jakoś tak) :hello:

Również się zgadzam, pierwszy który miałem, miał ekran to tzw. lustro, w drugim mam podobnie jak Ty matowy i również bardziej jestem zadowolony.

Co do jasności ekranu to nie ma sie co martwić, teraz już chyba w każdym można to ustawiać...

yellow

proca miałem 1,8 w tym starym i na 512 ramach, FF i photoshop razem - to już było kamikadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

pytanie do tomahawk potrzebuje sterowników do muzycznej karty właśnie takiej jaką wymieniłeś jakiś czas temu w tym temacie wymieniając parametry laptopa czyli chodzi mi dokładnie o Intel 82801CAM ICH3-M - AC'97 Audio Controller. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do tomahawk potrzebuje sterowników do muzycznej karty właśnie takiej jaką wymieniłeś jakiś czas temu w tym temacie wymieniając parametry laptopa czyli chodzi mi dokładnie o Intel 82801CAM ICH3-M - AC'97 Audio Controller. Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc.

No hej...

Niestety ze sterownikami nie pomogę.

Na windzie mam stery wprost z pudełka... i o dziwo na ubuntu również, także nigdy się tej sprawie nie przyglądałem.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności