Skocz do zawartości

angielskie fora seo


zecke

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie może jakieś dobre fora pozycjonerskie, ale w UK ? Anglojęzyczne oczywiście, nie to żeby PiO mi się znudziło :peace:, poprostu zastanawiam się jak oni robią to na wyspach i czy istnieje może podobne forum do tego naszego

Dzięki za opinie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anglojęzyczne oczywiście, nie to żeby PiO mi się znudziło smile.gif, poprostu zastanawiam się jak oni robią to na wyspach i czy istnieje może podobne forum do tego naszego

chyba nie ma specjalnej różnicy, wydaje mi sie że tam zadają dużo więcej głupich pytań ;-)

znacznie wiecej informacji za kase . np: jak zdobyc 100 linków z .edu - informacja za 5$

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często widze tematy najpierw omawiane na angielskich forach dopiero na pio,więc czesto jednak oni są szybsi w nowinkach google.Sam polecam Seochat.A co do pio mhh jak może się to nudzić ,tu naprawdę jest wiele ciekawych informacji tylko trzeba umieć czytac.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin_dance

Z calym szacunkiem, zmien sobie podpis, bo to zalosne: Najlepszy i najtańszy HOSTING DOMENA ZA DARMO - i link z ref-em.

Było kilka razy o nich na pio ...

Nie pamietam, że ktos pisal, że są najlepszi raczej że jeden z najgorzych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie konstruktywne tematy,były najpierw właśnie na angielskich foracjh potem po jakimś czasie dopiero na pio ,chodz nie zawsze można było na nie uzyskać tak szczegółowych odpowiedzi jak na pio:).

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności