Skocz do zawartości

lol - taka naiwnośc !


kubap10

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak sobie czytam informacje o "oszukanych" na allegro i choć pewnie zaraz zostanę skrzyczany napisze tak:

jak ktoś jest takim dupowatym "pozycjonerem" by nie znać, można powiedzieć, podstaw to jego problem! :)

Czym Wy się ludzie przejmujecie? Jak komuś się nie chce przynajmniej śledzić tego czy innych for, gdzie takie info o oszustach i jak się nie dać zrobić w bambuko są częste, to jego problem.

Po prostu lepiej się nie brać za coś na czym ktoś się nie zna lub nie ma chęci poznać, bo traci się tylko niepotrzebnie czas i pieniądze.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam wielu ludzi, którzy nie znają się na pozycjonowaniu, ale linki kupują bo wiedzą, że zwiększa to popularność ich strony. Każdy kto sprzedaje normalne linki powinien być zainteresowany ściganiem oszustów. Często jest tak że gościu ma 400 czy 800 zł na miesiąc i kupuje linki (nic więcej mu nie potrzeba). I kiedy naprawdę trafi na dużo uczciwych PR spokojnie bez znajmości całej reszty sztuki może mieć dobrę pozycję. Oszukany PR powoduje, ze te same pieniądze dzielonę są pomiędzy uczciwych i nie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu lepiej się nie brać za coś na czym ktoś się nie zna lub nie ma chęci poznać, bo traci się tylko niepotrzebnie czas i pieniądze.

Tak jak napisali przedmówcy, to co jeśli nie znam się na samochodach mam go nie kupować, nie znam się na komputerach to też mam nie kupować? Wszyscy co mają swoją stronę, choćby o owieczkach muszą znać się na pozycjonowaniu?

No, chyba, że jest ktoś to zna się ma wszystkim, wtedy może sobie na wszystko pozwolić :)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro nie reaguje bo na tym zarabia... dla mnie, jako firma, straciło już dawno wiarygodnosc i korzystam tylko kiedy muszę. System negatywów można o kant d*** rozbic, bo kazdy taki komentarz spotyka sie od razu z zemsta. Mailing do klientów jest chyba najlepszym rozwiązaniem, jesli sie komus chce... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności