Skocz do zawartości

RapidShare


tjay99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Mam pytanko jak takie coś (dawaj tutaj) jest widziane w świetle prawa? Dokładniej to chodzi mi o serwis który informuje użytkowników skąd można ściągnąć piracką wersję filmy np. dając link do rapidshare? Może mi to ktoś wytłumaczyć... czy to jest legalne?

P.S.

A swoją drogą to polecam ten film... stary... ale świetny.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ogólnie na pebie jest najwięcej nielegalnych rzeczy.

A tak na marginesie to myślę, że sami wydawcy (może 3%) np: płyt audio wkładają linki gdzie można pobrać ich utwory.

Wykonawcy żyją głównie z koncertów i taka jest prawda...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na www.freelinkz.pl tam prawie wszystko jest na rapidzie, czysty warez. Czy nielegalne to nie mam pojęcia, ale chyba jeżeli tak to dawno by już zamknęli rapidshare.com. Ja mogę tylko polecić póki co, kilkadziesiąt plików z tamtąd ściągnąłem. To chyba nic innego jak emule, czy torrent, tyle że szybciej idzie.

"Myśl, myśl, myśl..."- Kubuś Puchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Afrael jak na to wpadłeś...

A swoją drogą to znalazłem temat z peba który właśnie rozważa tą sprawę... tutaj link

Z niektórych wypowiedzi wynika że to jest legalne jak pod spodem dodasz "Powyższy materiał ma na celu tylko i wyłącznie zachęcić do kupna oryginalnego materiału" śmieszne...

a z innych że polskie prawo nie ma tu nic do gadania bo forum stoi na niemieckim serwerze....

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. a w Niemczech prawo w tych sprawach jest jeszcze bardziej rygorystyczne wink.gif

a katz.ws - krol warezow wlasnie tam dziala ;) Ja mysle tak - jest jakis kruczek, ktory im na to pozwala, jakby bylo nielegalne to by juz dawno wszyscy siedzieli.

a od siebie dodam - czy da sie z tego rapidshare korzystac nie placac ? bo nawet nie mam jak im wplacic B)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności