Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalog


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zrobić coś takiego ale niewiem czy to dobry pomysł, chodzi mi o to że np mam podkategorie pozycjonowanie i ona będzie miała:

title i description odnośnie pozycjonowania

krótki tekst o pozycjonowaniu a pod nim byłyby linki w treści też odnośnie pozycjonowania, wszystko byłoby ściśle z tematyką danej podkategori

Jak myślicie dobry pomysł? Bo jeszcze zrobie odrazu mape katalogu dla lepszej indeksacji, oczywiście w mapie linki do kategorii i podkategori byłyby wplątane w treść. Oczywiście będzie on moderowany dzięki czemu byle wpisy w nim się nieznajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak większość pozycjonerów z tego forum wiem najlepsze są linki z zaplecza tematycznego dlatego myślę żeby najlepiej napisać katalog w kilku wersjach oczywiście katalogi tematyczne dlatego że linki z takich katalogów maja większą moc niż z ze zwykłego. Na dzień dzisiejszy powstało by około 15 wersji katalogów i każdy ściśle związany z daną tematyką. Katalog byłby dostępny tylko dla osób z PiO ponieważ wiem ile czasu i pracy kosztuje przygotowanie tematycznego zaplecza a taki katalog by ułtawił zarówno mi jak i Wam prace. Czy według Was stworzenie kilku wersji katalogu i każdy o innej tematyce aby było można utworzyć zaplecze tematyczne to dobry pomysł?

Do administracji forum: Jeżeli jest możliwość to chciałbym aby przenieść ten temat do działu katalogi i niedawanie mi ostrzeżeń o pisaniu posta pod postem ponieważ ten temat byłby tematem odnośnie katalogu mojego autorstwa i chciałbym w nim umieszczać informacje na jego temat itp. A post pod postem to byłaby rzecz normalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności