Skocz do zawartości

mapa.szukacz.pl


vladimir

Rekomendowane odpowiedzi

https://mapa.szukacz.pl/

Też tak macie...? To znaczy totalna masakra ;) Zacytuję: "˝YëRŰHţ˝ŠĘ;8ľL2e[žÁ¨ćŰ°$;ű˙" itd.

Na początku myślałem że to u mnie coś nie tak, bo Opera (9.22) czasami (głównie fora) jakoś źle mi wyświetla, ale po odświeżeniu jest ok. A tutaj Opera, FF i nawet złe IE jak jeden mąż zwracają to samo :) Co ciekawe www.szukacz.pl działa okej.

PS> Może lepiej pójdę już spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, tak jak myślałem wcześniej, ale moje przypuszczenia nie zostały najpierw potwierdzone - NIS 2006. Przed napisaniem posta wyłączyłem jeszcze firewalla, próbowałem odświeżać strony i nic. Przed chwilą spróbowałem jeszcze raz, wyłączyłem NIS, po kilkukrotnym odświeżeniu wszystkie browsery otworzyły dobrą stronę, a po włączeniu security znów tylko szlaczki. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności