Skocz do zawartości

Na jakich stronach kupujecie linki?


Nesck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ciekawi mnie jakie czynniki wpływają na to, że kupujecie na danej stronie link?

Cena, ilość podstron, wiek, tematyka, PR? Jak oceniacie wartość serwisu? Na jaki okres zwykle nabywacie linki?

Oraz ile jesteście wstanie wydać?

Pozdrawiam.

"Myśl, myśl, myśl..."- Kubuś Puchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli zupełnie nowe czy kilkuletnie nieprzedłużone domeny wykorzystywane wcześniej do zbliżonej tematyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość wychodzących, wiek domeny(+ciągłość), BL i tematyczność .

Spieranie się co lepsze, czy samemu lepiej robic www, czy kupowac linki, czy moze wynajmowac punkty systemowe to rozważanie co lepsze: jesień, lato czy wiosna

Wszystko zależy od strategii, możliwości i oczekiwanych efektów.

Nie raz trzeba wziać wszystko i jeszcze troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowalem ale juz tego nie robie - kupowalem dozywotnie a jakos minal rok i ani linka ani strony nie ma - specjalnie jeszcze komentarza nie wystawilem ale nie bede chamski :P

Kupno 5 linkow z PR5 bylo dla mnie dobre ale teraz moje frazy sa tak konkurencyjne, ze 30 duzo nie pomoze, juz tylko systemy mi zostaja :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie techniczne, wolicie gdy strona na której nabywacie linki ma swoje działy(artykuły takie, art takie jeszcze inne) każde po segmentowane w subdomenach(artykuły.domena.pl, arty-jeszcze-inne.domena.pl) czy wszystko na domena.pl? Chodzi mi o to czy wersja z subdomenami bardziej Wam sie opłaca.

"Myśl, myśl, myśl..."- Kubuś Puchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale niech się wypowiedzą ci co kupują, bo na Allegro takich jest nie mało.

Na allegro przeważnie oferują się sprzedawcy ze stronami z liczbą wychodzących > 30. Podam przykład... Uwaga, trzymajcie się mocno:

https://akwarysta.pl/

Coś koło 200 wychodzących, ale dzielni allegrowicze nadal kupują od gościa linki jak świeże bułeczki.

Ja co prawda wzorem w pozycjonowaniu nie jestem, ale linków nie kupuje, natomiast wymieniam się ze stronami podobnymi tematycznie i o podobnym PR, które są wysoko na słowo, na które pozycjonuje. Do tego dochodzi jeszcze LinkMe.

Pozdrawiam

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda czesciej sprzedaje linki niz kupuje i raczej tak juz zostanie jednak powiem Wam jedna zalete kupowania mocnych linkow.

Zauwazylem ze posiadanie kilku mocnych linkow z PR6 i tym samym wzmocnienie domeny powoduje ze strona jest mniej narazona na filtry tzn. posiadajac wlasna domene PR6 i wiecej nie zauwazylem wystepowania zadnych filtrow linkujac ja z bardzo duzej ilosci domen (podobny efekt jak w przypadku starych domen). W zwiazku z tym mozna takie linki traktowac jako "dopalacz" i "ochrona" przed filtrem oczywicie jak sie kupi 5 linkow mocnych i da na ta sama fraze w krotkim czasie (1-7 dni) to filtr gwarantowany. To jest raczej metoda dobra dla osob ktore znaja nieco lepiej temat pozycjonowania.

Kupujac linki zwracam uwage na glownie na PR, BL, tematyka, wiek domeny, ilosc linkow wychodzacych, ilosc podstron itp.

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może teraz jak już ktoś pisze czy kupuje lub nie, niech doda czy pozycjonuje za pieniądze czyjeś strony- dużo, bądź raczej ustawia własne, można powiedzieć hobbystycznie lub dla adsensa, bo tak to sonda nie jest reprezentatywna ;)

"Myśl, myśl, myśl..."- Kubuś Puchatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności