Skocz do zawartości

po przekierowaniu 301....


gothen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne ze po zrobieniu przekierowania 301 domeny na inna , nowa zostala zamieniona ale poleciala na 90% fraz ?

Jesli tak to w ile czasu G doprowadzi to do stanu z przed przekierowania.

ps. domena na ktora przekierowywalem jest siweza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta nowa strona jest tej samej tematyki co stara? I czy na starej domenie miałeś filtr albo coś w tym stylu?

Ta sama tematyka , brak filtru. Istotna roznica jest to ze nowa strona jest w calosci we flash. Na szczescie G juz jakos ten flash czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa a ni e czyta :( Opisz tak jak jest na apart.pl :)

MNusza być te słow akluczowe w tresci mecie i title.

301 nie przenosi niestety całego powera a na doaldke czasem stara domena znika całkowicie dopiero po dłużsyzm czasie.

301 doskonale przenosi filtry :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa a ni e czyta ;)

Czyta.

MNusza być te słow akluczowe w tresci mecie i title.

Są.

301 nie przenosi niestety całego powera a na doaldke czasem stara domena znika całkowicie dopiero po dłużsyzm czasie.

Przytoczysz jakies dowody ?

301 doskonale przenosi filtry :/

Jak juz pisalem niema to nic do zeczy w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

301 doskonale przenosi filtry :/

Stawiasz tezę iż jeżeli zrobię nową stronę, wpakuję ją w filtry na frazy pozycjonowanie itp, następnie robię z niej 301 na PiO to forum wyleci z Serp. Jeżeli tak to można by było powtórzyć ten proces dla całej top 10 pod frazą pozycjonowanie i mamy nowe top10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne ze po zrobieniu przekierowania 301 domeny na inna , nowa zostala zamieniona ale poleciala na 90% fraz ?

Jesli tak to w ile czasu G doprowadzi to do stanu z przed przekierowania.

Ja jak robilem ostatnio 301 to mi nowa poleciala w dol i to sporo. Wygladalo to na jakis rodzaj filtra bo za chiny nie moglem jej podniesc w wynikach. Trwalo to prawie pol roku, az ktoregos dnia patrze a frazy odzyskaly pozycje sprzed przekierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak robilem ostatnio 301 to mi nowa poleciala w dol i to sporo. Wygladalo to na jakis rodzaj filtra bo za chiny nie moglem jej podniesc w wynikach. Trwalo to prawie pol roku, az ktoregos dnia patrze a frazy odzyskaly pozycje sprzed przekierowania.

U mnie trwalo to 10 dni. Po 3 dniach w serpach zamienione zostaly adresy domeny z www ale zostaly te bez. Po tygodniu G pozamienial wszystkie i

mniej wiecej wszystko jest na tych samych miejscach. Cieszy mnie to bo jak juz wyzej napisalem , strona na ktora robilem przekierowanie jest cala we flash a ta z ktorej przekierowalem byla baaaaardzo bogata w tresc ze slowami kluczowymi. Dodam ze frazy raczej nie latwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa a ni e czyta :D Opisz tak jak jest na apart.pl B)

MNusza być te słow akluczowe w tresci mecie i title.

301 nie przenosi niestety całego powera a na doaldke czasem stara domena znika całkowicie dopiero po dłużsyzm czasie.

301 doskonale przenosi filtry :/

BZDURA opisywanie flasha z tresci ukrytej JEST zakazane, jak ktoś zgłosi stronę do google to poleci aż miło, jezeli strona jest weflash NIE OPISUJ jej w tresci ukrytejm raczej radze zastosowac brak kompresji flasha w pliku wykonywalnym swf, googlw nie wszystko widzi, ale cos tam przeszuka z tego swf, a domeny przynajmniej nie wyleci z indexu za zakazane praktyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. Jasne ze nie dalem ukrytego tekstu. Dobry title , desc , w stopce pare zdan ze slowami kluczowymi, brak kompresji flash i htmlowe odnosniki do podstron musza wystarczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przmeex Jak juz tak sie madrzysz to podaj zrodła. Apart ma tak od ponad roku. I pareset innych stron ktore znam.

@stan Dokladnie tak. przynajmniej u mnie tak działało. Ale trzeba by potestowac z przenoszeniem filtra na stara domene, bo mi sie udlao rpzeniesc tylko na nowa, niezaindeksowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan Dokladnie tak. przynajmniej u mnie tak działało. Ale trzeba by potestowac z przenoszeniem filtra na stara domene, bo mi sie udlao rpzeniesc tylko na nowa, niezaindeksowana.

Kyo jesteś w stanie przeprowadzić taki test? Jeżeli można by było przenosić filtr na starą zaindeksowaną domenę to było by to rewolucyjne rozwiązanie. Osobiście podchodzę bardzo sceptycznie do możliwości przeniesienia filtra na starą domenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności