Skocz do zawartości

Czy laptop się nadaje do pracy ?


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra rada. Jak wybieracie lapka to obowiązkowo scrool bar na touch padzie ! Bez tego nie da się płynnie przeglądać stron. W zeszłym tygodniu instalowałem na takim cudzie sterowniki i inne niezbędne rzeczy i białej gorączki dostawałem musząc odrywać łapę na strzałki.

Może są do tego specjalne softy, nie wiem ale część ma już na stałe takie udogodnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co byście powiedzieli na coś takiego, ktoś ma moze takie modele:

https://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/150410

Toshiba Tecra A8-183, 36 miesiecy gwarancji, windows XP, (lekko ponad 3000zł)

https://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/189751 (lekko ponad 4000zł)

Toshiba Tecra A8-103, 36 miesiecy gwarancji, Vista Business (podobno mozna zrobic downgrade do XP pro, ciekawe ile w tym prawdy, visty i tak na razie nie bede używał)

Ogolnie bardzo cięzko znaleźć jakiegoś laptopa który by miał matową matrycę nie lubie się przeglądać w ekranie , od tego mam lustro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maximus lustrzana matryca jest lepsza jak się przyzwyczaisz :) A przyzwyczaisz się błyskawicznie, jedyne co to nie popracujesz na dworze / balkonie. W nasłonecznionym pokoju pracuje bez problemu, podobnie przy lampce obok komputera.

zamiast polecil bym Ci to co mam ja i mocno potanialo od pol roku... Moim zdaniem nie warto aż tyle dopłacać za matową, core 2 duo i 20 GB HDD i cięższy 0,5 kg.

Koniecznie przejdź się do jakiegoś sklepu zeby zobaczyć komputery na własne oczy bo dopiero wtedy zobaczysz co Ci w nich nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak laptopa używam stacjonarnie to mam podłączoną klawiature i muszke na USB.

Jak musze zrobić coś mocno wydajnego to łącze się ze zdalnym pulpitem do stacjonarki.

Jak chodzi o ekran to idę na stacjonarkę. Lecz w większości pracuje na laptopie - godzin tak jak napisał Kadzielawski - chodzi do 16 godzin na dobe, stacjonarek nawet nie wylaczam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś rok temu kupiłem sobie normalnego blaszaka po czym po paru miesiącach okazało się, że przydałby mi się laptop. Blaszaka sprzedałem siostrze :D A kupiłem sobie Dell i jestem bardzo zadowolony.

Jestem normalnie zatrudniony ale pracuję zdalnie, tworzę strony www. Więc przed komputerem spędzam duuużo czasu. Dlatego zrobiłem sobie combo :P Zostawiłem monitor 19 cali, podłączam także klawiaturę i myszkę i mam warunki pracy jak na zwykłym blaszaku. A jak mam ochotę/potrzebę to w 10s odłączam wszystko i biorę laptopa ze sobą :)

Sprzedam artykuły, 1 grosz za 5000 znaków!

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=126817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od trzech lat tylko i wylacznie na lapciaku, teraz w pracy mam nowego kompa, porzadny sprzet, monitor 22 cale, niby cudo, ale tak sie przyzwyczailem do lapciakow, ze klawiatura w zwyklym mnie dobija. kupilem teraz nowego asusa - 17 cali, full wypas i za chiny bym nie zamienil na stacjonarke. powod? cichy, wygodny, czerpie malo pradu.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to plusy, wygoda i cicho - a co najwazniejsze jedziesz i masz wsio pod reka

Robie tak jak MariuszT napisal - jak chce robic stacjonarnie to wsio stacjonarne podlaczam.

Teraz mam toshibe ale jak mialem della (super laptopy) to mialem stacje dokujaca tylko wsuwalem laptopa i monitor klawiatura myszka drukarka podlaczona w sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze wybieram najtansze rozwiazanie.

jak przez nieuwage albo po pijaku popsuje to nie mam wyrzutow sumienia, zeby nabyc nowy. i tak po 1-2 dniach sie to zwraca.

z tym, ze moja praca polega tylko na czytaniu mejli, gadaniu przez IMy i surfowaniu po necie :D

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laptop to jest to. masz podlaczenie do internetu przez jakiegos operatora telefonicznego to masz wszystko i wszedzie pod kontrola ;-)

teraz zreszta chodza sluchy ze wymyslaja baterie do laptopa ktora doobre kilka dni potrzyma ze spokojem, takze wtedy juz z niczym problemu nie bedzie ;-)

Już takie są, na specjalne paliwo. Teraz opracowują co zrobić i jak zabezpieczyć to cudo przed wybuchem, żeby nam kolan i innych ważnych narządów nie rozerwało :D

404.tf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że jak przesiadam się z laptopa na stacjonarną klawiaturę to potrafie przy pisaniu gubić litery, bo wiadomo trzeba "mocniej" wciskać klawisze.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności