Skocz do zawartości

Czy laptop się nadaje do pracy ?


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy laptop przy wyciszonym pudle to lokomotywa :)
I z tym sie zgodze, ja jeszcze nie znalazłem takiego laptopa aby był cichszy od mojego stacjonarnego.

Chciało by się mieć duży wyświetlacz a zarazem mały przenośny komputer. Jak to osiągnąć w laptopie? Przenośne musi być małe wygodne i mobilne. Chyba ze ktoś przenosi tylko z biurka na kanape :D Mi by wystarczył mały tablet aby mozna go było dosłownie wszędzie ze sobą wziąć, a służył by jako przenośna pamieć do aparatu fotograficznego i przeglądarka fotek oczywiście z komunikacją do internetu w kazdym miejscu w kraju i nie tylko, bo bez tego byłby mało przydatny.

A jeżeli chodzi o wyższośc obecnego MacBooka nad Laptopem to w czym on ma być lepszy? Jak one skladane są z tych samych podzespołów, a różnią się systemem operacyjnym i naklejką na obudowie.

ps. mam jedno lamerskie pytanie :P Dlaczego touchpad umieszczony jest z reguły bardziej po lewej stronie?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

...albo malutkiego, lekkiego laptopa, podłączanego w domu pod duży panel LCD (np taki z wbudowanym tunerem tv, żeby się przydawał i bez lapka)

Jestem w potrzebie - sprzedaje
cenne domeny regionalne za ułamek wartości
tylko do końca tyg. < link do ogłoszenia >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podsumowanie:

PO analizie wszystkich za i przeciw wstrzymałem się z zakupem Laptopa (na kilka lat) i kupiłem Desktop-a

Procesor:E6550

Ram 2 Giga

Xp pro

Jak na moje skromne potrzeby to na razie wystarczy :glaszcze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności