Skocz do zawartości

Ciekawy artykuł na internetstandard o pozycjonowaniu


sbvc

Rekomendowane odpowiedzi

Kadzielawski dokładnie tak - Polacy kombinują :)? hehe to nalezy poznać trochę inne narodowości - USA :).

KYO właśnie jesteśmy mało uparci i mało wierzymy w siebie. Gdybyśmy byli bardziej uparci to popularność google byłaby taka sama w stosunku do innych wyszukiwarek jak np. w Rosji.

Ogólnie polacy dobry naroda ;) rosjanie informatyki dobra naroda.

I zreguły jak ktoś ma zazle drugiemu polakowi ze ten kombinuje jest spowodowane najczęsciej tym że sam nie potrafi a nie ze jest taki prawy. Jak by to podsumować nigdy nie mów nigdy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
@Kulfik - skoro mamy tu faktycznie niezły off to i ja dołożę. Dlaczego sądzisz, że w Polsce jest znacznie inaczej niż w innych "cywilizowanych" krajach? Czy Amerykanie, Anglicy, Włosi to "inni" ludzie którzy nie wiedzą co to jest zazdrość, zawiść, którzy nie potrafią podłożyć świni, czy napluć komuś do kotleta?

Jak podjedziesz umawiać się na robot do amerykańca i podjedziesz lepszą fura niż on ma to zapomnij o robocie. Wydaje nam się, że my Polacy jesteśmy wyjątkowym narodem (jest to dość uzasadnione zważywszy na lektury wieszczów pierwszy lepszy cytat "Polska Chrystusem Narodów...") a tak naprawdę wszędzie jest tak samo. Więc nie popadajmy ani z zadufanie, ani w skrajność, że jesteśmy tacy be. Jesteśmy normalnym narodem jak każdy inny.

hem :) a to taki żart był i raczej mi chodziło o to że polak potrafi kombinować i sobie poradzić niż o to że z polaka menda i świnia (bo tego poglądu staram się nie podzielać)

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulfik nikt tak nawet nie pomyslał - jakbys rodaka tak mogł :piwo:.

Pewnie niech kombinuja - niech sie troche bardziej szanuja i wierza w swoje mozliwosci i przestana rozkladac rece mowiac ja to pier... w tym kraju sie nic nieda itp. bo to nic nie pomoze, bedzie tylko gorzej.

Olać góre robić swoje zasypiając myslac sobie "Dzisiaj jestem mały jutro będę duży dodatkowo dodając, ostatni beda pierwszymi a pierwsi ostatnimi :zeby: robiąc tralalala mówiąc zrobie 3 mln situ a jak powiedza pokaz bo napewno nie masz :D to powiesz że nie wszystko widac ale nie znaczy ze tego niema :) tlenu tez nie widac a oddychamy. )

Juz do roboty ! :) a nie.

Dobra ide generowac katalogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie konsolidacji której nie będzie dokładnie z tego samego powodu dla którego nie skonsolidowano warzywniaków! To znaczy zdarzają się nawet duże i bardzo duże warzywniaki w centrach handlowych, ale one nigdy nie przejmą więcej niż 20-30% rynku, podobnie jest zresztą z adwokatami i lekarzami, choć istnieją zasadcze różnice :)

Generalnie czym niższy "próg wejścia" tym trudniejsza konsolidacja i jak już ktoś tutaj przytomnie zauważył nawet delikatne zmiany algorytmu lub bardziej zdecydowane działania antyseo wyszukiwarek, mogą w sumie wyłożyć w ciągu jedengo dnia taką wielką skonsolidowaną firmę, setek warzywniaków nie wywalą, bo za "chwilę" powstają następne i następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tart - oczywiście że wszyscy się nie skonsolidują czy jakby inaczej to nazwać. Natomiast Ci co teraz są średni będą więksi, połączą się z innymi średnimi aby być większymi. Pole dla wolnych strzelców ciągle będzie.

Kiedyś już przytaczałem taki przykład:

Student - robi witryny za 200-300 zł ponieważ ma niskie koszty (internet w akademiku, bez podatku, ZUSu, na nielegalnym oprogramowaniu), Student kończy studia - jest niezły w tym co robi ale potrzebuje ubezpieczenia, historii zarobków do kredytu i zaczyna myśleć o firmie, ale wtedy za witrynę bierze już więcej. Jak mu mało to łączy się z kolegami dwoma i tworzą średnią agencję reklamową ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsolidacji może nie być rozumianej książkowo, ale współpraca coraz większa miedzy wolnymi strzelcami czy małymi firmami jak najbardziej. A może właśnie dzięki temu wykształci się jeszcze jedna branża, organizatorów projektów SEO, co będą pośredniczyć i koordynować działania wolnych strzelców

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Artykuł tendencyjny, demoniczny, mający zdyskredytować pozycjonowanie. Już na samym początku mówi, że te same a nawet lepsze rezultaty dają reklamy adWords (ciekawe kto jest sponsorem?). Potem straszy potencjalnych klientów nieuczciwymi pozycjonerami. Mówi potencjalnemu klientowi, że oprócz pracy pozycjonera będzie musiał włożyć swoją w wypozycjonowanie - klient nie ma na to czasu i chęci, przecież płaci i chce efektów. Czarne białe techniki - poruszane nawet na blogach firm pozycjonerskich, hipokryci najpierw je krytykują a potem sami stosują - prosta sprawa linkowania z innym anchorem niż tytuł serwisu (kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień). Co do zarobków się nie wypowiadam, ale nie wierzę żeby to były takie kokosy, sytuacja przypomina bardziej podawane w TV średnie zarobki pracowników z branży IT - kto je widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kmiciu nie wiem jakie są srednie zarobki pracowników IT ale mysle ze 5 K. Dobry dostanie 20-50 K.

Jeszcze dawno temu kiedy nie zajmowalem sie SEO miałem sąsiada który zajmował się bazami danych i aplikacjam, pracował dla firm zagranicznych i już wtedy zarabiał grubo powyżej 30K miesiecznie.

Wiec jestem przekonany że dobry czlowiek z IT niema zadnego problemu w osiagnieciu zarobkow na poziomie 10-20 K msc nawet gdy jest etatowym pracownikiem. Gdy pracuje dla siebie a jest obrotny to tym bardziej.

Znam kilka osób ktore na seo zarobiły duzo w przeciagu tych 3-4 lat. To kwestia bycia obrotnym i zlapania danego tematu w odpowiednim czasie. Dzis nie chcialbym polegac tylko na seo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam przykład z Łodzi. Programista PHP w jednej z tamtejszych większych firm dostaje 1800 NETTO, jak wyrobi nadgodziny to dojdzie do 2500-3000, oczywiście kosztem wolnego czasu. Ja na szczęście tam nie pracuję. Ale nie chcę tutaj rozwijać nowego wątku zarobków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności