Skocz do zawartości

a moze tak majowka pozycjonerow


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

hej czemu rowerów nie? ;)

ja moge przyjechać na rowerze :) pół polski i europy przejechałem więc co to jest skoczyć sie do krakówka.

Aczkolwiek boje sie pokazywać w tych obcisłych kolarkach w waszym towarzystwie ;) ;) ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

termin majówki jest nieco niefortunnym, sporo osob wyjeżdza w tym czasie na wszelkiej maści wywczasy. Lepiej jakiś weeked po majówce

Pozdrawiam

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, myslisz ze nie fortunny ale dla nie ktorych jedyny mozliwy, widze ze ciezko zebrac tutaj zdecydowana grupke

Po pierwsze nigdy nie będzie takiej sytuacji, że wszyscy będą szcześliwi.

Po drugie weekend majowy sprzyja wyjazdom ku naturze z rodziną a nie spotkaniom parabiznesowym.

Z doświadczenia wiem, że z tych co deklarują przyjazd zwykle zjawia się połowa.

Inna sprawa, że jeśli zostanie ustalony termin z dużym wyprzedzeniem np. 3.06 (piątek) to jest duża szansa, że seowicze tak zaplanują swój czas aby w komplecie przybyć na spotkanie.

Poza tym nie spodziewam się aby Michał mógł przyjechać a to on jest wielką siłą napędową tego forum.

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie spotkaniom parabiznesowym.

To ma być chyba spotkanie piwne a nie biznesowe :-)

piwno - seowe czyli parabiznesowe.

Nie da się ukryć, że będą tam rozmowy o seo a nie z przeproszeniem o du**e marynie. Bo chyba nie powiesz mi, że będziesz jechać XXXkm aby tylko wypić piwo?

J.

Ciupagi z Helu na export

"Jak żech cyckoł (ssał) ta kartka, toch myśloł, że to jest kotlet. Trocha było ciężko, bo był niedosolony" PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba nie powiesz mi, że będziesz jechać XXXkm aby tylko wypić piwo?

Jechać nie będe, ale jest mnóstwo tematów. A seo ma chyba każdy z tego forum poddostatkiem. Może zaczepia sie tam jakies rozmowy otym, ale ja bym niechciał otym gadać jeśli mam tego na róznych forach poddostatkiem.

Jak dlamnie to mi by sie niechciało jechac by gadać o SEO tylko by pogadac o czym innym i poznac ludzi z którymi gadam. A nie sprawdzać ich doswiadczenie. No chyba żeby upic pare osob i poznac tajne metody pozycjonowania :twisted: :mrgreen: :twisted:

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehe duze ilosci,

ja nie mowie o majowce akurat, a moze ktos z tego krakowa przedstawilby jakies alternatywy, tzn hotel, lokal dla grupy gdzie mozna spox wypic piwko i pogadac o seo ale w innym wymiarze nie z pkt zdobywania wiedzy a bolaczek, grupowania itd.

Tutaj sprawa organizacyjna to bardzo wazna sprawa,

Wiec ludki z krakowa moze pomyslicie nad organizacja, dobrze znac koszty, termin itd, to napewno przyblizyloby realnosc spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos z tego krakowa przedstawilby jakies alternatywy, tzn hotel, lokal dla grupy gdzie mozna spox wypic piwko i pogadac o seo ale w innym wymiarze nie z pkt zdobywania wiedzy a bolaczek, grupowania itd.

Mogę Wam przybliżyć krakowskie możliwości noclegowe, w końcu rok temu zakwaterowałem swoje kursantki przez przypadek w burdelu. :)))

A poważniej, akademiki raczej odpadają, ale w Krakowie można się przespać od ok. 30 zł (10$) za noc (w kilkuosobowym pokoju) i ok. 60 zł za noc w jednoosobowym. Na PM mogę dać namiary hoteli. Z tym nocowaniem Mariusza żartowałem ;), będę miał wolne mieszkanie dopiero od ok. kwietnia.

Hej! Spytajcie Szymona, przecież on powinien znać się na noclegach w Krakowie. :)

A tymczasem ja wymykam z tego niedobrego Krakowa do mojego Miśka, do napisania jutro. :)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności