Skocz do zawartości

Wymarzona firma


starling

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mhh co do pracy podejmowanych w danej firmie to n.p. tak myślę że ideałem było by stanowisko pozycjonera-webmastera czyli osoby która oprócz pozycjonowania jest również odpowiedzialna za tworzenie stron.Boję się że kiedyś nie będzie się dało pozycjonować stron iw pewnym momencie pozycjonerzy mogą zostać bezrobotni.W momencie gdy masz stanowisko pozycjonera-webmastera masz również bogate portfolio stron,oraz fajne CV-niby przy tworzeniu zaplecze też jakos tam wzbagacamy swoją wiedze alezazwycaj zapleze nie należą do stron szczególnie trudnych.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własna firma?

Plusy i minusy, można powiedzieć większa odpowiedzialność.

Praktycznie temat rzeka.

Można zadać jedno proste pytanie ale odpowiedzi na nie może być już setka i to każda inna.

Ale na pewno zakładająć własną firmę musisz mieć na prawdę dobre pojęcie na temat tego czym będziesz się zajmował.

Natomiast jeżeli chodzi o kapitał początkowy to czasem na prawdę nie trzeba go liczyć w XXXX zł

MasterNET.pl od 7 lat w sieci

Infolinia: +48 12 350 20 01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kyob Widze, ze masa pomyslow tak jak ja, a kiedy sen ? (mnie nawet nie pytaj) B)

Uwazam, ze lepiej miec 5 mniejszych, drobniejszych zrodel dochodu niz jedno wieksze - z 5 drobniejszych 3 sie skoncza i jakos da sie zyc a jak upadnie jedno duze to juz tylko na truskawki do Niemiec :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wymarzona firma to taka która da mi całkowitą osobistą niezależność od firmy B) Wyjaśniam: posiadanie firmy, czy każda inna praca wykonywana jest w wiadomym celu: osiągnięcia dochodów które zagwarantują swobodę działania czyli czy jest firma czy jej nie ma mam z czego żyć.

Nie jest istotne dla mnie czy firma jest w branży IT czy zajmuje się segregowaniem śmieci - ważne bym po pewnym czasie mógł powiedzieć: "już nie muszę pracować, to co już firma zarobiła lub dała mi zarobic jako pracownikowi, pozwala mi nie pracować". :)

edit i ps. marzeniem byłoby pracować siedząc na krakowskim rynku i spotykać się z ludźmi popijając przy tym wyśmienitą kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wymarzoną firmę, praca miła i przyjemna (robie to co lubie), klienci życzliwi, przychodzą z polecenia wiedzą czego chcą, w całej karierze jeszcze żaden nie narzekał, nigdy nie chcieli umowy, płacą faktórki nieraz z małym poślizgiem ale to raczej normalne, Praktycznie firma się prowadzi już sama, a ja mam czas na spotkania z TEAM'em i SEO B)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności