Skocz do zawartości

Wymarzona firma


starling

Rekomendowane odpowiedzi

Mh no faktycznie Xann-można napisać szczęściarz z ciebie,tu w Bielsku są natomiast tacy klienci(spodziewam się że również w każdym innym zakątku świata) że jak im powiesz kwotę za pozycjonowanie nawet jeśli nie jest wysoka-naprawdę nie wysoka to powiedzą-Panie tak drogo?Wiem co mam mówić w tym momencie ale poprosztu szlag mnie trafia słysząc to.Teraz zdecydowałem że będe szukał szczęścia w Krakowie.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak ale wiadomo że koszty pozycjonowania w firmach inne są n.p. w Bielsku- w Krakowie i w Warszawie.Ja czasami wolę pójść na łatwiznę i żeby to firma zajmowała się pozyskiwaniem klientów,ja tylko do czarnej roboty:).

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wymarzona firma to taka która da mi całkowitą osobistą niezależność od firmy :)

dokładnie do tego dąże. Startowałem też od zera pare lat temu. Pierwsze 2 lata bez urlopu, łapanie wszystkich możliwych klientów , nawet na granicy opłacalności, no bo przecież to też potem zaowocować moze jako forma promocji ;) Teraz już sytuacja jest troche inna, moge powiedzieć że wybieram sobie firmy z którymi będę współpracował :P

Idealną sytuacją będzie moment gdzie wszystko będę miał tak dopięte że ktoś za mnie będzie dobrze zarządzął moją firmą , a moim problemem będzie tylko jak i gdzie wydawać miesięcznie te 20 tys lub wiecej ;) które beda dywidendą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno z czasem jest lepiej-ciekawie mnie również pensje pozycjonerów słyszałem że w Warszawie firmy proponują 5-10 tyś netto,w Bielsku mhh góra 3 tyś netto.w Krakowie pojęcia nie mam jak to wygląda z wszystkimi firmami szczególnie większyi jak adweb ale narazie w jednej firmie wiem że proponują 2 tys+procent od wyników.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kyob Widze, ze masa pomyslow tak jak ja, a kiedy sen ? (mnie nawet nie pytaj) :)

dokladnie ostatnio zwalniam, bo samemu nie mozna robic wszystkiego i chce sie skupic tylko na 2-3 rzeczach :)

Uwazam, ze lepiej miec 5 mniejszych, drobniejszych zrodel dochodu niz jedno wieksze - z 5 drobniejszych 3 sie skoncza i jakos da sie zyc a jak upadnie jedno duze to juz tylko na truskawki do Niemiec :)

to ile zrodel dochodu bedziesz posiadal nie ma znaczenia, ale jak juz ktos tutaj napisal - wazne jest, aby doprowadzic firme do takiego momentu, kiedy bedziesz mogl sobie powiedziec:

"dzis nie ide do pracy, bo mam dobry team, ktory poradzi sobie bez mojej pomocy i wiem, ze wykonaja to lepiej ode mnie, a w dodatku harują jak woły na moje przyszłe wakacje" - troche naciagane, ale chyba wiadomo o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymarzona firma? Ta którą (mam nadzieję) za parę lat założę :)

wazne jest, aby doprowadzic firme do takiego momentu, kiedy bedziesz mogl sobie powiedziec:

"dzis nie ide do pracy, bo mam dobry team, ktory poradzi sobie bez mojej pomocy i wiem, ze wykonaja to lepiej ode mnie, a w dodatku harują jak woły na moje przyszłe wakacje" - troche naciagane, ale chyba wiadomo o co chodzi :)

Dokładnie :) Pasywny dochód górą!

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności