Skocz do zawartości

loga i te sprawy..


mvcd

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno wypadłem z interesu, co do prowizji to jest około 20%, a z gier java jeszcze mniej, zainteresowanie logami i podobnymi pierdołami maleje z dnia na dzień, a konkurencji przybywa

jeżeli nie znasz się na pozycjonowaniu to zarobisz 10 zł na miesiąc, chyba że masz wielki serwis i zrobisz dział sms, jeżeli będziesz w pierwszej 3 pod popularnymi hasłami to kasa jest całkiem całkiem...

czy warto w to wchodzić teraz? twoja sprawa, ale policz koszty serwera, domeny, promocji i ile możesz z tego wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz zamiar zrobic z tego interes zycia to sie przeliczysz...

wiekszosc webmasterow traktuje to jako dodatkowa kase na hosting

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Takie to bylo popularne ze stwierdzilem : mam i ja:)

Umiescilem strone w ramkach, nic nie pozycjonowalem (zero roboty). Jedynie umiescilem linka u siebie na stronie. I wlasnie jak koledzy zauwazyli na hosting wystarcza.

A ja nie będe miał sygnaturki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. mam dokładnie na hosting (nota bene różne hostingi ludzie maja... he he). nie pozycjonuje tego ani nie traktuje zbyt poważnie ale wkrótce otwieram dział z kontentem smsowym jeszcze nie spotykanym w polsce i mam nadzieję, że to będzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż - ja nie narzekam :)

Jestem 1 pod loga w google i teraz celuje w dzwonki. Traktuje to jako swego rodzaju "wyzwanie". Jeśli chodzi o kasę, to podejrzewam, że jak uda mi się wskoczyć na pierwszą trójkę na dzwonki, to będzie można z tego żyć ;-D

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. posiadam strone gdzie ok 80% uzytkownikow ma komorke.. z tego mam ok 0.8k uniqow 2k raw.. jak myslicie.. jak duze moze byc zainteresowanie? poki co mam tam reklamy google.. ale jak wiadomo.. 40% to reklamy dla uslug dobroczynnych.. zamiast nich wczesniej wstawilem banner allegro.. ale jak widze klikalnosc 0.08% pomimo iz banner jest w topce strony ( na samej gorze pod logiem ) to mnie krew zalewa.. dlatego szukam alternatywy... kiedys na allegro mozna bylo zarobic.. teraz ta strona jest zbyt znana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys na allegro mozna bylo zarobic.. teraz ta strona jest zbyt znana..

ee tam. nieprawda. teraz te bannery działaja na zasadzie "przypominajki" tj. user sobie klika po stronie, widzi banner allrgo i sobie przypomina ze

- musi cos poszukac

- musi cos sprawdzic

- a poogladam sobie cos.

sprawdzone. ja tam na allegro nie narzekam. a zona się cieszy z żelazka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności