Skocz do zawartości

OFICJALNY KOMUNIKAT z FIMRY SZOOK.pl


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

thant zgadza sie :-) ze mozna, ale ja taki baner zmieniam co tydzien a pozatmy to zwykla ploterowka nie wydruk,

na ploterze drukujacym to ja moge ci cuda zrobic

A wiesz robie tez ladne reklamy a specjalizuje sie w autach i powiem ci ze nie kazda firma potrafi kleic ladnie z folli do tloczen a ja potrafie

sam ocen

https://www.positioning.pl/images/oklejanie...esamochodow.jpg

pozatym to jest stary baner sciagneity ze starej strony i do tego jeszcze z miejsca gdzie firma juz dawno sie przeniosla.

Wiec wiesz jak cofac sie do corel 2 to reklama wizualna z plotera tnacego do dzisiaj nie zmienia sie duzo.

Ale wiedz ze zanim Plus kleil u mnie to robil w wielu firmach i wiedz ze wcale kliejenie na tloczeniach nie jest latwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Michale po pierwsze nie oferuje go a stronka wisi sobie tylko, po 2 no wiesz jak firmy swych partnerow bede oceniac po krokach prawnych legalnych zle to wiesz ja niechce z takimi firmami dzialac,

po drugie jestem pracownikiem nie prezesem a klejenie autek dalej mi niczym jamesisko nie ujmuje bo wiesz jaka mam teorie, lepiej sprzatac a godnie zarabiac a wierz mi jak sadze daleko ci do mojego statusu

Do jamesisko:

Lepszy taki plakat niz zaden,

lepije jezdzic maluchem niz chodzic na piechotę wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thant zgadza sie :-) ze mozna, ale ja taki baner zmieniam co tydzien a pozatmy to zwykla ploterowka nie wydruk,

na ploterze drukujacym to ja moge ci cuda zrobic

A wiesz robie tez ladne reklamy a specjalizuje sie w autach i powiem ci ze nie kazda firma potrafi kleic ladnie z folli do tloczen a ja potrafie

sam ocen

https://www.positioning.pl/images/oklejanie...esamochodow.jpg

no jeśli tego bannera nie ma już to raczej lepiej dla marki szook

bardzo ładnie okleiłeś auto.

dziwi mnie jedna rzecz. pracujesz dużo, skąd masz czas na jałowe dyskusje o prawie, chcesz by konkurencja zaczeła ponosić wieksze koszty w obawie o twoje działania ?

skoro sugerujesz, że jesteś ustawiony materialnie, to dlaczego innym nie pozwalasz też się dorobić ?

moim zdaniem powinieneś udać się na daleki wschód na pół roku i przemyśleć jeszcze raz swoje postępowanie, które według większości oceniane jest jako NIKCZEMNE

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaasne, jednak chyba wolalbym z buta niz pokazac sie w maluchu.

chodzi mi tutaj oczywiscie o twoj status.. kurna kreujesz na forum siebie jako prezesta holdingu zrzeszajacego rozne firmy, zatrudniasz pracownikow, armie pracownikow, wiec nie piernicz mi ze kurde sam kleisz plakaty, i jezdzisz maluchem.

Wiesz co, ty na prawde masz cos nie tak z glowka.

Proponuje poczytaj swoje posty, od poczatku do konca.

I jak siebie widzisz..., zapewne jako biznesmena... bo tak piszesz ciagle o tym biznesie przez duze B, teraz mi mowisz ze " jestem pracownikiem nie prezesem" to kur..de do cholerki sie zdecyduj kim ty jestes.

Masz zaburzenia wlasnej osobowosci?

Bo takie mam wrazenie juz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sprostowanie nie bylejakim pracownikiem lepiej :-)

a wiesz jamesisko napewni nie pozycjonuje za tyle:

https://www.swistak.pl/aukcje/454123.html

i jezdze takim autem :

https://www.positioning.pl/images/grafikana...napojazdach.jpg

i sposoby na kmd masz racje sa rewelacyjne :-)

Wiec jak znalazlem twoje aukcje pozycjonowanie za 2 zl czy za 10 zl nie pozostaje mi nic jak zakonczenie tej dyskusji.

Masz racje to strata czasu prowadzic z pewnymi osobami dyskusje, one nigdy nie osiagną tego co ja sobie ciezko wypracowalem

pzdr i koncze temat ze swojej strony

skoro wklejasz kogos plakat pomysl ze ktos moze wkleic twoją aukcje za 2 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamesisko :-) dzieki odnotuje ten wątek ;-) na taka ewentualnosć a wiesz ze to grozby karalne to co teraz napisales :-)

A ja powiem tak:

"Moim zdaniem szookpl to kretacz i kombinator nie kumajacy SEO i bez jakichkolwiek zasad etycznych" (bez obrazy, to przyklad tylko jak twoja www pozycjonowanie.de :D )

Co twoj prawnik na to ? To jest wyrazanie wlasnego pogladu zgodne z polska konstytujca i nic kolego mi nie zrobisz ;).

BTW. Sam sobie strzeliles gola. Ten topic czyta sporo ludzi, czesc ze Szczecina pewnie. Jak wiesz swiat internetu jest maly i info o Twoich wyczynach szybko poleci do firm webdesign, hosting itd. Myslisz, ze to dobrze zrobi Twojemu "Holdingowi" firm ?

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webcenter zapewnmiam Ciebie ja nie musze jak ty wciagac ludzi do pozycjonowania zeby osiagac efekty, gdyby ci ludzie nie nakrecili linkora - zreszta jak ktos juz opisal naiwni to bys nie wiedzial co to pozycja.

Wiesz o linkach to wie kazdy, nie zrobiles nic rewelacyjnego poza faktem ze crosslinking

teraz chetny powinien znalezc strony z systemu i zglosic do onet za spam bo tam szybko zareaguja na to nie jak google a ciekawe czy wtedy system crosslinkingu bedzie taki popularny . Jak myslisz.

Bo ja ci mowie 200 domen leci nawet z onetu a twoj system sie sypie.

Wiec czy cos poza spamem polegajacym na crosslinkingu wymysliles co dziala

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook a ten bannerek jest godny pożałowania i zgadza się jest wiele firm które nawet tego nie mają..

Co do samochodu ten e-plus mam nadzieję nie jest szczytem Twoich możłiwości bo to bułka z masłem

co do reklamy, oki popatrz na plakaty KSU, ich ostatnią płytę popatrz również w najblirzszym czasie na plakaty Martyny Jakubowicz i Happy Sad, popatrz na plakaty w miastach Warszawa, Wrocław i POznań z naciskiem na dwa ostatnie...

Reklama zewnętrzna to ci powiem moje 3 loga oprócz polskiej nocy i strony firmowej mam jeszcze jedną domenę ale o niej tu nigdy nie wspomnę o pozycjonowaniu oczywiście i te trzy loga będa na PPA i Vratislavia Cantas chcesz więcej w każdym Empiku w miastach w których wejdę z doemeną POlskaNoc.pl będzie info o współpracy i ty mówisz o marce o reklama zachowuj się ... Wyklejanie samochodów robienie bannerów poszukaj w sieci firmy CZart która robi to co to ty ale na większa skalę... zapyatj ich i moje referencje nie mówię o klejeniu samochodów tylko o ty co do tego przygotowuje sie

zapytaj się firmy ATM i Motorpol co myślą o wyklejaniu samochodów

Szook byłaś do dzisiaj powqaznym facetem, prowokujacym itp itd ale jesteś tak na prawde tylko i wyłącznie żałosny, zacznij się zajmować czymś w czym będzie można Ciebie pochwalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jestes smieszny teraz . Wogole nie wiesz skad ja przeszedlem, jakie zabawki mialem wczesnie i co i jak pozycjonuje.

Nie bede sie tutaj "narcyzowal" jaki to ja super jestem i wogole.

Pozycjonuje juz od DAWNA i znam sporo opcji, a linkor to zabawka dla ludzi i nie pozycjonuje tam za $$. Wogole juz nie pozycjonuje, bo polski rynek jest tak zapsuty, ze SZOOK.

webcenter zapewnmiam Ciebie ja nie musze jak ty wciagac ludzi do pozycjonowania zeby osiagac efekty, gdyby ci ludzie nie nakrecili linkora - zreszta jak ktos juz opisal naiwni to bys nie wiedzial co to pozycja.

Wiesz o linkach to wie kazdy, nie zrobiles nic rewelacyjnego poza faktem ze crosslinking

teraz chetny powinien znalezc strony z systemu i zglosic do onet za spam bo tam szybko zareaguja na to nie jak google a ciekawe czy wtedy system crosslinkingu bedzie taki popularny . Jak myslisz.

Bo ja ci mowie 200 domen leci nawet z onetu a twoj system sie sypie.

Wiec czy cos poza spamem polegajacym na crosslinkingu wymysliles co dziala 

pzdr

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.. spox.. aukcje mam fajna, i wiesz co, czytaj dokladnie tresci aucji :D

uwazam linkora za rewelacyjny system, ktorym mozna opzycjonowac strony ze skutkiem 100%.

jak mowie, nie badz zapatrzony w siebie i czytaj dokladnie to co cytujesz ;)

To nie jest kaska dla mnie tylko na dzieciaki. Mimo ze kaski mam malutko, pracuje w budzetowce, jednak sie dziele.

A ze swojej strony, to wykorzystam mozliwosci jakie daje mi "firma" w ktorej pracuje i moja pozycja w niej... i .. heh.. cos sie da zrobic z takim bydlakiem jak ty ;)

Mam tez sporo kontaktow, ktorych zazwyczaj nie wykorzystuje, ale dla ciebie zrobie wyjatek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo im sprzedajesz bajke o banowaniu stron z linkora pewnie i inne bzdury. Google oficjalnie powiedzial, ze nie ma nic przeciwko tego-typu systemom reklamowym. Kazdy moze sobie linkowac gdzie chce i co chce.

Co ciekawe, sam tu piszesz ze testujesz system linkowania 600 domen. hmm... to bardzo etyczne jest i rozni ciebie od linkora bardzo.

i wierz mi klienci wola zlecic u nas niz ryzykowac ze jakis pozycjoner doda go do linkora

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze sprostowanie nie bylejakim pracownikiem lepiej :-)

a wiesz jamesisko napewni nie pozycjonuje za tyle:

https://www.swistak.pl/aukcje/454123.html

Jamesisko postępuje haniebnie. Do tego kmd07 jest virusem zapaskudzajacym wyniki google. Dziwie sie czemu wyszukiwarka nie karze stron ktorych kopii webmaster nie pozwala archiwizować. Przecież większość spamujących witryn właśnie dodaje noarchive.

Poza tym jak widzę linki linkora na dole to mnie obrzydzenie bierze. Szczególnie jak ktoś jeszcze schrzani wpisy i pojawia sie "TITLE ble ble" itd.

Ehhhh, webcenter, co żeś zrobił dla rynku SEO i wyników wyszukiwarek.

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid a czy ja powiedzialem ze robie reklame najlepiej :-)

nie ale tylko tyle ze jest wiele takich firm ktore nawet tak nie potrafią a to różnica,

bułka z maslem, moze ale nie dla mnie, nie mowie tutaj o projekcie ale o technice nakladania folli na tloczenia, ale coz w szczecinie nie wiele sobie firm z tym radzi.

Wiesz co to sitodruk ? to zapewniam Ciebie bo drukuje taka technika zapytaj w warszawie ile sitodrukow robi cmyka bo ja robilem spora czesc tych prac:

https://www.egarscreen.com.pl/egar.htm

a wiesz co jak znajdziesz mi do jutra znaczna czesc grafikow ktora wie jak przygotowac liniatury pod sitodruk cmykowy to oki

Przygotowalem wiele prac i graficznych i drukowanych i wiem co potrafia inne firmy, wierzmi nie jedna chcialaby chociaz pojechac do zywca na rozmowe, czy robic prace dla ing.

A ja mialem okazje robic prace dla wielu ciekawych firm.

I nie mowie tutaj o wizualnce, bo to czepianie sie i taka glupia nagonka.

Rozumiem ze jedyne co pozostalo to czepic sie szooka w woli bezsilnosci ale coz nie powiem zebym sie tym przejol, bo ja rozumiem glos autorytetu ale tego glosu tutaj niema.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności