Skocz do zawartości

OFICJALNY KOMUNIKAT z FIMRY SZOOK.pl


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

hehe.. nie wiem, czy to byl zart :D. Ale troche sie sily na rynku seo w polsce zmienily.

dobrze sprostowanie nie bylejakim pracownikiem lepiej :-)

a wiesz jamesisko napewni nie pozycjonuje za tyle:

https://www.swistak.pl/aukcje/454123.html

Jamesisko postępuje haniebnie. Do tego kmd07 jest virusem zapaskudzajacym wyniki google. Dziwie sie czemu wyszukiwarka nie karze stron ktorych kopii webmaster nie pozwala archiwizować. Przecież większość spamujących witryn właśnie dodaje noarchive.

Poza tym jak widzę linki linkora na dole to mnie obrzydzenie bierze. Szczególnie jak ktoś jeszcze schrzani wpisy i pojawia sie "TITLE ble ble" itd.

Ehhhh, webcenter, co żeś zrobił dla rynku SEO i wyników wyszukiwarek.

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jamesisko postępuje haniebnie. Do tego kmd07 jest virusem zapaskudzajacym wyniki google

a co masz do kmd ?

co ja zrobie ze ludzie tam dodaja oferty i ze to sie tak rozrasta?

A moze prowadzisz serwis podobny i cos ci nie wychodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się dzieje :)

Ucieszyłem sie, jak rozgorzała dyskusja, lubię takie rzeczy, przynajmniej coś się dzieje w naszym ciasnym, polskim neciku. Ale, cholerka, godzina 1.40 a ja gó..o zrobiłem tylko wgapiam się w to podforum. No, nic, warto... Szkoda, że domena pogaduszki.pl już zajęta, trudno, wziąłem offtopic.pl ;)

ps. bez urazy szookpl, ale taki baner to robiłem 15 lat temu, obudzony w nocy w środku puszczy kempinowskiej, bez narzędzi i latarki.

ps2. co do etyki tego czym sie tu chełpisz to po prostu żałosne. nie wiem czym sie kierowałeś publikując tutaj to ogłoszenie, ale jeśli spodziewałeś się poklasku to przeliczyłeś się. powinieneś to przewidzieć, przeca żeś wizjoner, nie blagier.

ps3. żądanie zaprzestania działalności konkurencyjnej w domenie zgodnej z Twoją firmą (zarejestrowaną później) jest po prostu bezpodstawne. i tyle. myślę, że sam narazisz sie na duże problemy.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest Twoje dzielo

o to sorki ja jamesisko myslalem ze to twoj twor ten spam

jak nie to sorki

https://www.google.pl/search?sourceid=navcl...:kmd.netlook.pl

a moje, test kodu, ktory kupila jedna z wiodacych firm z polskiego seo.. heh.. nie jedna tylko 10 sztuk sprzedalem, a to jest pokazowka tylko.

ale co ma to wspolnego z domena www.kmd07.pl ?

A ze nazwa ta sama to nic nie znaczy. moge nazwac szook.spamer.pl i ten kod ustawic.

KURNA NIE CHCIALEM TEGO JUZ WYCIAGAC, ALE JAK CHCESZ:

SZOOK.PL - INTERESOWAL SIE KODEM KTORY NAPISALEM.

Powiedzialem ze to jest kod spamerski, ktory przydaje sie do branzy xxx, bo tam all jest na spamie oparte - NAPISAL ZE MU TO NIE PRZESZKADZA.

I kurna "miszczu" nie wyprzesz sie tego bo mam archiwum gg :D

zacytowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jamesisko nie mowilem ze cos ma ;) wspolnego z ta domena wiec niewiem co ma tylko znaleazlme to KMD na neetloku,

hheh jak na test no to niezly :D dosc dlugo musial siedziec skoro az tyle stron zaindkeoswanych a z ciekawosci ? sam go wylaczyles czy hostingowiec ze mu przywala bana na grupe serwerow ? i poleca wszyscy ludzie na danej klasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamesisko postępuje haniebnie. Do tego kmd07 jest virusem zapaskudzajacym wyniki google

a co masz do kmd ?

co ja zrobie ze ludzie tam dodaja oferty i ze to sie tak rozrasta?

A moze prowadzisz serwis podobny i cos ci nie wychodzi ?

Nie prowadze podobnego serwisu. Tylko po prostu jak czegoś szukam w sieci to trafiam na wlasnie strony kmd07 - no ja je omijam, ale ludzie nie.

Wyobrazasz sobie jakby wygladaly wyniki wyszukiwania gdyby strony trader.pl anonse.pl gratka.pl i podobne zbudowaly analogicznie siec pseudostatycznych stron ?

Dbajmy o jakość wynikow wyszukiwania, bo zwykly internauta bedzie tracil zaufanie do wyszukiwarek a co za tym idzie wszyscy na tym stracimy.

cieszę się że większość podstron siedzi w Supplemental Result

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowadze podobnego serwisu. Tylko po prostu jak czegoś szukam w sieci to trafiam na wlasnie strony kmd07 - no ja je omijam, ale ludzie nie.

a co jest nie tak z wynikami. podaj przyklad czego szukasz a co nie jest zgodne z trescia tego co jest w tym serwisie.

To ze jest dobrze wypozycjonowanny to chyba dobrze. Jest na prawidlowych miejscach na slowa ktorych dotyczny wiec nazywanie tego spamem to juz PRZESADA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. nie wiem, czy to byl zart :D. Ale troche sie sily na rynku seo w polsce zmienily.

Wielu osobom się takie systemy nie podobają (mają wiele minusów), nie sądze więc, aby był to żart. Google zresztą już napewno zauważyło problem z uwagi na powszechność coopa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak robiles taki baner domains ? a jak robisz go teraz, tak z ciekawosci pytam, na czym tniesz, jakiej follii uzywasz

Ręcznie, szookpl, ręcznie ;) Tyle, że 15 lat temu. Teraz sie tym nie param.

pozdrawiam, lece do roboty

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosc dlugo musial siedziec skoro az tyle stron zaindkeoswanych a z ciekawosci ? sam go wylaczyles czy hostingowiec ze mu przywala bana na grupe serwerow ? i poleca wszyscy ludzie na danej klasie ?

Juz ci odpowiadam:

1. google ok. 15 dni indeksowal

2. konto kmd.netlook.pl nie zosatlo przedluzone, wykupione bylo do konca lutego :D

3. jak nadal jestes zainteresowany tym kodem zagadaj na gg, opchne i tobie go w rozsadnej cenie ;) ... nowa poprawiona wersje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec ja tak naprawde polecam jedna rzecz.

Tak jak wszyscy nikt tu nie jest idealem,

i ni ebede sie z nikim scigal, kurka sid ja nie mowie ze jestem wielki ale cieszy mnie to co do tej pory zrobilem bo nie wielu ludzi mialo lub bedzie mialo okazje to zrobic.

Wiec nie rozumiem atakow, ja nie mowie co zrobil xxx ja mowie ze udalo mi sie zrobic to, wiesz a google ma najpopularniejsza wyszukiwarke i co ?

Jak mi napiszesz ze ty ja masz to powiem cool jestes gigant bez przecznie.

Ja nie mowie ze jestem gigant ja tylko mowie ze lepiej miec taki baner i takie auto niz nie miec zadnego.

No coz ale jestem taki glupi ze pewno to byla kwestia szczescia a nie zareadnosci i ciezkiej pracy.

jak kazdy w polsce zrobi tyle co udalo mi sie zrobic to naprawde bedzie to super kraj

I naprawde nie rozumiem atakow to tez jamesisko czy webcenter.

Webcenter nie mam nic do twojego systemu ale nie sadze zeby Google tak z lekka reka powiedzialo takie systemy sa cool dajmy sterowac wynikami to po pierwsze wiec ty tutaj wciskasz troszke kitu.

No a po 2 wiesz jak ktos bo ja nie akurat na to czasu niemam

sciagnie sobie listke domen i zglosi je do polskich enginow to tam napewno dostana bana, a myslisz ze ludzie posiweca domeny tylko dla wynikow google ? wiedzac ze za crosslinking w onecie moga dostac bana w 1 dzien.

Mysle ze nie, tylko to kwestia kiedy poleca pierwsze bany za to a wtedy zrobi sie szum i to na tobie beda wieszac jak na mnie ze mowiles ze legalny system a maja bana, czy poprzez wprowadzenie wblad zrekompensujesz im jakos te szkody czy jasno okresliles ze istnieje ryzyko bana, bo ja rozumiem system jest free ale chyba warto tez tym ludziom jasno powiedziec ze w polskich enginach moga dostac banana.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shook, ja odwiedziłem Ciebie kiedyś w Twoim biurze na Wieniawskiego (jak jeszcze tam było). Rozmawiałem z Tobą incognito i zdążyłem wyrobić sobie mniej-więcej opinie na Twój temat. To bylo ponad rok temu. Po co to alter-ego?

Być może nie powinienem odbierać Ci tym postem możliwości kreacji innej osobowości, może to jest Ci potrzebne i czerpiesz z tego życiową satysfakcję, może nawet nie zgadzasz się z tym co pisze (to by bylo juz nie alter ego tylko schizofrenia). Przez ten rok tego nie robiłem. Zdecydowałem się jednak napisać i narazić Cie na przykrość, otwarcie i zdecydowanie podważając Twój autorytet ponieważ w mojej definicji moralności przekroczyłeś pewną granicę kiedy z "nieszkodliwego frika" jakim dla mnie byłeś, wpadłeś w pewnego rodzaju obłęd i zacząłeś świadomie stwarzać przykrości w życiu innego człowieka. Wydaje mi się, że takim działaniem pozbawiasz się resztek szacunku jakim można Cie było darzyć choćby za ilośc Kb przesłanych na to forum. Pamiętaj, że ludzie oceniają fakty wg własnych kryteriów a dowodzenie na płaszczyźnie prawnej i próby interpretacji prawa na własna korzyść mają marginalne znaczenie w community. Tutaj na forum w miejscu, które dla Ciebie jest drugim domem patrząc na aktywnośc jaką prezentujesz, ludzie sami potrafią ocenić fakty dotyczące ich kregu zainteresowań i wzajemnych powiązań, które miedzy nami występują. Nawet jesli dopniesz swojego celu to przegrasz. Piszę bo chciałbym żebyś zaprzestał abstrakcyjnej gry która zacząłeś uprawiać i zostawił dobrych ludzi w spokoju. Tego życzę.

PDurdeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności