Skocz do zawartości

OFICJALNY KOMUNIKAT z FIMRY SZOOK.pl


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Webcenter nie mam nic do twojego systemu ale nie sadze zeby Google tak z lekka reka powiedzialo takie systemy sa cool dajmy sterowac wynikami to po pierwsze wiec ty tutaj wciskasz troszke kitu. 

Poszukaj oficjalnego stanowiska GoogleGUY w dyskusji o coop, to sie sam przekonasz co Google na to.

EDIT - Szook ja do ciebie nic nie mam, wyrazam swoje zdanie na pewne tematy i nie mam zamiaru wszczynac wojny. Kazdy powinien wg. mnie dzialac na swoim terenie i nie atakowac innych/konkurencji. Sam piszesz, ze cos osiagnoles i cool.

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie prowadze podobnego serwisu. Tylko po prostu jak czegoś szukam w sieci to trafiam na wlasnie strony kmd07 - no ja je omijam, ale ludzie nie.

a co jest nie tak z wynikami. podaj przyklad czego szukasz a co nie jest zgodne z trescia tego co jest w tym serwisie.

To ze jest dobrze wypozycjonowanny to chyba dobrze. Jest na prawidlowych miejscach na slowa ktorych dotyczny wiec nazywanie tego spamem to juz PRZESADA.

nie podam ci przykładu, ale mógłbyś jeszcze raz przeczytać co napisałem odnośnie indeksacji tego typu stron przez wyszukiwarki. z internetu robi się jeden wielki śmietnik i ludzie będą odchodzić od wyszukiwarek w kierunku płatnych katalogów, pay4click itd

a ten dmoz - po co ci ? albo inaczej po co jego kopia skoro istnieje dmoz.org?

po to byś miał więcej pkt w tej pułapce dla nieszczęśników - amatorów ?

po co ci więcej pkt? by być wyżej niż np. gratka ? przecież gratka jest lepsza tak jak i trader, a ten twoj serwis z niewygodna nawigacja bez podzialu regionalnego bedzie wyzej wlasnie dzieki tej kretynskiej "wymianie linkow dla kazdego" ...jelenia.

ehhh

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi dlaczego tam ciagle ktos cos dodaje?

dmoz - a co ci dmoz przeszkadza, looknij sobie w to:

www.kmd07.pl/referer.php -> widzisz tutaj wejscia z dmoz'u?

Jest tam od b. dawna i jakos google sie nim nie interesuje zbydnio, wiec niech tam pozostanie. Kopia dmozu nie pomaga mi w punktach z linkora - samo kmd07.pl uzyskalo maksimum punktow, wiec nie widze powodu by go usuwac.

Gratka gratka - jesli nie interesuje ciebie ten serwis nie wchodz i pozwol tez innym ocenic.

Dziennie ok 1500 unikalnych uzytkownikow jest i ok 5 tys powracajacych, wiec mysle ze ludziom sie podoba, skoro powracaja.

Ale oczywiscie - opinie swoja mozesz miec zawsze.

Co do nawigacji - heh, klient chcial takie cos, za to zaplacil wiec nie bede go zmuszal do czegos czego nie chce. IMHO - co ty widzisz niewygodnego w tej nawigacji ?

Masz problemy z koordynacja ruchow myszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durdeni to przykre ze masz takie zdanie :-)

Moje zdanie jest tak naprawdę nieistotne dla sedna problemu. Ja tylko apeluję, żebyś zostawił chłopaka i jego domenę w spokoju. Trudno mi znaleść jakiekolwiek uzasadnienie dla Twoich zamiarów a "oświadczenie firmy Shook.pl" z posta rozpoczynającego ten wątek jest świadectwem komplentnego braku elegancji życiowej. Jesteś dorosłym człowiekiem po 30'ce... wtydz się.

PDurdeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dorosłym człowiekiem po 30'ce... wtydz się.

hehehe, "Danusiu, nie wierze"... szkook ma pond 30 lat i takie farmazony plecie? hihihihhiihihihihihihi.. no ladnie.. cos kurna .. ee bym powiedzial ze slonko przygrzalo ale.. zima... coz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

durdeni to jednak mnie nie widziales, a szkoda.

Hm 30 lat źle trafiona data bardzo źle ale oki nie ten temat.

Durdeni skoro byłeś u mnie to zapewne jesteś osobą z kręgu osób ktore znam albo tym takim co kiedys podpytywał o pozycjonowanie to pamietam .

Widzisz a jednak masz dość mylne zdanie na temat mojej osoby, po pierwsze wiek, po 2 od 6 msc przenieslismy reklame wizualna w inne miejsce ze wzgledu na mala powierzchnie - skoro byles to widziales ze pietro domku to zaledwie 80 m2, a samo biuro z ploterem chlonelo az 16 wiec miejsca na wieksze prace nie było, pozatym autem tam sie nie dalo wjechac.

Wiec skoro byłeś to zapewne w jakimś celu i zapewne nie mogles odniesc takich wnioskow a jedynie teraz pozostaje ci tak pisac, a jak mnie nawet znasz to wiesz ze ja prywatnie to jestem czlowiek ok, chyba ze nie znasz mnie prywatnie, bo sprawy zadowowe firmy a prywatnie to duza roznica

OKI, żeby dalej nie mielić bo wątek setek razy zmienił sens, idę spać, temat w tym wątku ze swoje strony zakoncze nawet gdyby miał jeszcze sto wypowiedzi pod tym postem, ja zakonczylem jak reszta chce to nie mieli w tym watku inne beznsensu posty typu to linkor to kmd ktore w zaden sposob nie dotycza mnie

pozdrawiam i dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamesisko jeszcze powrot bo przeczytalem zmieninoego twego posta /?

ja pytalem o to jaki to kod a wklej mi gdzie wyraziles sie ze to nie spam a ja napisalem ze coll happy,

napisales ze sprzedales go jakims czolowynm pozycjonerom a ja zapytalem czy jestes tworca linkora o ile pamietasz i nic o spamie nie bylo, pozniej wkleiles link kmd.nettlok i wypowiedzialem sie ze ta wersja mi sie nie podoba i czy masz jakas wersje ktora buduje bardziej sensowne strony a nie zlepek słów.

A znalazlem Twoja oferte na forum ze sprzedam skrypt ktory sprxedalem juz wielu czolowym pozycjonerom, wic potraktowalem ciebie jak tworce linkora.

Wierz mi nie musialbym korzystac z takiego skryptu do generowania podstron.

Wystarczy oprzec system o kilka baz danych, a baze slow moglbym oprzec o slowa unikalne znalezione przez szookacza ktorych mam obecnie ponad 450 000,

wiec prosze tylko nie wcigaj mnie jeszcze w to ze mowilem ze cool very happy biorę odrazu, bo pytalem czy potrafisz to sensownije zmodyfikowac na bardzije logiczny wynik strony,

czy mówię tutaj jakąś nieprawdę, bądź obiektywny jamesisko

pzdr

dobranoc juz naprwde ten post to tylko korkekta do znalezionego reedytowanego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności