Skocz do zawartości

OFICJALNY KOMUNIKAT z FIMRY SZOOK.pl


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

a ja naprawde nie bede ci wykazywal listy domen nalezacych do nas bo szkoda i czasu a pozatym zdradzilbym nasz target.

Nic nie poradze ze nie wierzysz.

A w wyniki zagladam jak nie ja to ktos inny ale wrecz co 2 godziny.

Rozumiem ze te 10 przypisales na bazie who is i DNS, to wiesz powiem tylko tyle mam kilka dedykow, ponad 600 domen, ponad 1000 IP rozlokowanych wszedzie.

jak wchodzilem z nowym targetem celowo usunolem slowa:

Szook jest i bedzie bo szook jest wszędzie żeby tak nie kuły

Zaczelismy robic z partnerami swoja prace po cichu,

juz dawno dawalem anons o podjeciu wspolpracy z wieloma pozycjonerami i zrobila sie z tego dobra grupa ktora dziala sobie gdzies tam z boczku i kazdy ma co robic, nikt nikogo nie gryzie.

na telefonach to mozna powiedziec ze prowadzimy godziine konsultacje.

Z jednym partnerem nawet planujemy otworzyc jedna firme centralna we wroclawiu ktora bedzie firma reklamowa full service.

Ale o tym za miesiąc jak wszystko wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiec odpowiadajac na ostatni post Zero

To o jakiej ty etyce mowisz bo o jakiejs dziwnej, kradnijmy ludzie bo to etyczne no super.

Jakbys zyl w swiecie biznesu to bys wiedzial ze na rynku jest nawet tak:

Duze firmy kupuja male firmy zeby je zamknac - i co ty chcesz mowic mi ze to etyczne czy nie etyczne. To jest biznes nic innego.

Jezlei dzialasz legalnie to masz wszelkie prawo walczyc o swoj rynek i zawsze dzialanie legalne bedzie tym etycznym.

To tak jakbys powiedzial nie wsadzajcie zlodzieja za kraty bo on kradnie juz 10 lat, zamknijcie tego bezrobotnego co sie dzisiaj zatrudnil legalnie bo on dziala od dzisiaj.

Widze ze poczucie etyki bardzo sie u nas rozmija, dla mnie biale jest biale a czarne tutaj jest czarne.

Pirat bedzie zlodziejem softu, zlodziej zlodziejem i niema na to wytlumaczenia.

Wiec ja tą etyke widze tak, przykre jest to że ty ją widzisz inaczej, może to z faktu iż tez nie prowadzisz firmy, bo wiekszosc firm sie ze mna zgodzi ze nalezy tępić takie dzialania i ze firmą tepiącym to sie medal nalezy a nie wytykanie etyki.

Bo pozniej taki jeden z drugim sie dziwi, pracowalem 5 lat i zero zusu, albo pensja 700 zl, to wlasnie dzieki takim ludziom ta pensja to 700 zl i brak zusu.

Wiec ja nie widze nic co bym zrobil za nie etyczne.

Dbam o prawne dzialanie firm,

A masz racje w tym srodowisku to nie etyczne bo branza e-commerce zalicza sie do najbardzije przestepczej pod wzgledem szarej strefy i ciezko zeby zgadzali sie ze mna ludzie dzialajacy podobnie.

Ale zapewniam Ciebie legalne firmy zaczna robic tak samo,

Podpisalismy umowe z wywiadownia gospodarczą i za nasza namowa poszlo tym krokiem juz ponad 5 firm, wierz mi zrobi to nastepne 100 jak zobacza ze to jest metoda na skuteczne wlaczenie z nieuczciwa konkurnecja.

Namowilem do tego takze kilka firm hostingowych ktore cierpiom z powodu zanizania stawek hostingu przez polskich pseudo hostingowcow typue enon.pl ktora to firma podpisywala sie nazwa innej firmy.

I bardzi sie ciesze bo bede wlasnie krokiem milowym i dalem bodziec legalnym firmom do dalszych dzialan, teraz juz wiedza jak maja rozwiazac problem swojej nieuczciwej konkurewncji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o jakiej ty etyce mowisz bo o jakiejs dziwnej, kradnijmy ludzie bo to etyczne no super.
firma Comweb powstala po zarejestrowaniu domeny

no wiec o takiej etyce:

jest sobie taka firma, w 2002 roku rejestruje domene comweb.pl, zaczyna pozycjonowac strony;

i jest sobie szook, w 2005 rejestruje firme comweb, pragnie zakazac powyzszej firmie uzywania nazwy w kontekscie pozycjonowania;

szlag mnie trafil szook! to jest podłe, i co z tego, ze dzialasz legalnie, w bialych rekawiczkach? robisz kupe we wlasne gniazdo!

nigdy w zyciu nie cytowalem samego siebie, ale:

szook bez urazy, czy nie mozesz po prostu napisac: mam plan jak wy...ać konkurencje, mam gdzies etyke etc...

swoim zwyczajem zaczynasz kluczyc i opowiadac o nowych planach.

czy mozesz w 1 (slownie:jednym) zdaniu napisac po co zarejestrowales firme pod znana od lat w srodowisku nazwa? sam zaczales ten watek...

czy wiec mozesz odpowiedziec czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udzielilem ci jasnej odpowiedzi !

sranie we wlasne gniazdo: to wtedy gdybym dzialal na czarnym rynku a nie dzialam, jak to jest sranie to tylko w gniazdo lewych firm/

Skad moje dzialania ? no na logike

by w pozycjonowaniu znajdowalo sie jak najwiecej legalnych firm.

To tylko przyklad 1 z firm, takich jest wiecej,

Wiec chcesz mi powiedziec ze ten ktos nie mogl sobie zarejestrowac firmy, jakies zle moce od 2 lat go wpuscic nie chcialy a moze Szook z stal i mowil nie wejdziesz do UM zarejestrowac firmy.

Ja sie nie podpisuje do gniazda firm dzialajacych nieleganie,

ZERO czy wypowiadanie sie na forum tutaj to oznaka GNIAZDA w Twoim pojęciu, bo jeżeli to forum ma polecać lewizny to ja tego polecać napewno nie bede.

Wyjasnij mi pojęcie GNIAZDO -

Bo ja ci wyjasnilem swoje cele - cel LEGALIZACJA FIRM, zwiekszenie poplochu w dzialajacych nielegalnie, to 1 krok, takich dzialan zostalo podjetych pelno, czesc sie zakonczy tak, czesc gorzej ze skutkami prawnymi jak sie okaze ze jeden dostanie przypiske z paragrafu KS.

Wiec nikt nikomu nie zabrania sie rejestrowac.

Ciekawe po co to firmy robią hm, dziwne po co iść do US, do statycznego, do UM po co po co , przeciez to nie etyczne.

A ja ci dalje bede pisal: te dzialania spowowduja duze zmiany na rynku pozycjonowania, bo pozycjonowajie to nie tylko linki, to prowadzenie firmy LEGALNIE !!!,

Wiec nie mow mi ze to nie etyczne, znam zdanie dzisiatek FIRM ktore mnie popieraja a wrecz zapozyczyly ten pomysl i takze juz go wprowadzaja.

Wiesz to tak jakby np:

Jest sobie TAXI, 2 lata jezdzi sobie gosc, znaja go, ma super ceny wiec z nim jezdzą, jest 2 TAXI gość z natury lubi wszystko zaczynac na legalu, kupuje kase, robi kurs itd. Zglasza lewego taksiarza.

Masz racje a to cham nie etyczny, jak on mogl go zglosic.

W taki sposob popierasz szarą strefę taką etyką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero jest sobie ktoś a nie firma jak juz cos bo jakby byla firma toby nie bylo tutaj tej rozmowy....

wiec whois klamie? a moze jestem idiota?

domain:    comweb.pl

created:        2002.09.06

last modified:  2004.08.18

company:  PUH Termika

street:  Wyspianskiego 22

city:    84-230 Rumia

location: PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We whois to moge wpisac nawet ze robie lody, chesz zobaczyc ? zrobie to w 2 min

Ale do tematu istnieje termika racja fakt

Ale to jest termika i nikt nie bronil przez 2 lata isc do UM zmienic wpis i dodac nazwe 2 przedsiebiorstwa jezeli sie takowe prowadzi, widac takowe nie wystepowalo.

Jestem nawet very happy jezeli firma termika potwierdzi fakt iz prowadzila 2 lata dzialalnosc pod ta nazwa i rosci sobie do niej prawo bez wpisow do UM i US, zadzown do UM i zapytaj czy dzialanie termika pod nazwa Comweb ma jakis skutek prawny, czy ta firma istniala formalnie.

Modyfikacja wpisu to 100 zl

Wiec legalne firmy juz dzisiaj idzice znajdzie lewosow i rejestrujcie, na 1 wpisie mozecie za 100 zl dodac nawet 100 lewosow

Polecam to dobra walka z nie uczciwa konkurnecja.

A jak macie problem z etyka to spogladajcie na swoje glodne smutne dziecko i powidzcie mu , nie dostaniesz dzisiaj kolacji bo moj szef byl etyczny wg tam takich i zbankrutowal bo naroslo tych chwastow.

Brawo popieraj popieraj krzaki a moze los sie szybko do Ciebie odwroci a w kregu firmy w ktorej pracujesz wyrosna pikne lewe firmy i twoja firma tez padnie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie sam sobie zaprzeczasz ...

widzisz tu comweb ???

bo ja widze termika...

zero jest sobie ktoś a nie firma

jak pokazalem, jest firma a nie ktoś, nie uzylem nazwy firmy.

szook - prosilem 2 razy o konkretna odpowiedz w jednym zdaniu. nie dostalem jej. dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz jeszcze gorzej, bo to firma ach nie ladnie,

a w polsce jest duzo jakis firm, wiec to jest jakas firma uzywajaca nazwy naszej firmy a to roznica.

Ale ok, j anie bede prostowal ludzia ich myslenia, ja mam takie, ja tak widze legalny swiat, ktos inaczej, to jest forum, kazdy ma prawo miec inny poglad na ta sprawe, zawsze beda glosy i za i przeciw.

Ja tylko namawiam do glebokiej analizy tych faktow i wnioskow na przyszlosc, pomyslcie o sobie kiedys, o waszych dzieciach ktore macie a moze bedziecie miec, o tym do czego to prowadzi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam ten topic i powiem tyle:

szook jeśli ta domena comweb. pl należy prawnie do firmy która jest zarejestrowana pod inna nazwą czyli pod: PUH Termika i jeśli ta firma w swoim wpisie do ewidencji o działalności gospodarczej podała taki zakres swojego działania, że obejmuje on usługi pozycjonowania to nie możesz powiedziec że działa bezprawnie czy jako firma krzak.

wiesz szook co to jest promowanie marki ?

wiesz że dana firma może zajmować sie tak nieograniczonymi usługami czy produkcja, że może robić nakrętki do śrubek albo pisać oprogramowanie w php jeśli tylko ma prawnei określony taki zakres działania.

i teraz np. jesli firma PUH Termika ma podane że zajmuje sie powiedzmy grzejnikami (skojarzyłem po nazwie) i powiedzmy wyprodukowała grzejnik o nazwie "grzewacz" i zacznie go promować jako marke rejestrując domene grzewacz. pl to co też powiesz że działa nielegalnie ?? !! - bzdura !!

ja mam firme która zajmuje sie między innymi: sieciami bezprzewodowymi, serwisem komputerowym, handlem z zagranicą, usługami hostingowymi, tworzeniem serwisów www - więcej mi się nie chce wymieniać ale mam podane w działalności gospodarczej jeszcze klika zakresów działaności

i wiesz co strony www i całe usługi hostingowe promuje pod całkiem inna nazwą pod która też zarejestrowałem nową domenę, nazwa ta jest całkowicie inna niż główna nazwa mojej firmy, sytucja prawie taka sama jak z Twoją firma i firma Termika.

I co chcesz mi teraz powiedzieć że jakbyś teraz zarejestrował sobie firme pod nazwą marki pod którą ja sie podpisuje jako firma tworząca strony www i dająca usługi hostingowe to ja zacząłbym działać na lewo ? zastanów się co piszesz !

Opowiadasz jakieś totalne bzdury jak dla mnie, jest kupe wielkich koncernów które maja jedna nazwę firmy a promuja rózne marki wcale nie zakładając dla nich osobnych firm

sprawdź lepiej czy firma Termika ma w wpisie o działalności gospodarczej podany zakres obejmujący usługe pozycjonowania - jeśli ma to Ty działasz nieetycznie i podszywasz się pod nich, to Ty próbujesz ukraść im ich markę, którą stworzyli zanim zarejestrowałeś sobie firme o nazwie Comweb

jeśli nie ma to Ty masz racje możesz ich ścigać poprzez podanie do urzędu że prowadza działalność niezgodna z tym co podali przy rejestrwaniu firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook :

Dla mnie to co robisz jest smieszne... skoro PUH Termika swiadczy uslugi pozycjonowania i placi od tego podatek to co w tym nielegalnego? To ze ma domene comweb.pl ?

IMHO: w sądzie przegrasz tą sprawę

Ktos cos pisal o "dorabianiu" studentow. Co w tym zlego? Ja jestem studentem i "dorabiam" sobie na rozne sposoby (koduje,pozycjonuje,itd) placac przy tym podatek dochodowy (umowa zlecenie)... moze to tez jest nielegalne? Moj dochod jest na tyle maly ze gdybym mial placic ZUS to w "gorszych" miesiacach wychodzil bym na zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności