Skocz do zawartości

OFICJALNY KOMUNIKAT z FIMRY SZOOK.pl


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szook powiem CI tak w punktach bo mało czasu

a) chwyt poniżej pasa i mało profesjonalny

:) zmień prawnika kancelarię czy cokolwiek kto ci udziepla porad prawnych nie wie co robi

c) jeżeli firma która ma domenę comweb.pl ma jakikolwiek dokument podpisany z jakimkolwiek klientem gdzie występuje słowo COMWEB to sam sobie nasrałeś i możesz się nie podnieść

d) jak k*@54378wa nie masz pomysłów na życie to weź idź na plaże i łowić ryby

e) która to juz Twoja sprawa sądowa o której piszesz na tym forum???

f) i zapamiętaj nadrzędnym prawem w tym kraju jest prawo UE więc masz przesrane jest zapis o takiej dokładnie sytuacji ale nie będę ci udzielał porad prawnych bo nie mam tego moim działalności i nie płacisz mi za to

a na koniec zachowałeś się jak gówniaż któremu zabrano lizaka

i z profesjonalizmem nie ma nic wspólnego

p.s. bez uazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec odpowiedz na posty:

Szook.pl wystepuje w wielu nazwach od szook.pl d agencja reklamowa Szook po wiele innych, kazda zajmuje sie czyms innym,

Heh firma termika to se moze o plagiat wystepowac hah na jakiej podstawie skoro nie posiada zzadnych czynnosci prawnych :-) teraz Piotrek to mnie naprawde uswiadomiles jak ludzie nie znaja przepisow.

Wpisz Comweb w Google i zobacz czy owa Termika jest jakim Tworca tego slowa :-) .

I chyba nie wiesz kto ma prawo do znaku, a juz kto wg urzedu ochrony konkurnecji jest chroniony ale by rozwiac swoje watpliwosc poprostu zadzwon do UOKIK i sie dowiesz.

Wiec czekamy na powodztwo o plagiat z firmy termika heh ktora ma do nazwy comweb tyle co do nazwy sony, a wg prawa to my je nabylismy z dniem wystapienia skutku prawnego.

Ale oki, sprawa sie szybko potoczy, a o objasnienia zapytajcie prawnika czy termika ma prawo do nazwy Comweb skoro nigdy pod nia nie figurowala a praw rejestracyjnych do UP nie nabedzie bo takie slowo firmy istnieja na calym swiecie, a ze regionalnie nie wystepuja w bezposredniej konkurnecji do naszej Comweb to jestesmy jedynie uprzawomocnieni do uzywania tej nazwy.

Ale coz nie bede tu przetaczal słów naszego prawnika bo to forum o pozycjonowaniu nie o prawie, ale na przyszlosc polecam zadzwonić di UOKIK i do UP oraz wszedzie gdzie sie da i sie zapoznac ze skutkami prawnymi zanim sie napisze o jakichkolwiek prawach firmy termika do nazwy Comweb

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej podstawie skoro nie posiada zzadnych czynnosci prawnych

Gdybyś przeczytał trochę uważniej akapit "Dlaczego?" to byś się dowiedział.

W myśl Twojej sugestii postaram się o konkretną odpowiedź na to co tu prezentujesz.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook obciąć Ci skrzydełka, jutro wchodzi do UP nazwa Twojej wyszukiwarki jak znak towarowy...

Sorry będziesz bulił

Od jakiego czasu używasz kombinacji słów COM + WEB w swoich usługach??

Bo jakoś wcześniej nie zauważyłem

zastanów się co robisz niektóre sprawy moga obrócić się przeciwko Tobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno, to chyba naprwde nie znacie skutkow prawnych wzgledem uzywania slowa Szook czy dodasz com..pl czy de to jak zajmiesz sie pozycjonwoaniem to mozemy wystapic o sciganie.

Poczytaj wiecej szczeg. o znacznikach firmy Pol-Gaz jak tak znacie przepisy to polecam wpisac sbie w keywords Pol-Gaz i zglosic to im, ze sobie uzywacie ich nazwy w keywords, jeden taki madry juz byl i wyladowal w sadzie.

Analizujac wszystkie posta dochodze do wniosku o znikomej znajomosci prawa:

Bo po 1 Firma Termika nie posiada, posiadala zadnych praw do uzywania Nazwy Comweb ze skutkiem prawnym, nie jest autorem tej nazwy z zadnych skutkiem do nazw wlasnych bowiem nie jest jej twórcą.

Zeby mogli miec podstawy o plagiat musieliby udowodnic prawo do nazwy wlasnej a takiego nie posiadają.

Wiec praw zastrzezonych nie nabedą nigdy, bowiem na kazdy wniosek skladalibysmy odwolanie ze nie sa tworcami, po 2 nigdy nie nabyli skutokow prawnych a dla UOKIK to wlasnie podszywanie sie pod firme zarejestrowana urzedowo to jest naruszenie prawa konkurencji Piotrku, rozmawialem o tym ponad godzinę z UOKIK wiec wiem co mówię.

Wg. prawa Termika nigdy nie odnosila skutku prawneg a ktos tam napisal ze jak maja gdzies na dokumencie ze napisali Comweb to są górą to już bajka wyssana z palca.

To nie jest skutek prawny a jakby zapodali ze sie tak nazywaja to poswiadczyli by nie prawdę.

I jeszcze jedno prawo UOKIK, US, i O pprowadzeniu dzialalnosci nie jest w zaden sposob polaczone prawem o ochronie znakow.

A tylko Termika moglaby chciec walczyc iz jest tworca slowa Comweb lecz maly problem NIE JEST.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tutaj sprawdz czy termika ma prawo o jakis posad o plagiat

https://search.msn.com/results.aspx?FORM=MS...type=0&q=comweb

Comweb bylo pelno przed nimi wiesz :-) wiec to Wasze gdybanie o ich jakis tam prawach jest smieszne.

A w ochronie konkurnecji to wlasnie na prawie sa przedsiebiorstwa z zalegalizowana nazwa wlasna a jako podstawa bedzie wyciag z wpisu o dzialalnosci i jego daty, ciekawe czym termika sie moze podeprzec ? ze jest tworca slowa skoro taki MIT obalimy w 2 min :-) wiec mowie ze moje dzialania oparte sa o prawnika a on wie co robi to zapewniam wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok, poza tym że umiesz szokować negatywnie to jeszcze cos potrafisz ?

Mam nadzieje że szybko się przejedziesz na tym co robisz, po twoich wypowiedziach (nie tylko w tym temacie) wnioskuje że z prawnikiem miałeś do czynienia tyle co z eskimosami.

A tak w ogóle to ciekawi mnie, skoro jesteś taki sprawiedliwy jak wypadnie najbliższa kontrola skarbowa u ciebie, lub twojego taty bo po twoim zachowaniu nie daje ci więcej jak 15-16 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook wystarczy im że mają na jakimkowlwiek dokumencie napisane słowo COMWEB i przegrałeś to jest dowód ja podpisuję moje skrypty jako SID i to kilkunastu lat i nie musze miec firmy i nikt mi nic nie zrobi co do szookacza

sorka mylisz się Mariuszku i to mocno!!!

Jutro idzie sprawa do urzędu Patentowego z napisanym przezemnie algorytmem przezesującym strony w sieci (autorskim) o nazwie szookacz i możesz mi co najwyżej wiesz co!!!

A powiem dlaczego tak mnie to wk****a bo ktoś kiedyś chciał mnie oskarżyć jakoo freelancera o używanie SID w moim podpisie itp itd i wszystko o to co się przywalasz w tej chwili... Więc mnei to wkurza

i powiem jeszcze jedno PRZEGRASZ a jak nie to podpowiem firmie darmowego znanego zachodniego prawnika który wygra im to na podstawie prawa UE za późno zaczełeś sie o to rzucać a tak na prawde nigdy ci COMWEB nie przeszkadzał wiec czemu zalazł ci za skórę napisz logiczne uzasadnienie to sie odczepie

ale dzisiaj mnie wkurzasz żeby nie powiedziec dobitniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deili spokojnie :-) ja sie o kontroling martwic nie musze :-).

Wiesz zeby w Polsce istnialy tak idealne firmy jak ta w ktorej pracuje czy te z ktorymi wspolpracuje :-)

Mozesz nawet napisac do bsa.org zeby zrobili nam kontrole oprogamowania.

Zapewniam Ciebie jestesmy bo jego audycie i od dyskietki z komenda format mam soft legalny.

Ale co bedzie jak ja zaczne namierzac firmy i wysylac listę do PG i BSA a to 5 min i wierz mi to jest 2 krok by znalezc lewe firmy ktore np. uzywaja piratów.

Wiem co robię, i spoko mój tata :-) jest tylko skromnych Dyżurnym ruchu ktory pracuje ponad 40 lat :-) w jednym zawodzie, a gdybys chcial czepiac sie dziadka bo taty nie dalo, to byl zasluzonym czlowiekiem dla prawa . A wiesz ja prawnikiem byc nie musze bo jestem tylko pozycjonerem i czlowiekiemod reklamy, ale wierz mi firma w ktorej pracuje ma dobrych doradców prawnych.

Heh deili to Twoje zachowanie pokazuje ze jestes 13 latkiem, bo tylko dzieci nie mogac czepic sie kogos czepiaja sie jego rodzicow :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co robię, i spoko mój tata :-) jest tylko skromnych Dyżurnym ruchu ktory pracuje ponad 40 lat :-) w jednym zawodzie, a gdybys chcial czepiac sie dziadka bo taty nie dalo, to byl zasluzonym czlowiekiem dla prawa . A wiesz ja prawnikiem byc nie musze bo jestem tylko pozycjonerem i czlowiekiemod reklamy, ale wierz mi firma w ktorej pracuje ma dobrych doradców prawnych. 

Heh deili to Twoje zachowanie pokazuje ze jestes 13 latkiem, bo tylko dzieci nie mogac czepic sie kogos czepiaja sie jego rodzicow :-)

Nie wiem dla czego ale jestem niemal pewien że trafiłem w sedno sprawy :)

PS: Mam nadzieje że cytowanie twoich postów bez twojej zgody nie grozi odpowiedzialnością karną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szookpl

Mam wrazenie, ze probujesz sie wcielic w role *vigilanti*, ale to sie Tobie nie uda. Probujesz nas przekonac, ze jestes jak Zły z powiesci Tyrmanda, ale pamietaj, ze to byla tylko powiesc, a tak naprawde to walczysz w ohydny sposob z konkurencja i zal mi Ciebie. Do tego dolaczyc Towje bycie mitomanem to naprawde mi zal Ciebie.

Niestety nie zamydlisz nam oczu, przynajmniej nie wszystykim, bo widac od razu jakiego typu to jest zagranie z Twojej strony. Poprostu bezczelna walka z konkurencja, na ktorej mozesz sie przejechac i z tego co narazie widze, to mam nadzieje, ze tak sie stanie.

Jeszcze raz, zal mi Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid ty dalej nie czytales ze Comweb nie jest tworem Firmy Termika,

po 2 ok napisz soft o nazwie Szookacz i zglos go do UP.

Wiesz kiedy nastepuje ochrona utworu ? bo chyba nie, ochrona utworu w tym wypadku Szookacz nastepuje z dniem powstania skutku ochrony, wiec nawet twoj rejestr w UP bylby do podwazenia :-) Ale spox rejestruj,

za 3 lata dasz mi znac, bo procedura sprawdzajaca troszke trwa wiem cos o tym, zostaniesz wpisanym na liste :-).

Wskaz mi podstawe ochrony nazwy wlasnej Comweb ktora przysluguje w tym Twoim prawie UE firmie Termika ?. Przeciez nie jest jego wymyslunkiem.

Nazwa Comweb powstala jeszcze zanim powstala zapewne sama termika wiec wiesz jak jestes znawca prawa UE :-) to zapewne wiesz ze ochrona prawna obowiazuje na calym swiecie, wiec tworca nazwy Comweb moze sie okazac jakis ziomek z Afganistanu lecz nie stety terytorialnie nie dziala on w Polsce wiec nie wystepuje w konkurnecyjnosci z firma Comweb Szczecin, a firma Termika o ich szkode wystepuje w bezposredniej konkurnecji uzywajac naszej nazwy.

Ale oki, polecam jutro zadzwonic i do UP i do UOKIK i wszedzie gdzie sie da, a moze pozakonczeniu sprawy przez naszego prawnika otworza Wam sie oczy i wtedy dowiecie sie jakie rzezywiscie jest prawo ochrony konkurnecji a jakie jest prawo znakow utworow i jedno z 2 niema nic wspolnego

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook błąd nie zapominaj że siędzę w komputerach zawodowo dłużej niż ty i ja nie będe tego w polsce rejestrował szkoda czasu i kasy po za tymnie jestem obywatelelm tego kraju :)

a co ma chronić niby słowo szookacz w tWOJEJ WYSZUKIWARCE ??? zastanów się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności