Skocz do zawartości

OFICJALNY KOMUNIKAT z FIMRY SZOOK.pl


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

a i jeszcze jedno bardzo poważne ostrzeżenie

zacznij się pilnowac zaczynasz mnie powoli wkurzać...

A jeszcze pewne znajomości mam...

Twoje metody są niegodne, nieuczciwe...

Twoje zachowanie szczeniacke i szookujące....

wiesz zachowujesz się jak facet co to coś tam z brzozy robi przeciwko rakowi

wydoroślej zacznij pracowac a nie kombinowac jest to moja ostatnia reakcja na wszelakie Twoje posty, mam dość...

p.s. we Wrocławiu powiadasz no to poczekamy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sid powiadasz ze w kom jestes duzej niz ja, byc moze nie przecze ale to w komputerach, choc ciesze sie ze jestes tak dlugo maniakiem jak ja bo ja zaczynalem na ZX Spectrum - jak wiesz co to za komputer a grafike zaczynalem na Atari dla firmy www.bkt.pl gdzie webmasterow wtedy to bylo na palcach liczyc.

Ale milo wiedziec ze masz rownie dlugi staz jak ja w branzy medialnej/informatycznej co dalej nie zmienia faktu.

No teraz to juz calkiem mnie zastrzeliles zarejestruje w innym kraju a co to ci daje :-) jakies wyzsze prawa do nazwy. Ale ok nie bede debatowal na temat przepisow dotyczacych znakow towarowych.

Bowiem zgodnie z przyjetymi normami by ujednolicic prawo to nawet Stany Zjednoczone dostosowaly swoje prawo do norm Europejskich wzgledem wielu czynnikow.

Ale ok, idz zarejestruj to nazwe szookacz i napisz mi o tym.

Dalej nie bede sie spieral o mity cZy o fakty.

Mysle ze przestanie tu juz byc pisane ze to mity jak jasno sad okresli ze to fakty.

Bedzie to wtedy przelom, bo takich krokow jak ja podjelo wspolnie ze mna kilka firm zajmujac pewne nazwy ktore szerza sie w sposob nielegalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID nic nie poradze ze moje dzialania Ciebie denerwują, skoro tak czekam bez obaw na uruchomienie twoich znajomości!.

Jestem bez obaw i wiem jedno bolec bedzie ale wiez mi legalne firmy to dzialanie nie boli.

Mowisz denerwuje hm, dlaczego ? bo nie wspieram szarej strefy gospodarki, bo nie kantuje ?, bo o wielki ból gdzieś tam w podświadomości wszyscy sobie zdają sprawę z zawiłości skutków prawnych których nie są w stanie ogarnąć.

Bo poza tym co mogą to tylko piszą i się odgrażają co mogą a nie robią,

więc tak ja robie nie mowie wiec czekam na pozwy o szookacza SID, czekam na te znajomosci w jakiejkolwiek formie, czekam na odezwanie sie termiki wzgledem prawd do slowa Comweb,

Wiem jedno to tylko gdybanie i pobudzanie wlasnych emocji na niemoc wzgledem dzialan legalnych takich jakie prowadzi nasza firma.

Dziwne żeby pirat np. był zadowolony z działań PG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook sorka jeszcze raz ja nigdy nie powiedziałem że działasz nielegalnie

Twoja firma może mięc idealnie czyste konto spoko Mariuszku najdroższy

co do Twojej historii z kompem hmmm ZX Spektrum powiadasz fajna zabawka ale zbyt nowatorska żeby na niej zaczynac cofnij się jeszcze troche...

I sprawdź od kiedy w Olsztynie na Kortowie były kompy...

Co do ostrzeżenia szook są różne metody wykończenia firmy takiej jak Twoja :)

więc powiem tak

do dzisiaj uważałem ciebie za osobę z ikrą i z charakterem nie masz ani jednego ani drugiego...

żegnam mam nadzieje nigdy nie miec do czynienia z Tobą lub Twoją firma jeżeli jest Twoja

żegnam i bez odbioru

Game Over

zaczyna się życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można zamknąc tego tematu???

przeczytałem ledwo dwie pierwsze podstrony i ostatnią :) róznic nie znalazłem, jedynie bluzgi przybieraja na sile. :)

to jest żenujące. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zanim zamknięmy wątek:

ComWeb to oddział firmy PUH TERMIKA:

PUH TERMIKA Jan Głogowski

ul Północna 10

84-200 Gdynia

NIP: 586-000-87-42

tel. (058) 6714-111

fax. (058) 6639-666

e-mail: comweb@comweb.pl

Konto Bankowe

PUH Termika Jan Głogowski

84-230 Rumia ul. Wyspiańskiego 22

mBank

nr konta: 29114020040000310224334214

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddy o finale sprawy zapewne dowiesz sie z wiekszych mediów także.

Dla mnie temat moze pozostac i otwarty i zamkniety.

Ja to co mialem do powiedzenia w tej sprawie to powiedzialem i nie bede teraz tylko powtarzal badz uzasadnial tego czy tamtego.

Cała reszta może snuć swoje poglądy na ten temat bo od tego jest forum.

Pozniej sie zapewne okaze co pokazało życie, naszczęście okres będzie krótki tego co pokaże życie a wtedy ocenimy kto miał a kto niemiał racji.

Wtedy okaże się kto znał te prawo i ilu tutaj miało racje a ilu gdybało.

Więc czekajmy na skutki a okarze kto był głupi a kto mądry.

Po co bezsensownie się obrażać jak można przekonać się z czasem jakie są fakty a nie tylko mity.

Więc pozdrawiam,

jak będę miał coś ciekawego do wniesienia w tej sprawie zapewne napisze, na chwile obecną nic takiego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie temat moze pozostac i otwarty i zamkniety.

Temat nie może pozostać jednocześnie otwarty i zamknięty. To jest logicznie niemożliwe. Powinieneś był użyć spójnika 'lub'. Tak czepiasz się prawa.. men.. Teraz ja się będę czepiał :>

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności