Skocz do zawartości

OFICJALNY KOMUNIKAT z FIMRY SZOOK.pl


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szoook. czemu nie ścigasz allegrowiczów, pozycjonerów za dychę, studentów, bezrobotnych, oszustów?

Jak masz dużo czasu to może lepiej zacznij ścigać typków z waw.pl albo zamknij polska strefe.

Fajnie byłoby gdybyś posprzątał na rynku tanich hostingów - ostatni przykład na forum z wycinaniem googlebota to przegięcie.

Przyczepiłeś się tej konkretnej firmy... co ona ci zrobiła ? zapomniała zarejestrować spółki córki ? bez sensu. Creative powinno założyć firmę soundblaster ?

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do allegrowiczow to bez obaw tez zlozylem skarge do UOKIK na zanizanie mozliwych do osiągnięcia cen za dodanie do katalogow ponizej dostepnych i oferowanych przez katalogi wp interia onet cen.

Koszt 30 zl a oferta jest na 10 zl więc jest to dumping cenowy.

Co do SoundBlaster to Firma Creative przed wypromowaniem marki najpierw zastrzegla znak a pozniej promowala

tak samo jak WALKMAN nalezy tylko do SONY i niema innych WALKMANOW tylko Sony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dużo czasu to może lepiej zacznij ścigać typków z waw.pl albo zamknij polska strefe.

Fajnie byłoby gdybyś posprzątał na rynku tanich hostingów - ostatni przykład na forum z wycinaniem googlebota to przegięcie.

Może tym się zajmiesz...

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozniej sie zapewne okaze co pokazało życie, naszczęście okres będzie krótki tego co pokaże życie a wtedy ocenimy kto miał a kto niemiał racji.

Wtedy okaże się kto znał te prawo i ilu tutaj miało racje a ilu gdybało.

Więc czekajmy na skutki a okarze kto był głupi a kto mądry.

Jezeli sprawa sie skonczy tak, ze Ty wyjdziesz gora, ze swoim &%$*#% pomyslem to dla mnie jedynie o czym to moze swiadczyc to, ze w Polsce naprawde nie ma co robic biznesu, bo znajdzie sie jakis przekret jak Ty i moze latwo zniszczyc to na co ktos sobie dlugo pracowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal a co w Stanach zakonczyloby sie to inaczej, pytam juz tak z ciekawości ?

Bo tam to z tego co sie orientuje to dopiero jest masakra ale moze sie myle.

Ale rozumiem że kretyńskim pomyslem jest wg. Ciebie zarejestrowanie firmy, marki /? a ja myślalem że każdy marketer wie i jest świadomy wartości marki, i zanim rozpocznie promocje produktu to najpierw dba o rejestracje marki, masz racje tam taka sytuacja nie mialaby miejsca, bo jezeli tam ktos walczy o marke to i o jej ochronę i tutaj się zgodzę.

W Polsce firmy nie zdaja sobie sprawy z wartości marki wiec nie podejmuja zadnych krokow by je formalizować.

Ale pomysl też w 2 strone jakie to szkodliwe.

Np. dzisiaj jestem w necie - tworze sobie 50 000 subdomen o roznych nazwach, pisze ze robimy wszystko - i uwazasz ze te 50 000 nazw jest chronione :-).

No to tez fajny pomysl jutro w pracy im podpowiem by wygenerowali slownik subdomen i poszli skserowac PKD ktore umiescimy na stronie, wtedy bedziemy mieli prawo do 50 000 nazw wg takiej teorii bo przeciez promowalismy sobie pierwsi :-) a ze zarejstrujemy firme z kopia PKD to mamy prawo a przeciez nazw wg tych teorii nie musimy :-)

To tez super rozwizanie, bez zbednych formalności zamiast handlu domenami rozpoczne handel markami :-).

Ja Michale tylko zmierzam do tego ze takie dzialanie sklanialoby wlasnie do tego by odpalic sobie te 50 000 subdomen i powiedziec ze firmy (bez podstawy prawnej) są nasze bo my w marcu 2005 otworzylismy subdomene a zakres dzialalnosci byl na cale PKD wiec kurka są chronione :-).

OKI jutro odpalam biznes handlu firmami, kupuje domene na ktorej na bazie szookacz i unikalnych 300 000 slow stworze slownik firm na ktorych umieszcze: zajmujemy sie i kopia PKD,

pozdrawiam

to tylko moje gdybbania ale po tym co piszecie to wnioskuje ze wlasnie takie dzialanie byloby z mocy prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko szablon sciagniety emulę przez P2p widziałem to w paczce szablonów na emule tam są takich miliony

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann a co w tym zlego widzisz ? strona na szablonie, jak miliony w necie.

To chyba norma, lepiej zaplacic za szablon 100$ niz za byle jaka strone pseudo webmasterowi, a szczeg. korzysta sie z szablonow gdy posiada sie ponad 200 stron i kazda musi byc inna, wiec mnie to nie dziwi, sam bylem pomyslodawcom tych rozwiazan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook ku**a ale co CI przeszkadza COMWEB wytłumacz to w końcu przecież firma płaci podatki ma taki a nie inny sprzęt i takie a nie inne programy i takie a nie inne programy?? A sprawdziłęś rejestry wszystkich urzędów w polsce czy gdzieś nie jest zarejestrowana firma COMWEB??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie takie 100$ tylko 75$,https://www.templatemonster.com/website-templates/2549.html to po pierwsze , po drugie po takiej burzy jaką rozpentales to pewnie ktos zaraz zweryfikuje czy naprawde jest kupiona czy z emule, (juz nie mysle co bedzie jak jest z emule) po po trzecie wystraczy ze ktos kupi ja na wyłacznosc a juz bedziesz zmienial strone interetowa a po czwaret to raczej zenujące ze ponoc taka duza firma i kozysta z szablonow :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sid mi osobiscie nic nie przeszkadza,

ja nie zajmowalem sie sprawdzaniem, ale firma jakas tam,

wg urzedow na stan dnia rejestracji firmy Comweb nie istniala zadna z tym profilem dzialalnosci.

Niemam nic do gizmo bo moje wasnie zalatwilem z nim juz dawno na prv,

to jest tylko akurat ten post dot. jego bowiem ostatnio zapytal w poscie LAMER co zrobilismy by walczyc chodzilo o Allegro i innych tam takich.

Dlatego odpisalem ze napisze mu niebawem,

Ale na liscie zarejestrowanych firm jest jeszcze 30 innych ale co mialem pisac o wszystkich, chodzilo tylko o idę tego że firme warto zarejestrować bo np. jak to piszecie znajdzie sie taki cham jak szook i zrobi numer.

Być może sprawa zakonczy sie polubownie a bedzie tylko ostrzezeniem na przyszlosc dla innych, narazie z tego co wiem i nawet z wymogow prawnych zostalo skierowane pismo o polubowne rozstrzygniecie sporu bo taki jest przykaz.

Ja jestem nawet za polubownym rozwiazaniem tej kwestii, a czyny demonstruja tylko fakt że czas zabrać się za grupę szarej strefy i nie chodzi tutaj akurat o gizmo bo jak sam pisales jest jednym z nie wielu ktory ma jakakolwiek firme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale afera.. wystaczy ze gosc ma albo zarejestruje sobie:

PUH TERMIKA - Comweb

(co zreszta bywa czeste na rynku)

i bedzie po sprawie prawdopodobnie...

generalnie mi by bylo szkoda kasy na niego...no chyba ze to jakies prywatne potyczki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności