Skocz do zawartości

OFICJALNY KOMUNIKAT z FIMRY SZOOK.pl


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

sid zawsze zostaje slad i o tym moja mowa,

rozmawialem z BSA jak wykrywaja pirackie strony,

np Adobe posiada takze swoj kod w kazdym wygenerowanym foto za pomoca Adobe czy Corel tak samo.

Nie uzywam macro bo nie jestem webmasterem, moje zmiany to jedynie zmiany w kodzie html, a ten szablon kupilem z opcja naniesienia zmian, wiec w gestii wykonawcy jest posiadanie licencji.

Ale wlasnie SID i tutaj dobry wątek co by niektorzy wbemasterzy nie mysleli ze niema sladu w czym robili stronę.

Wystarczy dać na takiego dobry na miar do www.bsa.org i chlopak lezy i kwiczy.

Nie milo miec wyrok w zawieszeniu za taka bzdurkę, a znam wielu takich.

Moj klient nawet biedny sprzedajacy meble nie wiedzial ze mu pracownik wepchnol WIN98 lewy i mial sprawe zakonczona wyrokiem w zawieszeniu.

Teraz przepis sie zmienil pracownik moze ponosic odpowiedzialnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Webcenter mylisz sie tu nie chodzi o jakies tam TOP 10 czy 50 ale oki nie bede sie upieral.

SID nie uwazam sie za znawce ksiegowosci czy prawa, pisze jedynie to co mi odpowiadaja na zadane przezemnie pytania jak i radca tak i ksiegowy.

Ale SID nie zaprzeczalnie powiedz mi no powiedz jak myslisz, mimo ze jest LINUX i wiele innych free softow to ile z nich uzywaja webmasterzy.

A jest jeszcze jedno zastrzezenie do softu FREE dosc czesto, do uzytku prywantego, swiadczenie uslug komercyjnych np juz wymaga zakupu licencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webcenter mylisz sie tu nie chodzi o jakies tam TOP 10 czy 50 ale oki nie bede sie upieral.

A o co chodzi ? Czemu akurat comwe, ktory nie ma dzialalnosci na ta nazwe ? Zamiast kopac dolki pod innymi Trzeba Robic Swoja Robote Dobrze i nie ma wtedy problemow, ze ktos trzaska $$ bez firmy. Jak masz dobra reputacje i kumasz co robisz klienci sami sie znajda.

BTW. fajna twoja domena z puli 600 pozycjonowanie.de fajny spamik. Czy dla ciebie pozycjonowanie to zaladowanie 600 domen wszedzie ? Lepiej miec 2-3 ale perelki i budowac marke.

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak fajna :-) jak zauwazyles powstala na dniach w ramach testu na tworzenie takich tam stronek jak wiele innych.

I co nie moge testować kupować setek domen ? dlaczego.,

wole testowac wlasne bazy linkow i na domenach testowych umieszczac rozne tam takie

docelowo z tego powstanie pewien system ale narazie jest testowany, ma tworzyc mape strony na podstawie wyszukiwania i znalezionych slow kluczowych, jak narazie systemy wymiany oferuja wymiane tylko piemidzy jednym linkiem a tutaj bedzie wymiana pomiedzy wszystkichmi podstronami serwisu co jest o niebo lepsze, na tej bazie beda tez budowane wizytowki, docelowo 1 zl za 1 IP co moze dac nawet po 50 000 podstron i to calkiem legalnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlaczeg9o spamik ? :-)

widzisz tam cos ukrytego ? cos zakazanego ? bo ja nie, to ze to narazie wyglada ochydnie nie oznacza jeszcze spamiku.

Poprstu jestem kiepskim webmasterem ;-)

wiec dla przykladu wizytowka bedzie miala taka mape strony

www.szookacz.pl/najpop.php

a zrobienie wyszukiwania dla danej domeny nie bylo jeszcze spamem, a tym bardziej zrobienie do niej mapy strony, a ze ja zaoferue wizytowki akurat z mapami stron ktore posiadaja linki do wynikow to jeszcze nie jest to zaden spam bo niby w czym ma byc on spamem ?

linki beda stale, to predzekj linkor nalezaloby nazwac spamem bowiem technika zalicza sie do crosslinkingu ktory jest karany.

Wiec sam wiesz teoria spamu jest tak luzna ze nie oskarzaj mnie o spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... dobrnalem do konca tego tematu, wiec cos napisze i od siebie :D

szook - z tego co piszesz wywnioskowalem ze nie masz firmy tylko korporacje. Humm..., gdybym nie byl ze szczecina, nie znal realiow i opieral sie tylko na tym co piszesz to moze i bym uwierzyl.. chociaz po tych postach z tego watku .. to chyba raczej nie.. ale wracajac do tematu.

Humm..., wiecie co - nie bede pisal nic - pokaze cos i sami ocencie co to za wielka firma ten szook.

szook.jpg

i bez komentarza to pozostawie.

Sami ocencie czy to co mowi szook to jest jakas prawda czy tylko wymysly chorego czlowieka.

PS. Ten plakat nizej.. zrzeszenie kupcow... to jest ta grupa ludzi z ktorymi wspolpracujesz?

A to jeszcze jedna refleksja: wisz co szook? Miałem ciebie za narcyza, ktory lubi sie chwalic.. ale teraz to ty jestes dla mnie gnojkiem chamem, ktoremu cos nie wychodzi i stara sie za wszelka cene utrzymac na powierzchni.

Panna cie rzucila czy jak? Wez idz do burdelu i ulzyj sobie zamiast wypisywac takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co gorączkować. Szookowi i tak nie uda się nic zrobić tej firmie, chyba, że się przestraszą. Nazwa własnej działalności gospodarczej nie jest tak chroniona przez prawo (co innego, gdybyś zarejestrował spółkę z o.o. czy S.A.), aby coś takiego umożliwić. Pozatym nie występuje tu przesłanka działania na szkode Comweb-szook, z uwagi na to, iż PUH Termika rozpoczęła działalność pod tą marką (i wcale nie muszą rejestrować drugiej nazwy) przed zarejestrowaniem firmy Comweb-szooka.

Jeśli więc szook chcesz zrobić coś dobrego dla polskiego rynku pozycjonowania. Zajmij się fastlogo.pl, które ma wiele subdomen w waw.pl i generuje automatyczne przekierowania oraz fałszywy content. Tutaj prawnie będzie to łatwiejsze do wygrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ascent i tak jak mowie nie bede juz tego dokumentowal czy musi czy nie musi, ale zadzwon moze do UOKIK jutro i poprstu zapytaj co musisz bby istniec w obrocie gospodarczym, a tu jest obecnie podawanie sie za firme ktora w takim obrocie gospodarczym istnieje, ale oki temat wyjasnien zamknelem wczesniej, wygra nie wygra to sie okaze.

Do jamesisko korporacja ? ee nigdy tak nie twierdzilem ale firm, i widzisz ma nawet swoj baner i reklame na autobusach, heh wiesz ciekawe ile jest takich firm co ma chociaz tak co ? i to jest biuro do reklamy wizualnej i nie wiem co mu ujmowac.

Wiesz po pierwsze jak znajdzie sie tutaj ponad 50% pozycjonerow ktorzy maja choc zarejestrowana firmę to powiem ze to syf, a co tu mowic o biurze czy o plakacie jak to nazwales.

Ale oki, ja nie narzekam :-), zanim wielu to osiagnie to duzo wody uplynie wiec nie ujmuje sobie w zaden sposob tym plakatem, a wiesz zrobilem go sam :-) potrafilbys ?

A i jeszcze jedno jestes ze Szczecina a AZ.pl jest dla Ciebie duza firma ?

bo wiesz oni niemaja biura :-) i wcale im to nie ujmuje a sa takim gigantem domen ze w zyciu byc im nawet nie dorownal

Wiec co to mialobyc za przyrownanie.

A wiesz gdzie jest Futuro ? w Szczecinie

maja 2 pokoje w budynku telewizji i co tez im to ujmuje ?

Widac nie znasz realiow wiesz jamesisko,

ale idz do Az i sam ocen, zapewniam Ciebie nawet Ciebie nie wpuszcza do srodka chyba ze na korytarz radia plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje od dluzszego czasu heroiczna walke szooka o prawo i sprawiedliwość dziejową. Dzisiaj postanowiłem się włączyc w dzialania wojenne i poprzec szooka na odcinku - 'strategia bojowa - front wschodni'

1. Kazdy, kto umiesci link na swojej stronie jest przestepca (czyt. niezalegalizowanym pozycjonerem). Jesli robi to nieswiadomie proponuje tylko przejac domene i uspic psa, jesli robi to celowo, uuuuuu to trzeba ostrzej dzialac...

2. Linkor - hmmm tu przyda sie kontakt do specgrupy zajmujacej sie zwalczaniem zorganizowanej przestepczosci!

3. Jesli te dwie bitwy wygrasz dzieki armii prawników i ksiegowych, bo chyba nie chcesz mi powiedziec ze masz tylko jednego prawnika i jedna ksiegowa(?), to proponuje wojne totalna! Zarejestruj firme Jola i zabron uzywania imienia wszystkim Jolom (czy ktos rejestrowal swoje imie w UP?), albo lepiej oskarz je o nielegalne uzywanie twojego znaku firmowego! Wtedy na pewno bedzie o tym glosno w mediach.

Brr, pierwszy post i od razu sarkazm... Zapomnialem z tego wszystkiego sie przywitac...

Sid

W Kortowie od tamtych czasów niewiele sie zmieniło... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oki, ja nie narzekam :-), zanim wielu to osiagnie to duzo wody uplynie wiec nie ujmuje sobie w zaden sposob tym plakatem, a wiesz zrobilem go sam :-) potrafilbys ?

wybacz szook, ale reklamy w takim stylu nie swiadcza najlepiej o profesjonalizmie. fajna wg Ciebie jest, ok, ale podobne robilo sie w corelu 2.0 10 lat temu.

przyjedz do WWY i przejedz sie po lomiankach, zobaczysz jak mozna fajnie zrobic reklame wizualną

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo widac ze robota fachowca od reklamy :D

hihi

Ale spodziewalem sie kurde..., reklamy godnej tak duzej firmy jak tym masz.. chyba a nie wlasnorecznie wykonanego plakaciku na budynku.

Wez juz przestan chrzanic farmazony, bo sperzilem za duzo czasu czytajac ten watek i ... i mam dosc juz sluchania ciebie. Co jakis czas sie udzielam, czytam to forum i jak widze takie teksty w twoim wykonaniu to mi sie odechciewa zagladania na to forum..., bo moge znow zobaczyc cos co napisales.

Czlowieku, wez sie za robote, chcesz byc dobry - buduj marke, a nie czepiasz sie firm o cha wie o co, stosujac zagrywki szczeniackie.

Wkur***, mnie tym co robisz, i chbya ciebie odwiedze i oklepie ;)

bo po prostu przesadzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh k2 smiej sie smiej :-)

a slyszales wielkie oburzenie gdy firma z poza Torunia zlozyla wniosek o zarejestrowanie znaku Toruńskie Pierniki to jest walka :-) a ty mowisz mi ze z taka drobnostka nie mozna walczyc.

Tam naprawde dzieje sie cuda bo receptura na piernik byla otwarta a cwany gosc postananowil sobie zarejestrowac.

W UP znajdziesz wiele cudow zarejestrowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamesisko :-) dzieki odnotuje ten wątek ;-) na taka ewentualnosć a wiesz ze to grozby karalne to co teraz napisales :-)

Skopiowalem ten watek, moze tez go wykorzystam,

o ile wiesz jakie sa konsekwencje wypowiadania grozb karalnych

to tylko byl wytyk do tego co wiesz o Szczecinie bo wykazalem ci 2 duze firmy a ty sie tutaj grozbami zaslaniasz

jamesisko ktore masz teraz IP z neo :-)

to na wypadek zgloszenia grozb karalnych gdybys zapomnial jakie sa konsekwencje zle wypowiadanych slow

james@pc249.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe..., kopiuj i zglos na kaszubska 35 :D

hihihi..., wiesz co, mozesz mi naskoczyc.. ale mniejsza o tym.

co do watku o firmach co pisales.. to pisales to w tym samym czasie co ja i nie widzialem tego posta jak pisalem swojego...,

tak tylko ze te dwie duze firmy, nie roziweszaja wiesniackich plakatow..

Panie prezes.. firmy hehe.., i co moze prezes az czy futoro sam skleja plakaty reklamowe? hihihihi... wez ty sie zastanow czlowiku co piszesz.

a jak nei wiesz co jest na kaszubskiej to sie dowiedz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szookpl

Nie wiem dokladnie po co zaczales ten watek. Gdybym ja upadl tak nisko, zeby sie chwytac takich taktyk walki z konkurencja to napewno nie oglaszalbym tego na *branzowym* forum. :?

Jedyne co mozesz uzyskac, poprzez taka gorliwa obrone swojego postepowania, to zupelny brak zaufania na rynku. Ja na miejscu firm czy ludzi zajmujacych sie pozycjonowaniem, czy reklama, itp... bym napewno nigdy nie wspolpracowal z Toba. A to dlatego, ze wlasnie pokazales jakie swinstwa potrafisz robic, a wiesz biznes to biznes. Z tymze jedni robia go w miare uczciwie a inni zupelnie nieuczciwie.

Mam jeszcze pomysl dla Ciebie. Zarejestruj firme hosting.optymalizacja i pozwij mnie do sadu i nakarz mi zamkniecie mojej strony, bo ja przeciez nie mam firmy oferujacej hosting, albo nazywajacej sie optymalizacja, albo jakiejkolwiek w Polsce. A widze, ze Twoj hosting zbyt dobrze nie stoi. BTW, szablon sie rozjezdza pod Firefoxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności