Skocz do zawartości

Firefox 1.0.1


zero3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie dosc czesto wysypuje. Mozliwe, ze przez bledy w toolbarze, bo najczesciej wysypuje sie jak sprawdzam ilosc zaindeksowanych stron.

Jednak firefoks to pelen wypas, a jak sie nauczysz skrotow klawiszowych to sie szybko myka

Denerwuje mnie jednak jedna rzecz (nie do konca zwiazana z firefoksem).

Jak jakas strona ma w hyperlinku zapisane, ze ma otworzyc w nowym oknie, to zrobi to faktycznie w nowym oknie, a nie w nowej zakladce.

Moze w configu jest mozliwosc tej zmiany, ale nie bede teraz sleczal nad tymi dziesiatkiami linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przestrzegam przed tabbrowserem. miałem go bodajże od wersji 0.8 i było wszystko okej do wersji 1.0.2 potem nagle wszystko zaczeło się slimaczyć, przeskakiwanie między zakładkami trwało kilka sekund, ogólne przymulenie liska było. poza tym przy przejściu na 1.0.3 FF wysypał się całkowicie przez ten plugin.

Może jest już nowa wersja i jest ok, tylko uczulam, że jakby cos się działo to tabbrowser może być sprawcą zamieszania. a tak w ogóle to świetny plugin, ja tez nie lubie nowych okien, wszystko w jdnym :( ale na razie jadę bez tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności