Skocz do zawartości

Pozycjonowanie przez sitemap?


eura

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie dotyczące pozycjonowania. Stworzyłam wortal i powierzyłam pozycjonowanie znajomej firmie. Podałam im kilka słów kluczowych. Firma przed rozpoczęciem pozycjonowania skłoniła mnie, bym zmieniła nazwy działów tak, by odpowiadały słowom kluczowym (np. zamiast działu "Muzyka" miałam dać "Muzyka rockowa" itp.) - czy to jest konieczne do pozycjonowania? I druga sprawa - firma ta stworzyła sitemapę, którą musiałam umieścić na stronie. Po 2 miesiącach pozycjonowania moja strona jest na dość wysokim miejscu, ale zamiast linku do działu "Muzyka rockowa", link w Google prowadzi do sitemapy... Nie za bardzo mi się to podoba - czy moglibyście mi wyjaśnić, co ta firma robi źle?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest konieczne do pozycjonowania?

To jest raczej optymalizacja, i moze bym pomocne w pozycjonowaniu na te slowo kluczowe.

A odnosnie mapy, stworzenie jej to dobry pomysl, jednak cos czuje ze firma zamiast linkowac strone glowna to linkowala ta wlasnie mape strony. Napisz ile czasu juz ta firma pracuje nad ta strona.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to troche za krotki okres aby narzekac :) Przyjeli jakas strategie i sie tego trzymaja, bez adresu strony ciezko cokolowiek powiedziec.

Aczkolwiek poczekaj na opinie madrzejszych glow z tego forum to moze oni cos ciekawego podpowiedza.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo mi się to podoba - czy moglibyście mi wyjaśnić, co ta firma robi źle?

Podaj adres strony, nie ma co "gdybać".

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności