Skocz do zawartości

Ktos mi zalozyl alias


Carnagge

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem - ktos mi zalozyl alias i zostal on zaindeksowany przez google bo jest calkiem sporo wejsc z tego adresu. Jak moge sie jego pozbyc. Kiedys pamietam, ze ktos mial podobny problem i dalo sie to jakos rozwiazac za pomoca przekierowania w htaccess, czy innego cudu :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest domena hostingu.

No a jak to wyglada w przypadku duplicate content? Przeciez wtedy w google sa dwie domeny z ta sama trescia?

[EDIT] no wlasnie chodzi mi o to co mnie pandha uprzedzil.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o co chodzi dalej...

masz wejścia na swoją stronę z jakiejś innej domeny, ta domena jest podobna do twojej albo kopią.

Jeśli to jest jakiś alias jak twierdzisz to wpis w htaccess z przekierowaniem 301 z adresu na domene Twoją załatwi sprawę.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi glownie o to czy moze byc tak, ze G. potraktuje moja strone jako duplicate i zostawi tylko ten alias, moja domena zlapie filtr.

Poza tym podejrzewam, ze zrobil ten alias ktos z konkurencyjnego serwisu i jak nabije sobie PR, lub zlapei pozycje w G. to zmieni alias na swoja strone.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szkoła miała kiedyś adres strony xxxxxx.net/~lo8radom ... kupiłem 8lo.radom.pl domenę i zrobiłem z niej alias do strony szkolnej...

Dyrektor i Pani PROFESOR powiedzieli, że jest to be. łamanie prawa itd i kazali zdjąć...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też kiedyś ktoś założył alias na moją stronę. ładnie go pozycjonował, ja się cieszyłem bo miałem dodatkowe wejścia z Vikipedii i innych ciekawych stron, aż tu nagle zmienił przekierowanie aliasu na inną swoją stronę.

Chyba to właśnie o to chodzi

Przyłączcie sie do gry:

logo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale wy lejecie wodę, możesz mieć 20 aliasów, każdy zaindexowany, moze być wysoko w google nie będzie duplicate, a to czemu strona wyświetla sie z ramki nie ma rzadnego kodu ani tekstu, więc niczym nie grozi. Nigdy przez to nie ucierpi domena czy subdomena.

Masz wejscia więc sie ciesz, masz je za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też kiedyś ktoś założył alias na moją stronę. ładnie go pozycjonował, ja się cieszyłem bo miałem dodatkowe wejścia z Vikipedii i innych ciekawych stron, aż tu nagle zmienił przekierowanie aliasu na inną swoją stronę.

Chyba to właśnie o to chodzi

No wlasnie tez mi sie wydaje, ze tak ta osoba chce zrobic, dlatego napisalem do tej firmy od aliasow o jego usuniecie.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności