Skocz do zawartości

Wartość linków


Zarobek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robiłem analize swojego serwisu z ostatniego miesiaca i zszkował mnie pewien fakt. Natomiast mam 47 linki prowadzace do mojej strony a inni maja np. 3 linki. I ich miejsce jest wyzej w wynikach wyszukiwan. Czy to tylko przelotne wyniki ?. Czy onni majac mniej linkow beda wyzej w SIERPACH ile to potrwa ?. I od czego to przede wszystkim zależy, czyż nie od linkow ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko:

BL to podstawa jak również jakość tych BL oraz położenie + różnorodność IP [Class].

Wałkowane nie raz.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zalezy gdzie te linki sprawdzasz, gdyz G wiadomo jak pokazuje linki.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już podstawy się kłaniają.

Link linkowi nie równy.

Ty możesz mieć 47 linków katalogów, a konkurencja 3 z jakiś starych serwisów tematycznie związanych i podlinkowanych i będą wyżej. :crazy:

Oczywiście teoretoryzuję (cholera, jest w ogóle takie słowo? :wow:) bo za mało konkretów.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności