Skocz do zawartości

Skrypt sklepu, który lepszy ?


spec_u

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Polecam oprogramowanie eproSHOP firmy EPRO.

Portfolio: EPRO Portfolio

Przykładowe przyjazne linki:

https://www.eproshop.com.pl/telefony-bez-umowy-o_c_1_1.html

https://www.eproshop.com.pl/telefony-bez-um...-o_l_1_257.html

Sklep umożliwia konfigurowanie meta tagów dla każdego produktu.

Przy stronach informacyjnych wbudowany moduł CMS umożliwia nawet modyfikowanie budowy samego linku.

Po więcej szczegółów proszę o kontakt na maila k.kiryluk@epro.com.pl

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy.

Kamil Kiryluk

Dział Sprzedaży

k.kiryluk@epro.com.pl

www.epro.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stokrotka regulamin tego forum pozwala maksymalnie na 3 linki w stopce

Sebek już raz polecałeś swój sklep

ot taki czepialski jestem :)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam Fineshop może sklep ma swoje błędy ale dużo ludzi jest zadowolonych z zakupu, a oferujemy pomoc techniczną dla klientów. Polecam www.fineshop.pl

Jakie błedy? Wplywajace na bezpieczenstwo, czy nie?

Pytam, bo znajomy, ktory kompletnie sie na tym nie zna pyta mnie o rade, on mysli o oscommerce, ale troche mu odradzam, bo potem sobie sam z tym nie poradzi, najlepiej to by bylo cos na plikach txt bez bazy :)

Tutaj masz wyszukiwarkę skasowanych domen, a tutaj masz listę deaktywowanych domen. Natomiast tutaj spojrzysz na kalkulator PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymówki nie mają rzadnej - kilku moich klientów przesłało do nich optymalizację - zbyli je rządając dodatkowych pieniędzy za wdrożenie rzeczy, które powinny być zaimpelemntowane standardowo.
Dlatego tak wkurzam się, kiedy ktoś zestawia słowa SEO i SOTE. Przyznam się, że zarabiam równiez na przygotowywaniu optymalizacji, nie kosztuje to mało, oni dostali je za darmo - może gdyby apłacili normalną stawkę wzieliby się za porządek. Na razie to nie ma nic wspólnego z SEO.

LOL. Mrtn wybacz, ale masz firmę, "bierzesz niemało" - a od innych wymagasz, żeby pracowali za darmo. Ja też mogę wykonać projekt systemu lub funkcjonalności, potem do nich prześlę i będę narzekał na forum, że nie chcieli mi gratis wykonać mojego projektu, bo "w sklepie internetowym shoutbox powinien być zaimplementowany standardowo" :)

Jeśli te optymalizacje są takie cenne - na pewno zwiększą zyski. Nic tylko dać zajęcie komuś w twojej firmie na parę dni i zacząć zarabiać, pewnie znajdzie się wiele osób które kupią modyfikację. Możesz to też zlecić komuś innemu, albo zrobić sam. Zrzędzić zawsze najłatwiej :)

Z drugiej strony patrząc - jeśli faktycznie klienci chcą mieć poprawki czy dodatkową funkcjonalność w sklepie gratis, to są niepoważni i nie warto się za to zabierać. Raczej czeka ich albo utrata zysków albo wymiana skryptu. A jeśli w nowym skrypcie znowu czegoś nie znajdą, to co? Będą wymieniać w nieskończoność? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sklepy to polecam osCommerce (istnieje wiele pochodnych typu oscGold, oscPremium itp) - bardzo prosty w modyfikacjach (bez większych problemów można dostosować wygląd). (...)

Ktos kto uwaza, że osCommerce jest prosty w modyfikacjach, chyba nigdy nie widzial quick carta, , - naprawde warto sie przyjrzeć. Kod wyjatkowo jasny i czysty, brak mieszania html i php, oparty na szablonach. Optymalizacja takiego sklepu, to czysta przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

spokojnie na początek działalności mogę polecić shoper.pl. Ma wszystkie niezbędne funkcje pomocne dla początkującego właściciela e-sklepu.

Trochę działałem na tym oprogramowaniu i muszę przyznać, że byłem dość mocno zadowolony z wyników pozycjonowania i efektów w postaci wysokich wyników w wyszukiwarkach. Dość czytelny kod dla wyszukiwarek, sporo możliwości integracji z przydatnymi platformami, np. porównywarki, allegro, płatności, itp. Cenowo też atrakcyjna propozycja.

Myślę, że można to oprogramowanie rozważyć jako interesującą alternatywę.

Pozdrawiam

----------

Sprzęt piłkarski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności