Skocz do zawartości

Webcenter -> google a klony co-opa ?


kalashnikov

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz jak ty tak pozycjonujesz swoich klientow to ci powiem

ze za to <!--pozycjonowanie//--> i za tak znaczne powtorzenie slowa keywords pozycjonowanie w znacznikach to jest ban bo to spam.

Wiec jezeli tak pozycjonujesz klientow to masz rzeczywiscie super jakosc

wiesz 3 lata temu to mogles byc dobry bo wtedy wystarczylo wstawic metatagi a teraz widac sie zagubiles jak sie pozycjonuje, bo i spam na stronie i pozycje slabe

pzdr

Naprawdę nie musisz się martwić o moje pozycje i pozycje moich klientów

a co do spamu to wybacz, ale co to znaczy nadmierne powtórzenie słowa, widzisz gdzieś na mojej stronie nadmierne powtórzenie słowa ?, słowo pozycjonowanie występuje w kilku frazach ot co.

a co do komentarza, przecież on nic nie daję, nie mogę go mieć na stronie ?

A skąd Ty mozesz wiedzieć co było dobre 3 lata temu ?

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

skoro nie wiesz ze nie mozesz to juz nie wnikam, skoro nie wierz ze za wielokrotne powtorzenie slowa keywords powyzej 4 sie przyjelo nawet w polaczeniu to spam to znaczy ze nawet nie wiesz jak pozcyjonujesz

dziwne nic nie daje a umieszczasz keywords w komentarzach i nie wiesz ze to spam,

to jAK TY POZYCJONUJESZ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie wiesz ze nie mozesz to juz nie wnikam, skoro nie wierz ze za wielokrotne powtorzenie slowa keywords powyzej 4 sie przyjelo nawet w polaczeniu to spam to znaczy ze nawet nie wiesz jak pozcyjonujesz

dziwne nic nie daje a umieszczasz keywords w komentarzach i nie wiesz ze to spam,

to jAK TY POZYCJONUJESZ ?

No to jak mnie przycisnąłeś to juz się przyznam. Nie umiem pozycjonować, nie mam z tego żadnych pieniędzy, nie mam klientów. Moja firma już praktycznie nie istnieje, od trzech lat nie płacę ZUS-ów, komornik siedzi mi na karku, razem z żoną jemy to co nam ludzie dobrzy dadzą. Ale ciągle walcze, wierzę, że uda mi się nauczyć pozycjonowania, ze może kiedyś będę Wszędzie, zdobędę klienta i uda mi się go wypozycjonować. Tylko jeszcze się troszkę podszkolę na Twoim pozycjonowaniu i moze Ci dorównam. A jak zdobędę pierwszego klienta to sobie kupię szablon fajnej strony, i może jakiś hosting, albo sto od razu, jak będzie duży klient, najlepiej taki hosting, żeby IP było z klasy A

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki lordbart to twoja ironia ale sam wiesz : ze tak naprawde wykazales sie slaba wiedza o pozycjonowaniu nie wiedzac ze znaczkim komentarza z keywordsami to spam

prosze przestan juz :D nie moge sie smiac

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dyskutujecie z szookiem? Przeciez nawet jak pokazecie mu białą kartke i powiecie mu: "szook, to jest biała kartka", to szook i tak sie bedzie upieral ze to jest zielona, pozniej powie ze czerwona. I za cholerke nie da sie przekonac ze to jest biala kartka;)

No chyba ze lubicie taka zabawe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki keywords.. nie czytam ostatnio twoich postow.. a to co napisalem to taka ogolna refleksja.

MMP

No bo bedzie troche w tym troche racji:P Biały to nie kolor więc cos nie może byc białe :-)

.... e?

jak bialy to nie kolor? kurna nie czepiaj sie slowek, chyba ze sensu nie zrozumiales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bialy to nie kolor?

No kolorem jest 'stwór' który da się stworzyc z RGB a białego nie da sie stworzyć

kurna nie czepiaj sie slowek, chyba ze sensu nie zrozumiales.

Nie czepiam sie i sens zrozumiałem dlategoo napisałem ten post. Że szook może mieć też racje, ale my otym nie wiem. Bo mało osób wie że biały to nie kolor :-)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności