Skocz do zawartości

Niw ma to jak w Anglii


Iguana

Rekomendowane odpowiedzi

daj pan spokoj... labedzia ? jakos chyba by mi nie przeszedl ... chociaz jak bym nie wiedzial ze to labedz ;P

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Daily Mail” = 10xFAKT

– Widziałam, jak czterech mężczyzn wyciągnęło łabędzia za szyję na brzeg i zaczęło z nim walczyć. Na szczęście ptak był wystarczająco silny i zdołał im uciec – opowiadała bulwarówce Joanne Edwards z Luton Angling Club. Wcześniej, przed Bożym Narodzeniem, ta sama gazeta oskarżała Polaków o wyjadanie karpi z rzek.

niech napisza jak ich rodacy z gołymi du***i po rynku w Krakowie biegają... no ale o tym nie napiszą, bo to akurat jest prawda...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za ku.. bzdura. szukaja byle gowna i robia sensacje. pewnie jakies gowniarstwo nachlane sie zabawialo, a tu od razu zaglada. jestem w parku "łabędzim" codziennie i jakos nigdy nie widzialem polowan na te zwierzaki.... angole potrafia sie zachowywac jak bydlo, to samo polacy, etc, ale bez przesady.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mieszkam nad Grand Union Canal i wczoraj jednego labedzia na wlasne oczy widizalam, a rodakow na kazdymi pietrze budynku przynajmniej ze 2, Litwinow nie spotkalam

https://wiadomosci.onet.pl/1585616,403,item.html

Smaki Piwa blog o piwie szczegolnie tym mniej komercyjnym

Rewolucja w tradycyjnej wymianie walut - kantor online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności