Skocz do zawartości

Czyżby znane portale linkowały się w precelkach ?


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie to dlaczego Onet czy Interia nie mieli by sie pozycjonowac. Portal jak kazdy inny tyle ze wiekszy. A jak dolozy do tego seo to ruch beda mieli jeszcze wiekszy.

Pozycjonowanie to pozycjonowanie a spamowanie to spamowanie.

Spamowanie to rozne rzeczy - np dodawatki do katalogow spamuja katalogi, dodawarki do precli spamuja precle - ale to sa czynnosci ktore wykonuje gosc z dodawarka bezposrednio wchodzac na katalog. O ile indeksowanie smieci to nie czynnosc jak za pomoca dodawarki czy wysylanie meili bowiem nie robisz add url na zmasowana skale tylko boty laza sobie bo tak chca.

Wiec wszyscy sie pozycjonuja, czesc uzywajac narzedzi do spamowania ale czy to dziwne. Mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilkadziesiąt katalogów, m.in. płatne. Nigdy szczególnie regorystycznie nie trzymałam się regulaminów i dopuszczałam "wartościowe" wpisy bez opłaty lub linka zwrotnego, np. doceniając wielkość i pozycje Onetu, Gazety, Interii, z satysfakcją akceptowałam pojedyńcze wpisy. Jeśli jednak spamer z Interii dodaje jednego dnia kilkanaście wpisów do subdomen w różnych, nieprzystających kategoriach, następnego dnia widzę 70! zgłoszeń, za kilka dni znów kilkanaście - kilkadziesiąt, itd. to po prostu dostaje bana na katalog i kropka.

Kontakt z adresem w gmailu lub portalem zerowy.

Tyle z jego kung-fu seo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw- najlepiej wypozycjonowanym portalem jest .. gazeta.pl

na moją frazę Onet jest przed gazetą, a myślę że to jedna z kluczowych fraz dla wszystkich portali

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie mają potrzeby kupowania linków. 1000 słabych jest lepsze od jednego mocnego" - jesli mowisz o 1000 linkow z roznych domen to sie zgodze jesli natomiast byloby to 1000 linkow po 10 na qlweb to lepszy efekt by im dalo kupienie linka PR7-8

Agroturystyka Turystyczny katalog Wakacje

Polecam www.katalog.agroturystyka.foxnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności