Skocz do zawartości

firefox mi się zrypał


tjay99

Rekomendowane odpowiedzi

Od samego rana mam dzisiaj zj*b*** humor. Otwieram sobie rano przeglądarkę... a tu strona powitalna Firefox zupełnie jakbym ją pierwszy raz na kompie zainstalował. To było by nic gdyby nie fakt że moje setki zakładek poszło się je***. Zna ktoś może powód tego "czegoś" i czy jest szansa by to cofnąć? Czy da coś przywracanie systemu?

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest... tylko jest pusty... tzn. zero zakładek...

EDIT: Znalazłem folder "bookmarkbackups" i tam są kopie z poprzednich dni... no od razu poczułem ulgę... bo ja to bez zakładek to nie potrafię się po necie poruszać...

DZIĘKI JUBI!:D

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest... tylko jest pusty... tzn. zero zakładek...

EDIT: Znalazłem folder "bookmarkbackups" i tam są kopie z poprzednich dni... no od razu poczułem ulgę... bo ja to bez zakładek to nie potrafię się po necie poruszać...

DZIĘKI JUBI!:)

to magiczne slowo nazywa sie BACKUP...przynjamniej raz na tydzien..WSZYSTKIEGO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to magiczne slowo nazywa sie BACKUP...przynjamniej raz na tydzien

a można ustawić w FF aby robił backup co tydzień automatycznie ?

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to magiczne slowo nazywa sie BACKUP...przynjamniej raz na tydzien..WSZYSTKIEGO!

Raz na tydzień to wolę iść się zalać w trupa - jak nie ma się czasu czy ochoty na backupa, to się instaluje linuxa i po osiągnięciu optymalnej konfiguracji nie majstruje się przy nim i tyle.

Można też crona ustawić do cotygodniowego tarowania katalogu .mozilla i masz spokój - coś się zepsuje to podmieniasz katalog i masz z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak się nie "umi" to tak wychodzi :) Prawdopodobnie wystepował problem wersji FF jeśli miałeś backup z wersji 1.5.0.8 to za chiny nie wsadzisz tego backupa do wersji FF 1.5.0.12, też sie na to wnerwiałem. Zawsze dobrze jest trzymać instalkę wersji z której ma się backup, potem wystarczy upgrade FF i nowy backup po upgrade i działa z nowszą wersją. Działa to za********e, robi kopie wtyczek itd i nie ma z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności