Skocz do zawartości

Szookujące pozycjonowanie by Szook.pl


sid1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
LORDBART ALE WEDŁUG MOICH INFORMACJI TO MARIUSZ JEST PRACOWNIKIEM A NIE WŁAŚCICILEM I SZEFEM

według moich też, ale w przypadku Szooka, to nic nie znaczy :D

zresztą jak wspomniałem:

Wysłany: Pon Lis 29, 2004 10:16 pm    

szookpl  

... to mój pracownik ale teraz już wróciłem więc czytał co napisał i ....

pozdrawiam  

Mariusz

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec na logike, chyba glupim byloby robic linki do szooka na IP gdzie robie linki do klientow ?

wiec takie dzialanie jest zasadne i nie widze w tym nic glupiego

Zerknij od 1-100 jak zbudowane sa linki na pozycjonowanie

i nikt nie stosuje chyba linowania na swoje strony tam gdzie linkuje swoich klientow,

ciekawe teorie snujecie, ale coz to wasza slabosc, ale ciagnijcie posty o szooku to tylko oznacza ze jest wart zainteresowania w przeciwienstwie do wielu innych firm ktore nie maja zadnych efektow.

I dla swiadomosci to zapewniam ze kazdy madry nie strzeli linkow do siebie z wlasnej bazy linkow bowiem takie ludki jak wy zaraz by je wynalazly i moze jeszcze szkodzily, a tak to mozecie sobie szukac i tyle znajdziecie ;-).

I tym sie roznimy wy musicie pozycjonowac i siebie i klientow na linkorze a ja nie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook to może mały teścik paro dniowy?

Weźmy moje forum(ciiicho). Ustaw na tych swoich serwerach taki link <a href="https://fajneforum.info">Fajne Forum</a> I spróbuj wypromować moje forum pod tą fraza. Pod tą frazą jestem pierwszy ale na alias. Zrobiłbyś to? To może być test 2dniowy. Skoro masz takie potężne zaplecze :D

Pozdrawiam ;)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook ale linkujesz do siebie z ksiąg gości no i super panie pozycjonerze od siedmiu boleści i nadal nie wyjaśniłeś mi jednej kwestiii piszesz jako osoba prywatna czy jako firma bo ma to dla mnie w tej chwili duże znaczenie z kim rozmawiam

więc zadam pytanie po raz ostatni czy pod nikiem szookpl reprezntujesz firmę czy osobę prywatną bo jest duża różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtedy kazdy by wiedzial jakie serwisy prowadze ??

Czemu?? Google robi update linków co miesiac więc jesli linkz niknie po 2 dniach to go nei zauważa. MSN robi szybsze updaty ale ustawiasz żeby ten robot nie wchodzil na tą strone bo jak ktoś mówil w MSN dla sie z latwoscia wypozycjonować strony bez hiper zaplecza

niemam koniecznosci nikomu nic udowadniac

No tak nie masz, ale to by ukazało że masz jakies zaplecze i że częsc Twoich postów to nie są kłamstwa

mam pozycje a to jest wazne

Znam twoja strone szook.pl i nie widze jej pierwszej pod hasłami seo i pozycjonowanie. Nie wiem jak pod innymi stronami bo ich nie znam

i nie musze ukrywac tekstow na stronie i linkow na stronach swoich klientow

A ktoś mówi że ukrywasz? :D

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook nie ukrywa jawnie kupuje linki bo ze swojego IP to nie będzie pozycjonował i go stać na linki na zachodzi i takie tam... więc luzik...

Obiecuję relację z odwiedzin w Szczecinie i nadal prosze o ustosunkowanie się do rodzaju wypowiedzi czy są one prywatne czy firmowane przez firmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności