Skocz do zawartości

Szookujące pozycjonowanie by Szook.pl


sid1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

https: // www . alesms . pl /  - wykupywanie linków mimo że masie tam "ileś" tysiecy numerów IP Klasy ABCDEFGHIJKLMNRSOP heheheh

Jako wlasciciel alesms.pl wypowiem sie na ten temat.

Otóż link nie został wykupiony na mojej stronie, zrestza nie ma na mojej stronei zadnego linka, który został wykupiony.

Link do strony szookpl został umieszczony, ponieważ jej właściciel, albo pracownik(bo ja sam nei wiem po przeczytaniu kilku popzednich watkow kim jest uzykotwnik o nicku szookpl :D) pomógłb mi w pozycjonowaniu.

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak na browarka wpasc do korporacji szookpl ?

Humm... jakis termin ustalic ;)

szook co ty na to?

postawisz browarka... ?

ee.. sam sobie kupie.. ale czy zapraszasz.. bo tak by bylo najlepiej, gdybys zaprosil ;)

wtedy na zywo bysmy podyskutowali o twoich racjach, pokazalbyc jak dzialasz...,

Humm.. co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę nie zostać posądzony o szpiegostwo przemysłowe - lepiej jakieś neutralne miejsce......

.... bo potem sądy, prawnicy, następnę 20 wątków forum i nadciśnienie - choroba wieńcowa - zawał ..... piwo u szooka może zabić.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... kiedy czytam ten watek... to mysle ze ludzie

juz totalnie nie maja co robic...

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak z zagadką (przepisuję z książki):

Jest sobie 3 kolesi: pan Stolarz, pan Kamieniarz, pan Malarz i pracują w różnych zawodach. Dziwnym zbiegiem okoliczności jeden z nich jest stolarzem, jeden malarzem i jeden kamieniarzem. Niekoniecznie nazwiska pokrywają się z ich zawodami.

Zakładając, że jedno i tylko jedno z poniższych zdań jest prawdziwe, spróbuj zorientować się, co kto robi:

Pan Stolarz nie jest malarzem.

Pan kamieniarz nie jest stolarzem

Pan Stolarz jest stolarzem.

Pan kamieniarz nie jest malarzem.

Miłego rozwiązywania :]

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak długo będziecie żuć jeszcze ten temat :evil:

Mdłe to się robi na dłuższą metę i monotematyczne :neutral:

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności