Skocz do zawartości

Szookujące pozycjonowanie by Szook.pl


sid1972

Rekomendowane odpowiedzi

tia.pl to nie zazdrość to obawa przed tym że ktoś zaczyna walczyć z takimi firmami ktore nie spelniaja tych o to warunkow

A to boli, i dobrze że boli.

https://www.bowi.org.pl/?bowi=100&p=4

i będzie bolało jeszcze bardziej.

Żeby nie było wątpliwości, to nie logowałem się jako nowy, a wszystkie posty proszę traktować jako prywatne, nie firmowe.

i jako osoba doprowadzę w szybkim szacie i poświęce nawet 4 godziny dziennie zamiast pisania tutaj na szukanie właśnie takich krzaków na google.

I wcale nie spodziewałem się innej reakcji niż taka jaka jest na forum.

Ale ci co prowadzą firmy kiedyś to zrozumieją że lepie powiedziec twarde DOSĆ bo pozniej taką zaraze cięzko wytepic.

I zebyscie nie mysleli ze wszyscy popieraja krzaki co wypowiadaja sie tutaj na forum, to dostaje duza czesc meili z od forumowiczow ktorzy chetni sa takze z tym walczyc choc moze nie maja ochoty mowic o tym glosno jak ja, ale ja nie bede sie z tym ukrywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
tia.pl to nie zazdrość to obawa przed tym że ktoś zaczyna walczyć z takimi firmami ktore nie spelniaja tych o to warunkow  

A to boli, i dobrze że boli.  

https://www.bowi.org.pl/?bowi=100&p=4  

i będzie bolało jeszcze bardziej.  

Żeby nie było wątpliwości, to nie logowałem się jako nowy, a wszystkie posty proszę traktować jako prywatne, nie firmowe.  

i jako osoba doprowadzę w szybkim szacie i poświęce nawet 4 godziny dziennie zamiast pisania tutaj na szukanie właśnie takich krzaków na google.  

I wcale nie spodziewałem się innej reakcji niż taka jaka jest na forum.  

Ale ci co prowadzą firmy kiedyś to zrozumieją że lepie powiedziec twarde DOSĆ bo pozniej taką zaraze cięzko wytepic.  

I zebyscie nie mysleli ze wszyscy popieraja krzaki co wypowiadaja sie tutaj na forum, to dostaje duza czesc meili z od forumowiczow ktorzy chetni sa takze z tym walczyc choc moze nie maja ochoty mowic o tym glosno jak ja, ale ja nie bede sie z tym ukrywal

Drogi Szooku:

po pierwsze obiecałaś, że koniec z postami

po drugie: nie kazdy kto krytykuje Twoje zachowanie jest z "szarej strefy"

po trzecie: chce Ci pomóc, podaję Ci pierwszy adres www.positioning.pl: TAM NIE MA NIPU !!! ( co weług Ciebie jest przestępstwem )

po czwarte: pisałem to w wątku, który Kill Bill był łaskwa zamknąć, więc napiszę tutaj:

Nie wypowiadaj się w imieniu przedsiębiorców skoro nim nie jesteś. ja nie popieram działalności nielegalnej, sam płacę regularnie podatki i inne koszty związane z prowadzeniem w naszym kraju działalności, które nie są małe, ale powiem tyle, ze staram się zrozumieć osobę, która chce założyć swoją działalnośc musi sprawdzić jak to będzie, czy będzie z tego jakiś zarobek. I rozumiem, ze przez pierwsze miesiace ktoś może działać jako wolny strzelec, potem na umowę zlecenie, a dopiero potem zakładać działalność.

A tak komentując króko twoje dotychczasowe działania to sprawdziłbyś się w poprzednim systemie.

Ale ci co prowadzą firmy kiedyś to zrozumieją że lepie powiedziec twarde DOSĆ bo pozniej taką zaraze cięzko wytepic.

Nie sądzę, żebyś był bardziej przewidujący i prosze Cię nie mów twardego dość w moim imieniu i nie tłumacz swoich działań dobrem polskiej gospodarki i dobrem polskich przedsiębiorców. Dobierasz wielkie słowa do Swocih małych działań

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordbart twoje zaczepki są bardzo męczące,

lepiej popraw swoja stronę i usuń z niej znacznik komentarza bo Twe profesjonalne przedsiebiorstwo moze dostac bana,

a mam praw sie wypowiadac bo, posta pisze prywatnie o działaniach w jakich bedzie uczestniczyc firma.

masz racje nie wypowiadam sie w twoim imieniu bo daleko ci do przedsiebiorstwo, chyba ze zaliczasz siebie jako technik pozycjonowania, przestan ludzia wciskac KIT - bo niema szkoly pozycjonowania wiec nie jestes zadnym technikiem wiec wprowadzasz swoich klientow w blas Panie TECHNIK POZYCJONOWANIA, ilu zatrudniasz jeszcze ludzi po szkole Technicznej od pozycjonowania.

I jak Twoji technicy tak pozycjonuja strony w Polskich wyszkiwarkach jak Wasza firmowa to dziwna ta szkoła była.

Spam w komentarzy, przegiecie w znacznikach meta

jak tego nie usuniesz to Ci pomogę Panie technik, może niebawem nazwiesz się magistrem pozycjonowania /? jakie masz potwierdzenie na to że jesteś technik pozycjonowania, wskaż mi taką szkołe może mnie też nauczą jak w tych znaczkach <!-spam keywords--> pozycjonowac.

To bylo modne rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordbart twoje zaczepki są bardzo męczące,

to nie są zaczepki, to polemika. Zaczepki to twoja specjalność

a mam praw sie wypowiadac bo, posta pisze prywatnie o działaniach w jakich bedzie uczestniczyc firma.

wypowidać się możesz, ale nie jako przedsiębiorca, bo nim nie jesteś,

masz racje nie wypowiadam sie w twoim imieniu bo daleko ci do przedsiebiorstwo

gwarantuję Ci, że PolishSEO.com Bartłomiej Usydus jest przedsiębiorstwem

masz racje nie wypowiadam sie w twoim imieniu bo daleko ci do przedsiebiorstwo, chyba ze zaliczasz siebie jako technik pozycjonowania, przestan ludzia wciskac KIT - bo niema szkoly pozycjonowania wiec nie jestes zadnym technikiem wiec wprowadzasz swoich klientow w blas Panie TECHNIK POZYCJONOWANIA, ilu zatrudniasz jeszcze ludzi po szkole Technicznej od pozycjonowania

kłopoty ze zrozumienie tekstu pisanego są zatrważające w twoim wykonaniu, gwoli ścisłości ma ukończone dwa kierunki studiów na AE w Krakowie ( finanse, marketing ), oba dyplomy były bronione na tematy związane z marketingiem internetowym ( w tym pozycjonowaniem ), jezeli miałbyś jeszcze jakieś pytania służę uprzejmie,a technik jest określeniem oddającym techniczne aspekty pozycjonowania. Czy takie wytłumaczenie jest dla Ciebie zrozumiałe ?

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz mi powiedzieć że w Polsce uczą pozycjonowania ? i tam kazali wstawiać <!--spam keywords ktory masz na stronie-->

Nie watpie ze jestes firma bo zdazylem to sprawdzic tutaj, nawet wiecej niz myslisz, zreszta nie tylko Ciebie.

https://www.bip.krakow.pl/bip/bip/pop/szukaj/

i jeszcze jedno, mam prawo się wypowiadać w imieniu działań zwalczania takich krzakow i wcale nie twierdze ze nim jestes ale napewno nie jestes TECHNIK POZYCJONOWANIA wiec zakoncz fantazje.

Bo to naprwdę przykre.

Ale masz racje w poniedziałek zadzownię tam i dowiem się czy można u nich studiowac pozycjonowanie, a co mi powiesz jak okaze się że niema takiego kierunku ? i że nie wychodzą od nich żadni technicy ??

Dalej będziesz sie spierał że jesteś TECHNIK POZYCJONOWANIA.

Ok, tak czy tak, nie wskaze ci wszystkich zakazanych technik na Twojej stronie, skoro jestes taki dobry to je usun, gorzej jak jakas ominiesz bo wiem gdzie za to techniczne rozwiazanie szybko kasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zym3n i nie ja ciagne ten temat ale skoro LORDBART czuje chec zawalczenia to bedzie mial okazje sie sprawdzic jaka ma moc i wiedze, ciekawe czy w technikach pozycjonowania oponował też te aspekty depozycjonowania.

Wiec nie ja temat otworzylem nie ja bede go zamykal, toczy sie na moj temat wiec bede bronil swojej racji.

Choc teraz ide ogladac film, a nie czytac bzdety ktore Lord tu pisze jakby byl jakims kurde technikiem wszech wiedzacym, tylko kurde Lord naprawde zadbaj choc o swoja pozycje w 1 wyszukiwarce bo nawet w najgorszych syfach ciebie niema, dziwie sie jak ty jeszcze wciskasz ludzia kit ze potrafisz pozycjonowac, chyba ze na hasla typu SRUBOKRETY DREWNIANE bo spotkalem sie takze z takimi absurdalnymi portfolio na hasla na ktorych nikt nie pozycjonuje.

A moze dobierasz takie slowa ktore sa latwie i wciskasz kit ze tagi target jest lepszy ?,

Rozumiem ze oferujesz tylko google ? bo o Wp i Onet masz blade pojecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://bip.um.szczecin.pl/podmioty e-urząd : rejestr przedsiębiorstw

Wyszukano 1 przedsiębiorstwo - szczegóły po kliknieciu na wybranej firmie

Lp. Nazwa Miejsce działalności Nazwisko i Imię

1 SZOOK.PL GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA 16/1 SZCZECIN GRABOWSKA ANNA MIROSŁAWA

Ewidencja działalności gospodarczej jest jawna i dane osobowe w niej zawarte nie podlegają przepisom ustawy o ochronie danych osobowych.

Prowadzeniem spraw związanych z Ewidencją Działalności Gospodarczych zajmuje się Referat Działalności Gospodarczej w Wydziale Działalności Gospodarczej i Przedsiębiorczości. Wszelkie uwagi oraz komentarze prosimy kierować na adres e-mail: pnowakow@um.szczecin.pl lub na numer telefonu (91) 42 45 614, pok. 6A / 0083.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z Tobą Szook jest trudna :D

trudno rozmawia się z kimś, kto nie rozumie tego co czyta :)

Zadzwoń na AE w Krakowie i dowiedz się czy osoba o nazwisu Usydus Bartłomiej ukończyła studia na tej uczleni, na jakich kierunkach i jakie były tematy prac.

Nie uczą pozycjonowania, jakbyś miał choć blade pojęcie o studiach i o tym czym jest praca magisterska wiedziałbyś o czym mówię, ( podesłać ci strony tytułowe obu prac ?

A zeby CI rozwiać wątpliwości: na kierunku finanse przedsiębiorstw broniłem pracy na temat pozycjonowania ze szczególnym uwzględnieniem kosztów i stopy zwrotu ( ROI ) o ile coś Ci to mówi.

Natomiast na kierunku marketing broniłem pracy ogólnej ( zresztą dość niedawno, więc zaręczam Ci, że moja wiedza nie ma brody )o marketingu internetowym.

Co do nieszczęsnego zapisu, którego nie jesteś w stanie zrozumieć, jeszcze raz: pozycjonowanie w moim rozumieniu może mieć kilka aspketów: techniczne, finansowe, marketingowe etc, skrótem myślowym ( wiesz co to jest mam nadzieję ) jest określenie technik pozycjonowania, równie dobrze mogę tam dopisać finansista, marketer pozycjonowania, ale brzmi to dość kiepsko,

Ok, tak czy tak, nie wskaze ci wszystkich zakazanych technik na Twojej stronie, skoro jestes taki dobry to je usun, gorzej jak jakas ominiesz bo wiem gdzie za to techniczne rozwiazanie szybko kasuja

częstuj się, tylko to potrafisz

kurde Lord naprawde zadbaj choc o swoja pozycje w 1 wyszukiwarce bo nawet w najgorszych syfach ciebie niema, dziwie sie jak ty jeszcze wciskasz ludzia kit ze potrafisz pozycjonowac

czy naprawdę uważasz, ze jest to wykładnią umiejętności ? Twoja sprawa.

Nie muszę wciskać kitu, gdyż rozliczam się z klientami na podstawie wyników, i jakby ich nie było, nie byłoby też PolishSEO.com, a jednak jest i ma się świetnie

A moze dobierasz takie slowa ktore sa latwie i wciskasz kit ze tagi target jest lepszy ?,

Sugerujesz, że PolishSEO.com działa na szkodę swoich klientów i wprowadza ich celowo w błąd ? Wyedytuj swój post !

Rozumiem ze oferujesz tylko google ?
Jak zwykle źle rozumiesz
bo o Wp i Onet masz blade pojecie
stwierdasz, że PolishSEO.com podpisuje umowę na pozycjonowanie, z góry zakładając niewykonanie usługi ? Wyedytuj swój post.

A teraz wytłumacz mi dlaczegonie chcesz rozmawiać na tematy związane z Twoją pseudowalką z "szarą strefą" i przerzucasz się na obrażanie moje firmy ?

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknalem ja, gdyz kontynuowanie tego jest naprawde bez sensu :D

szookpl, kimkolwiek jestes:

Jak sie pierwszy raz pojawiles na forum, to szokowales nas swoimi umiejetnosciami oszukiwania klikohita. Jak to sie nam wszystkim znudzilo i juz nie moglismy tego czytac, to postanowiles nas szokowac swoja moca w pozycjonowaniu, ktora daje Tobie Twoja grupa pozyjonerow (Ty i sitepromotor).

Dalej nas szokowales swoim zapleczem jezeli chodzi o serwery i lacza i tysiace IP z roznych klas.

No i oczywiscie szokowales nas spamem, ktory znalezlismy na Twoich stronach, ktory oczywiscie znalazl sie tam w celu testow.

Niestety podczas tego szokowania nas, wyszlo na jaw troche zaprzeczen, typu posty jak: To byl moj pracownik, teraz wrocilem. Pozdrawiam Mariusz. Okazuje sie, ze Mariusz nie jest szefem, tylko pracownikie. Coz ja tego dalej nie rozumiem kim jestes, ale rozumiec nie musze i nie wiem czy nawet chce.

Ale musze Ci powiedziec, ze najbardziej szokujace u Ciebie jest to co ostatnio robisz. I to szkokujace do tego stopnia, ze juz naprawde rece opadaja. Zaczelo sie od rejestracji firmy pod nazwa konkurencji, zeby sie jej pozbyc (nie ladnie), a teraz odgrazasz sie walka z wiatrakami....

Twoje zalozenia, ze jezeli nie wystepuje NIP na stronie sa bzdurne, bo na mojej stronie nigdy sie nie pojawi, bo go nie mam, a serwis jest caly o pozycjonowaniu.

Mowisz o pozycjach, zadbaj wczesniej o swoje pozycje. Probujesz za wszelka cene zniszczyc systemy wymiany linkow, powodzenia, to jest poprostu nastepny etap w rozwoju pozycjonowania.

Musze Ci powiedziec, ze jestem zszokowany Twoim postepowaniem. :)

Jedyne co w nim widze, to frustracja, ze konkurencja zrobila sie zbyt duza, zebys mogl sobie poradzic i oczywiscie z powodu braku klikohita, ktorego juz nie mozesz oszukiwac, bo go nie ma.

Moglbym jeszcze duzo napisac, ale nie mam czasu i chyba ochoty, bo to sie walkuje juz od ladnych kilku dni....

Temat pozostaje zamkniety, bo moj post nie jest po to, zeby mi na niego odpowiadac (ani tu, ani na PW), tylko po to, abys sie zastanowil, bo z tego co wiem to Don Quichot nigdy nie wygral do konca z wiatrakami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności