Skocz do zawartości

Ebook z allegro.


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
man vi

dzieki :D:D

ale nie wiem co to jest????????

Czy to jest u mnie na pulpicie, bo ja tego nie widze...

PROSZE CIEBIE, odpowiedz mi !!!!!!!!!!!!!!

Naciśnij Alt+Control+ jedna z cyfereka od F1 do F6 (czasem do F8 ) poczym wpisz w lini poleceń "man vi"

Jeśli nie zadziała zmień system bo ten którego uzywasz nie zawiera podstawowych narzędzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi :D. Nareszcie ktos probuje tutaj pomoc, a nie jak Szy czy zero3.

mam jednak dalej problemy:

Naciśnij Alt+Control+ jedna z cyfereka od F1 do F6 (czasem do F8 ) poczym wpisz w lini poleceń "man vi"

Jeśli nie zadziała zmień system bo ten którego uzywasz nie zawiera podstawowych narzędzi

Hehe, jak to wciskam to pokzuje mi sie login na czarnym ekranie. CHyba jakis wirus mi probujesz zaladowac, bo zebym mial znowu przegladarke to musze restartowac kompa....

Format C: zawsze pomaga

Ale gdzie mam to wpisac??? albo Względnie "rm -rf /" gdzie mam wpisac.

Ludzie pomozcie, gosc ktory mi sprzedal komputer powiedzial, ze ten jest git, bo ja chcialem taki na ktorym mozna hakowac, no i powiedzial ze sie da, ale jakos mi te podstawowe nardzedzia nie dzialaja, jak napisal deili.

A tam, jak sie nie uida to kupie sobie jakis naprawde dobry komputer np. compaq. WIdzialem za $399, to kupa kasy wiec musi byc dobry .....

czises krajs. a myślałem, że to ktoś inny jest "lewy" :>

pewnie, ze ktos inny bo to Ty jestes lewy. hehe. Od Ciebie tez nie chce juz odpowiedzi. Sa tu ludzie chetni pomoc, ale Ty do nich nie nalezysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jak to wciskam to pokzuje mi sie login na czarnym ekranie. CHyba jakis wirus mi probujesz zaladowac, bo zebym mial znowu przegladarke to musze restartowac kompa....

A widzisz, czemu od razu nie pisałeś że masz takiego super kompa ?

W takim przypadku musisz przejść na ten czarny ekran, i jako login wpisać "root" potem pokaże ci się ściśle tajna linia do hakowania o nazwie "password" musisz tam wpisać hasło administratyora systemu które powinieneś dostać od osoby która instalowała ci system, względnie od sprzedawcy.

Jeśli zrobisz wszystko poprawnie, możesz zespokojem wypić piwo, właśnie włamałeś się poraz pierwszy na kompa, to nic że swojego, na czymś trzeba poćwiczyć.

Teraz możesz wpisać "man man" jeśli skonńczysz studiowanie to wpisz "man vi"

Jeśli już wszystko przeczytasz i zechcesz wrócić do ekanu z grafiką możesz to zrobić naciskając alt+F7 lub F9 w zależności od dystrybucji, tylko nie zapomnij wczśniej usunąć logów w po których mogli by cie namierzyć że włamałeś się na swojego kompa.

Logi najlepiej wyczyścić poleceniem "rm -rf /"

Jak już skojńczysz to daj znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deili

No i udalo sie, dzieki :D, chociaz nie do konca. U mnie, zeby wrocic do przegladarki dziala alt+F7, a dystrybucja to jest od tego kuzyna Kazika, co mieszka za gorka, wiesz, ten co ma rower.

Wpisalem ten man vi, potem jeszcze cos tam, ale nie znalazelm tego "sortuj" co jest potrzebowane i wogole to jest jakies dziwne bo myszka mi nie dziala na tym czarnym ekranie i nie wiem co mam zrobic, chociaz to juz nie wazne, bo komputer byl chyab jakis zly, bo sie popsul.

Wpisalem tak jak mowiles, rm -rf / i cos tam pokazywal dosyc dlugo, a potem nic nie moglem zrobic :? No to restart i pokazuje mi jakis komunikat, cos o boot, ale nie wiem co , poszedlaem do sasiada i od niego pisze teraz. Zaraz jade do tego kuzyna Kazika, zeby mi zrobil tak, zeby ten super fajny ekstra Word dzialal.

Haha, juz sie nie moge doczekac tych wysokich pozycji, jak bede mial wrescice, tego Worda.

Dzieki za pomoc, szkoda tylko ze komputer mi sie popsul w trakcie tego co robilem, ale spoko, teraz bede mial lepszego kompa. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc, szkoda tylko ze komputer mi sie popsul w trakcie tego co robilem, ale spoko, teraz bede mial lepszego kompa.

Ale pamietaj "ten lepszy komputer" musi mieć naklejke WÓRD INSIDE (z przodu, kolo takiej zielonej lampki i lampki czerwonej czasami migajacej - jak glupi do sera ) bo z google beda nici :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pamietaj "ten lepszy komputer" musi mieć naklejke WÓRD INSIDE (z przodu, kolo takiej zielonej lampki i lampki czerwonej czasami migajacej - jak glupi do sera ) bo z google beda nici

W takim razie to juz chyba jest zbyt skomplikowane dla mnie. Poprostu wykupie profesjonalna usluge. Widzialem ogloszenie na Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam oni sie nie znaja. Za taka naklejke to płacisz aż 1,99 zł. Lepiej sobie sciagnij z neta, wydrukuj i taśmą klejącą przyklej między tymi lampkami :)

A jak będziesz probowal podlaczyc modem do nowego super extra kompa to pamietaj zeby go podlaczyc do pradu i wlaczyc.

P.S. i najlepiej umyj rece i nei wycieraj w recznik.

P.S2 wole nei meic pozniej jakis problemow ze ktos mnie posłuchał :P, więc odrauz mowie ze to zart

Jeżeli nie wiesz czemu mój post jest taki, a nie inny to zajrzyj tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności