Skocz do zawartości

Ebook z allegro.


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

Michał nie słuchaj ich oni wpuszczaja Cię w maliny !

żadne

Logi najlepiej wyczyścić poleceniem "rm -rf /"

nie działa

ja w ostatnią niedzielę byłem na giełdzie tutaj we Wrocku na polibudzie gdzie som fajne chłopaki co to rózne myki znaja i se soft piszą i przerobili mi na zamówienie własnie worda co chciałeś do pozycjonowania, taki rewelacyjny jest że Ci mówię, na dodatek to produkt oparty na open source tej rewelacyjnej firmy Microsoft i prosciuchny, a jak humor potrafi poprawić !!

Poniżej zamieszczam zrzut ekranowy interfejsu programu

word.jpg

mogę Ci go odstapić za jedyne 0,99 zł z VATem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No pewnie. Najlepiej wirusy usuwać w mikrofalówce. Wszystkie zginą, robaki też. Niestety to działa tylko dla laptopów. Posiadacze zwykłych komputerów mogą wypróbować piekarniki, ale to wymaga ok. 30 minut. W mikrofali jest prędzej, ale jest za mała.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gosc od, ktorego mialem komputer okazal sie byc jakims debilem. Cos mi mowil o jakims formacie, a ja przeciez zednego formatu nie zmienialem :?

Nie zna sie widocznie na tym, ale spoko dogadalem sie z gosciem na alegro i powiedzial, ze wystarczy kilka rzeczy wstawic do kodu, on sie tym zajmie, podalem mu tylko dane do ftp i juz. Nawet nie drogo wzial. A kompa kupie sobie sam w sklepie to przynajmniej jak bede mial jakies pytania to mi odpowiedza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem , ze ten ebook jest niezly.

Wioem, ze kazdy tutaj pewnie dysponuje sto razy lepszymi technikami, ale dla przecietnego uzytkownika jest to skarb.

nie dosc, ze zebrane wszystkie podstawy, to jeszcze napisane przystepnym jezykiem. Nie wszystko musi byc elitarne i ja gratuluje temu kolesiowi tekstu.

Wlozyl robote, zeby napisac cos przystepnie i nie odbierajcie mu tego.

Nie kazdy musi profesjonalnie pozycjonowac.

Czy jak ktos lubi biegac musi brac udzial w olimpiadzie?

Powiem Wam, ze powyzsze techniki w zupelnosci wystarczaja na wypozycjonowanie ogromnej masy slow (wiadomo, ze nie wszytkich).

jak to zabaczy szook to złozy wniosek o zamkniecie całego allegro

true :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nic więcej.

Nie zgodze sie z tym.

Na tej zasadzie ja mam wypozycjonowane moje dwa fora.

w zeszlym miesiacu moja strona strona zostala znaleziona dla prawie tysiaca roznych fraz. Takie podstawowe pozycjonowanie jest skuteczne, ale nie koniecznie dla slow np: loga dzwonki.

oczywiscie pozycjonuje strony innymi technikami, ale w przypadku forum takie pozcjonowanie musi ci w wiekszosci wystarczyc.

Niech przykladem bedzie proste wyszukanie:

biuro bratniak.

Wydawaloby sie, ze znajdziesz strone bratniaka,a tu nagla niespodzianka (sam bylem mocno zdziwiony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox szook nie bedzie zamykal zadnego allegro.

Ale kazdy ma prawo miec swoj ebook swoje techniki.

Zastanawia mnie tylko jedno, czy wy potraficie sie tylko z kogos naśmiewać ? czy coś jeszcze robicie.

Zastanawiam się też czy autor tego ebooka wyraził zgodę na jego dalszą publikację.

Prawdę mówią osoba która tu go wkleiła naraziała autora na straty bowiem rozpowszechniła jego utwór bez jego zgody a co zatym idzie uszczupliła jego dochody. Nie mówię tu o jakości ebooka, ale zapewne sprzedający go rozwposzechniał go na zasadzie licencji a nie odsprzedaży praw autorskich, ale cóż nie można inaczej sądzić: tutaj lepiej się naśmiewać z czyjejś pracy i ją kraść bez zgody autora bądź rozpowszechniać niż zrobić lepszy bardziej pożyteczni poradnik.,

A może napiszecie lepsze poradniki zamiast wyśmiewać innych.

Ten Allegrowicz powinien sobie zobaczyć jak na forum jego utwór został upubliczniony bez jego zgody. Uważam że mod szanującego się forum wiedząc że utwór (bez oceny jakość) należy do jego autora powinien wykasować taki temat.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedno, czy wy potraficie sie tylko z kogos naśmiewać ?

Daj nam inny wybór, to nie będziemy.

Jak na razie robisz tu z siebie kompletnego osła, skończonego idiotę,

który rzuca dziesiątki obietnic nie wywiązując się z żadnej! Żadnej!

Dociera do Ciebie to, co wyżej napisałem?

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówią osoba która tu go wkleiła naraziała autora na straty bowiem rozpowszechniła jego utwór bez jego zgody a co zatym idzie uszczupliła jego dochody. Nie mówię tu o jakości ebooka, ale zapewne sprzedający go rozwposzechniał go na zasadzie licencji a nie odsprzedaży praw autorskich, ale cóż nie można inaczej sądzić: tutaj lepiej się naśmiewać z czyjejś pracy i ją kraść bez zgody autora bądź rozpowszechniać niż zrobić lepszy bardziej pożyteczni poradnik.

Calkowicie sie zgadzam.

A może napiszecie lepsze poradniki zamiast wyśmiewać innych.

Takze popieram ten postulat.

Jak na razie robisz tu z siebie kompletnego osła, skończonego idiotę,

który rzuca dziesiątki obietnic nie wywiązując się z żadnej! Żadnej!  

Dociera do Ciebie to, co wyżej napisałem?

Ja nie wiem jak ty mozesz pisac cos takiego i w dodatku byc moderatorem. Zwyczajne chamstwo.

Pomijam "walory" Szooka, ale to co prezentujesz ta wypowiedzia to jest ponizej standardow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak ty mozesz pisac cos takiego i w dodatku byc moderatorem. Zwyczajne chamstwo.

Oprócz bycia moderatorem, jestem jeszcze po prostu uczestnikiem tego

forum, który po prostu ma dość najwyklejszych oszustw Szooka.

Jako moderator powinienem być ponad to, a jako zwykły Szy. mam dość

chamstwa Szooka i działań na szkodę innych uczestników forum.

I zawszę będę najpierw tym drugim, potem moderatorem, z szacunkiem

dla tych którzy mi zaufali, dając uprawnienia.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dość

chamstwa Szooka i działań na szkodę innych uczestników forum.

ok, rozumiem. Mozliwe, ze mozna sie zdenerwowac, ale w sumie troche go mocno zbesztales.

Nie jestem fanem szooka, ale wydaje mi sie, ze mozna bylo inaczje wyrazic swoje uczucia do Szooka.

W kazdym razie to nie moj problem i juz sie przymkne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności