Skocz do zawartości

Ebook z allegro.


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

no i tu sie znowu myslisz szy...  

powinienes byc najpierw moderatorem a pozniej uczestnikiem...  

(wyobraz sobie sytuacje ze ejstes obywatelem a dopiero pozniej sedzia)  

pozdrawiam

ok, rozumiem. Mozliwe, ze mozna sie zdenerwowac, ale w sumie troche go mocno zbesztales.

Być może macie rację. Byc może powinienem nawet przeprosić za fakt

takiego a nie innego mojego zachowania jako moda - okej: przepraszam.

Ale, dodam, że przeprosiny kieruję pod Waszym - uczestników forum

i moderatorów - adresem, a nie pod kierunkiem Szoka, kreującego się

uparcie na kogoś kim nie jest. I nigdy nie będzie.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja tam szooka nie znam na tyle dobrze zeby go nielubic tak jak Ty...

Znam go tyle co z postow... i paru rozmow z gg...

Akurat z jego ostatnim postem sie zgadzam...

Ktos opublikowal za darmo cos co jest sprzedawane,

bez wiedzy autora... A wszyscy lacznie z site adminem

kreca sobie z tego beke :].... WSTYDŹTA SO

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszyscy lacznie z site adminem

kreca sobie z tego beke :].... WSTYDŹTA SO

Moze i mialem zbyt dobry humor tego dnia, ale w sumie to jak przejrzysz moje posty w tym temacie to malo z nich sie odnosi do ebooka, a bardziej sa nasladowaniem zachowania niektorych forumowiczow, tych co wielkimi literami powtarzaja "CZY KTOS MI MOZE ODPOWIEDZIEC NA PYTANIE. KIEDY BEDZIE APDEJT PEJDZRANKU!!!!!!!"

Co do opublikowania ebooka, zgadzam sie ze moze tak nie powinno byc, ale dopoki autor ebooka do mnei nie napisze, zebym to usunale, to tego nie usune.

W sumie to ebooka nie ma co komentowac, bo jest wart dokladnie tyle ile kosztuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszyscy lacznie z site adminem

kreca sobie z tego beke :].... WSTYDŹTA SO

"CZY KTOS MI MOZE ODPOWIEDZIEC NA PYTANIE. KIEDY BEDZIE APDEJT PEJDZRANKU!!!!!!!"

....

O JesU umarłem :mrgreen: musimy kiedyś przykleić topic najsmieszniejszych tekstów z forum. NARGODĄ będzie koszulka z nadrukiem www.oftypalizacja.com

;)

A swoją droga Michał to wreszcie byś powiedział i nie owijał w bawełnę :evil:

Kledy Bedzie upudate Pejdzranka :D

Co mam zrobić z moja stronka żeby była wesoka w Googlu :)

Czy link i linka może mieść dwardzieścia znaczków :)

Dlaczego moja strnyka wypajdła z pozycji. :D

Jakim Códem moja stronka dziś Prrrrrrr...0 Jutrro Prrrrrrrrrr6 8)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki co do koszulek to mogę zrobić :-)

tylko niech ktoś zrobi projekt najlepiej 1 kolor to zrobię z flexa lub floca.

Jedną zostawie odrazu sobie poza konkuresem ;-), żebyście nie musieli rozstrzygać. A pozatym nie byłaby to uczciwa konkurencja bo statystycznie miałbym dużą szanse wygrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nich któś z Hameryki wyjaśni nareście, czy słowo "czek" pochodzi od czekać na coś od Googla, co jest związane z adsense.

Trafiles w sedno sprawy :)

statystycznie miałbym dużą szanse wygrać

Jezeli Ty bierzesz udzial w konkursie to naprawde nikt nie ma szans ;)

A swoją droga Michał to wreszcie byś powiedział i nie owijał w bawełnę

Ale to sa przeciez moje tajne metody o ktorych nic nie napisze, chyba ze bede zmuszony poprzez jakas blokade z samoobrony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazur, to też nie dawało ci prawa na dalszą PUBLIKACJE, bo to że coś było na jakimś forum nie oznacza że mogłeś to wkleić tutaj, np. na innym forum mogło sobie być co nie oznaczało że masz prawo to kopiowac dalej.

Np. FORUM nie jest oznaką tego że materiały tam zawarte są wolne od praw, dalej opisując materiał opubliczniony nie traci praw autora,

to co zastosowałeś to przedruk i nie ważne skąd ważne że bez zgody autora.

Nie ważne że ktoś tam po drodze łamie prawo, żeby dokonać przedruku art. także musisz posiadać zgodę autora.

Np. piszesz tekst, umieszczasz go tutaj na forum i wyrażasz zgodę publikacji na ten tekst michałowi.

I ja przychodzę sobię na forum michała i kopiuje ten tekst dalej.

Więc to nie jest dobre wytłumaczenie, bo jeszcze raz podkreślę, to że coś jest dostępne publicznie a nie kupiłeś do tego praw nie świadczy że masz prawo tym rozporządzać..

Twoje wytłumaczenie fajnie wyglądałoby w wypadku pirata:

Panie ja go z kazy sciagnełem to inny pirat go tam upublicznił.

I co uważasz że jest to wytłumaczenie ? NIE.

Więc ty dalej rozpowszechniłeś UTWÓR bez praw autorskich i nie ważne skąd go masz jeżeli nie posiadasz do niego praw.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności