Skocz do zawartości

Ebook z allegro.


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

Kazur ja też :-), nie piszę tego jakoś atakującego bo sam wiesz ;-) że,

bardziej ku przestrodze.

Weż zakasuj tą treść i będziesz miał luzik :-) zero stresu, po c masz dawać allegrowiczowi radość by mógł pisać iż profesjonalni pozycjonerzy to go gnębią bo on niema siły przebicia, a takie u nich reklamówki czytam, kurka a kto im broni mieć siłe przebicia.

Wiesz jak to KAZUR mówią nie ruszaj G. bo śmierdzi, ja jedno ruszyłem a jeszcze śmierdzieć będzie długo.

Czytałem troszkę o tym jak chciałem zacząć publikować art. mam zgodę naszych lokalnych gazetek już wiesz których :-).

Dowiadywałem się też w PAP ale dobry pakiet newsów to koszt koło 12-15 K.

Taka opcja mini to opcja 1,5 k ale to nie są newsy bieżące.

Dlatego warto uważać co się includuje na serwis bo np.

Zgoda prasy lokalnej na przedruk jest tylko wyłącznie na art. pisane ich rączką nie możesz już includować newsów z PAP, mimo że gazeta dała ci zgodę to na tą część której jest autorem. Mimo to zwróć uwagę że np. Piszą w podpisie PAP - więc tam należałoby poprosić o zgodę.

Męczyłem ten temat długo. Koszt w PAP narazie mnie przerasta bo nie mam portalu który zarobiłby na te newsy tzn. 15 K.

Może kupię ten mini pakiet który oferują, mam te 2 gazetki i zrobię jakiś szczecin portalik z newsami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności