Skocz do zawartości

zdalny admin na neo


chrabąszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam nadzieję, że jest to odpowiednia lista, a problem jest taki:

1. Na xp pro postawiłem programik do "zdalnej administracji" kompem, i fajnie po LAN-ie działa.

2. No to spóbowałem nieco szerzej, puściłem 2 kompy do sieci (dial-up, jeden połączony z TP, drugi z Netia) przydzieliło IP, stosowne IP zawołałem "zdalnym adminem" i działa.

3. No to jeszcze szerzej, połączenie do sieci dial-up jw., ale z wpisami na dyndns, odświerzaniem IP itp. Stosowny adres np. 12345678asdfg.dyndns.org zawołałem "zdalnym adminem" i działa.

4. No to jeszcze szerzej, komp z którym chcę się połączyć (winxp pro) postawiłem na neo (modem na USB) i przestało działać?

Może ktoś wie i co chodzi?

Przeniosłem

K.B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm - po pierwsze - jeżeli już pytasz na forum o coś - upewnij się, że jest to dobry dział. Nie sądzę żeby to o co pytasz dotyczyło analizy jakiejkolwiek strony.

Po drugie rodzaj połączenia nie ma znaczenia przy połączeniach tego typu - albo gdzieś zbłądziłeś przy konfiguracji albo używasz oryginalnego softu neo który wiele rzeczy blokuje - taka diagnoza na szybko

Proponuję znaleźć odpowiedniejsze forum - szybciej znajdziesz odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności