Skocz do zawartości

Koniec ze spamowaniem w Google.pl


MMP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jestem ciekaw czy jakaś osoba z Google odpowie na tego posta, a grupę przeglądają pracownicy tej firmy. Choć może po zbytniej wylewności pracowników Google na GL w pewnym okresie, po prostu zignorują ten temat.

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszczęscie nie ma tam moich stron :)... A ona pewnie zobaczyły linki do konkurencyjnej strony i przepisała do notatnika (bo tyle potrafiła)... jaki z tego morał? Mieć spamowe zaplecze, ale tylko dla szpanu, nie linkować z niego :P...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jeszcze sie poke do mnie dowaliły. Choć w sumie to tak wielbie że jeszcze chetnie kwiaty wysle.

Moich niema choć w ostatnim miesiacu poszły mi do piachu ładne spamiki - nawet 3 letnie.

A najbardziej to mi szkoda oo :) www.szookacz.pl

ale już nadrobiłem sobie nowymi więc Pani ewa raczej walczy z wiatrakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać pare stron firm pozycjonujących też na tej liscie, juz widze kilka reakcji osób, i myślę że pani niedługo skończy swoje zajęcie.

Bardziej mi sie tu widzi zwalczanie konkurencji, sama podała przykłady niby linkownia pomiędzy stronami , wiadmomo z jakiej branży, a jest wiele innych przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to trochę dziwne podejście pokutuje - spamowanie google itp. - co to jest? Czy internet należy do google?. Każdy może sobie stawiać strony jakie chce (z pewnymi ograniczeniami), a google co robi? Kopiuje nasz content i łoi na tym gruby szmal. Jak by mieli płacić za prawa autorskie do naszych stron, to pewnie inaczej by to wyglądało. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Yeden masz racje i nie raz o tym pisalem. Ze nikt ich na strony nie zaprasza.

Choc nie ukrywam :) ze byc tez warto. Szczegolnie jak poleci ci kilka domen ktore wisialy i mialy po 50 usd dziennie od kilku lat bez nakladu :P.

Zreszta ciekawe ile wspolnego z wczesniejszymi banami ma Pani ewa, czy to tylko jakas marna prowokacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym spam raportem w ogóle bym sie nie przejmował. Google mogłoby od ręki zbanować wszystkie strony uczestniczące w systemach wymiany linków a jednak tego nie robi............ Tym bardziej nie będzie im sie chciało oglądać tej listy

edyta - @szooku, mówisz, ze ich do siebie nie zapraszasz, a zaraz o tym że dzięki obecności w google zarabiasz pieniądze. To chyba moralność Kalego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kila nie bede pisal o szczeg. :) - ale ja zarabiam, oni zarabiali na tym tez wiec jakby dlaczego mialem byc moralny.

Nie bede pisal o szczeg. bo to akurat zbedne. Poszly bany nie pierwsze i nie ostatnie :P - ja tam problemu nie widze.

Ja indeksuje oni banuja, wazne zeby sie oplacalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności